Як виправити не працюючий випуск PS4 Wifi | Не підключиться

Серйозні геймери підключають PS4 лише дротом, але якщо ви впевнені, що бездротові налаштування не вплинуть на ваш досвід роботи в Інтернеті, то Wi-Fi - зручний варіант. Налаштування Wi-Fi більш схильне до проблем у порівнянні з дротовим з'єднанням. Якщо ваш Wi-Fi PS4 з певних причин не працює, і ви не уявляєте, що робити, ви потрапили на потрібний веб-сайт. Цей посібник з усунення несправностей покаже вам, як виправити будь-яку проблему з Wi-Fi, яка виникає у вас на консолі.

Поширені причини, чому Wi-Fi не працює на PS4

Wi-Fi може перестати працювати на вашому PS4 з різних причин. У багатьох випадках проблеми з Wi-Fi є тимчасовими і зазвичай зникають самі собою. Це означає, що більшість проблем бездротового з'єднання вирішуються користувачем. У деяких випадках проблеми з Wi-Fi можуть усунутись після того, як було виконано основне усунення несправностей. Нижче наведено загальні причини проблем з Wi-Fi на PS4.

Випадкова помилка PS4.

Помилки завантаження або тимчасові помилки мережі можуть розвиватися через багато факторів. Якщо ваш Wi-Fi PS4 не працює, переконайтеся, що перезапустили консоль. Це видаляє помилки та оновлює систему загалом. Ваш PS4 може багато в чому отримати вигоду від перезавантаження, тому в цій ситуації це обов’язково.

Спробуйте спочатку перезавантажити консоль на контролері. Ви також можете натиснути і утримувати кнопку живлення перед консоллю. Крім того, ви можете відключити PS4 від настінної розетки або розетки і почекати приблизно 1 хвилину, перш ніж увімкнути її знову.

Проблема мережі або маршрутизатора.

Не всі проблеми з wifi спричинені помилками у вашій консолі. Деякі з них спричинені мережею Wi-Fi, яку ви використовуєте, або модемом або маршрутизатором. Як і ваша консоль, будь-який мережевий пристрій також може розробити помилку.

Перешкоди сигналу.

На відміну від дротового з'єднання, на сигнал Wi-Fi може впливати багато речей. Якщо ваш маршрутизатор далеко, ваш PS4 може отримати лише слабке з’єднання Wi-Fi, що, в свою чергу, може вплинути на продуктивність Інтернету. Wi-Fi також може страждати від інших джерел перешкод сигналу від інших бездротових пристроїв. Товсті стіни, скло або метал також можуть погіршити сигнал Wi-Fi.

Проблема з мережею PlayStation.

Щоб грати в Інтернеті, ваша консоль повинна підключитися до мережі серверів у мережі. Одним із серверів мережі є мережа Sony PlayStation. Навіть якщо ваш Wi-Fi вдома працює нормально, але мережа PS не працює, може здатися, що з’єднання з Інтернетом може працювати неправильно. Для непосвячених ситуація може виглядати так, ніби винен їх wifi-зв’язок.

Випуск програмного забезпечення консолі.

Застаріле програмне забезпечення може розробити помилки. Якщо ви не оновлюєте свою консоль, можливо, це програмне забезпечення, можливо, зіткнулося з помилкою мережі через погане кодування або пошкоджене програмне забезпечення.

Несправність апаратного забезпечення PS4.

У деяких рідкісних випадках може бути винна несправність обладнання. Для роботи Wi-Fi ваш PS4 використовує радіочіп. Якщо ця мікросхема пошкоджена з будь-якої причини, решта системи може працювати, але wifi може перестати функціонувати. Інші проблеми з апаратним забезпеченням можуть впливати на функціональність мережі, а також як wifi.

Вирішення проблем з Wi-Fi PS4

Якщо ваш PS4 не може підключитися до Wi-Fi, виконайте наведені нижче дії, щоб вирішити проблему.

 1. Перезавантажте консоль.

  Незначні проблеми з підключенням можуть бути виправлені перезапуском PS4. Перезавантажте консоль, зробивши це спочатку на контролері. Крім того, ви можете спробувати натиснути і утримувати кнопку живлення спереду, щоб перезапустити систему. 

  Якщо він не реагує, від'єднайте його від розетки або розетки та зачекайте приблизно 1 хвилину, перш ніж знову вмикати.

 2. Перевірте з’єднання Wi-Fi за допомогою іншого бездротового пристрою.

  Чи може другий бездротовий пристрій підключитися до вашого wifi? Якщо ви не впевнені, скористайтеся смартфоном або ноутбуком для перевірки. Якщо ваш Wi-Fi працює нормально, перейдіть до наступних кроків нижче.

  Якщо другий бездротовий пристрій також не може підключитися до Інтернету за допомогою вашого Wi-Fi, натомість вам потрібно усунути несправності у своїй мережі Wi-Fi.

 3. Цикл живлення маршрутизатора.

  Одним з основних етапів усунення несправностей у цій ситуації є перезавантаження модему та / або маршрутизатора. Від'єднайте модем / маршрутизатор від розетки та зачекайте 30 секунд. Після цього знову увімкніть маршрутизатор і підключіть PS4 до мережі за допомогою налаштувань «Easy». Не забудьте дочекатися повного перезапуску маршрутизатора, перш ніж починати налаштування.

 4. Перевірте, чи немає проблем із сервером PlayStation Network.

  Якщо у вас виникають проблеми з підключенням до ігрового сервера, ви не можете грати в багатокористувацьку гру або користуєтесь онлайн-сервісами PlayStation, переконайтеся, що ви перевірили статус PSN.

 5. Перевірте наявність оновлення програмного забезпечення PS4.

  Деякі проблеми з мережевим підключенням пов’язані із застарілим програмним забезпеченням. Система може зіткнутися з помилкою, якщо на консолі встановлена ​​стара версія програмного забезпечення. Ви можете вручну перевірити наявність оновлень програмного забезпечення, перейшовши на головний екран> Налаштування> Оновлення системного програмного забезпечення .

 6. Ініціалізуйте консоль.

  Якщо до цих пір жодне з рішень не допомогло, ви можете спробувати повернути налаштування програмного забезпечення за замовчуванням, щоб вирішити проблему. Перейдіть до Налаштування> Ініціалізація> Ініціалізація PS4, щоб зробити це рішення.

 7. Ремонт: Отримайте допомогу від сервісного центру Sony.

  Якщо ваш PS4 все ще не може підключитися після його ініціалізації, проблема повинна бути глибша. Ви хочете звернутися за допомогою до Sony, якщо нічого в цьому посібнику нічого не змінює. Проблема, ймовірно, спричинена неякісним обладнанням, тому може знадобитися ремонт.

ВИКОРИСТАННЯ : використовуйте дротове налаштування

Якщо у вас виникли проблеми з бездротовим підключенням, ви можете продовжувати користуватися консоллю, налаштувавши її за допомогою кабелю Ethernet. Перемістіть PS4 біля маршрутизатора та підключіть його дротом. Можливо, вам доведеться придбати кабель Ethernet, якщо він вам не під рукою.

Пропоновані показники:

 • Прості способи виправити проблему блимання синього світла PS4 | Немає живлення
 • Просте виправлення для контролера Xbox One не вмикається | Немає живлення
 • Прості кроки для перегляду або трансляції Netflix на Xbox One
 • Прості способи перезавантажити (перезапустити) або вимкнути Xbox One

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.