Як виправити Samsung Galaxy S4, який постійно вимикається самостійно та інші проблеми, пов’язані з живленням

Ми отримали кілька електронних листів від власників Samsung Galaxy S4 (#Samsung # GalaxyS4), чиї телефони тепер випадково перезавантажуються. Ця проблема може бути викликана несправним акумулятором, збоями програм або проблемою з прошивкою, і я вирішу всі ці проблеми в цій публікації.

Samsung-Galaxy-S4-постійно перезавантажує

У цій публікації я наведу три проблеми, і кожна з них представляє кожну можливу причину, про яку я згадав вище. Перший описує, що S4 вимикається самостійно, а коли він знову вмикається, відсоток заряду батареї показує, що він так сильно розрядився за такий дуже короткий проміжок часу.

Друга проблема говорить про те, що проблемою є справді мікропрограма, оскільки вона почала відбуватися після оновлення. Насправді це має сенс, оскільки оновлення часто спричиняють пошкодження деяких кеш-пам’яті та / або даних, що призведе до проблем, пов’язаних із продуктивністю, включаючи випадкові перезавантаження.

Нарешті, третя проблема є дещо складною, оскільки її запускають кілька додатків, які, можливо, виходять з ладу одночасно. Я вже бачив цю проблему багато разів, і я знаю, що деякі програми можуть сильно вплинути на продуктивність телефону до того, що він зависне, вимкнеться або перезавантажиться випадковим чином.

 • Galaxy S4 перезавантажується, відсоток заряду акумулятора падає
 • Galaxy S4 випадково перезавантажується після оновлення прошивки
 • Galaxy S4 показує помилки, зависає, а потім перезавантажується

Перш ніж піти далі, хоча, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, обов’язково відвідайте сторінку з усунення несправностей, яку ми налаштували для Samsung Galaxy S4, оскільки вона містить сотні рішень проблем, які ми вже розглядали раніше. Можливо, ми вже зверталися до вашого занепокоєння, тому спробуйте знайти проблеми, пов’язані з вашим, і дотримуйтесь запропонованих нами пропозицій. Якщо вони не працюватимуть для вас, сміливо звертайтесь до нас, заповнивши анкету з питань Android.

Galaxy S4 перезавантажується, відсоток заряду акумулятора падає

Проблема : Мій Samsung Galaxy S4 постійно вимикається самостійно, він може бути на 100% і вимикається. Коли він знову ввімкнув телефон, він більше не буде на 100%, в 60-х може бути іноді менше, іноді більше. Коли телефон вимикається, він переходить на початковий екран, а потім знову стає порожнім. Цей процес повторюється знову і знову. Щоб повернутися до нормального стану, мені довелося б підключити його до зарядного пристрою, і він увімкнувся б, але тепер, коли я підключаю зарядний пристрій, те саме відбувається, коли відображається екран запуску. Чому це відбувається?

Коли я йду на камеру, щоб сфотографувати, якщо на ньому працює справжня камера, але коли я переключаюся на фронтальну камеру, екран або показує, з чим останнім стикалася задня камера, або коли я виходжу з камери і знову вмикаю, і спереду облицювальна камера на ньому буде просто чорним екраном.

Мій телефон все ще знаходиться в гарантії, якщо я отримаю новий телефон або заміню батарею. якщо замінити акумулятор, це вирішить проблему з камерою?

Усунення несправностей : Найчастіше постачальники послуг та роздрібні магазини дозволяють лише 15-денний пільговий період, щоб замінити ваш телефон новим пристроєм. Крім цього, гарантія означає, що ви отримаєте безкоштовну послугу лише до тих пір, поки збитки є гарантованими. Отже, про можливість придбання нового телефону не може бути й мови, якщо у вашого пристрою більше 15 днів, що, на мою думку, є.

Щодо вашої проблеми, це, очевидно, батарея. Я не впевнений, скільки разів телефон вимикається або перезавантажується самостійно щодня, але якщо це відбувається вже двічі або тричі, прошивка може мати до цього щось спільне. У цьому випадку перше, що вам слід зробити, це спробувати м’який скидання (витяг акумулятора).

 1. Зніміть задню кришку та витягніть акумулятор.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення протягом 30 секунд.
 3. Замініть акумулятор, а потім задню кришку.
 4. Увімкніть телефон.
 5. Тепер уважно спостерігайте, чи телефон все одно вимкнеться або перезавантажиться.

Однак, якщо проблема виникає багато разів на день, скажімо 5 разів або більше, це, безумовно, проблема батареї. Оскільки ви не змогли отримати новий телефон, придбання нового акумулятора - найкращий спосіб вирішити цю проблему.

Galaxy S4 випадково перезавантажується після оновлення прошивки

Проблема : Привіт, нещодавно я оновлював Samsung Galaxy S4, і з тих пір він продовжує самостійно вимикатись і перезапускатись. Бувають випадки, коли телефон зависає від декількох секунд до хвилини (я думаю), тоді він перезавантажиться. Це трапляється кілька разів на день, і я впевнений, що до оновлення цієї проблеми не було. Я втрачаю тут, бо я насправді не такий технічний, і мені потрібен телефон для роботи. У мене ще більше шести місяців у контракті, перш ніж я зможу оновити, так що, в основному, мені потрібно максимально використати цей телефон. Мені потрібні ваші знання з цього приводу. Дякую! Будь-яка допомога буде напевно оцінена.

Усунення несправностей : Як я вже говорив раніше, пошкоджені кеші та дані в системі можуть сильно вплинути на продуктивність телефону. Насправді, багато користувачів відчували перезавантаження та автоматичне вимкнення після оновлення прошивки, особливо основних. Але оскільки ми дійсно не знаємо напевно, чи постраждали лише кеші, нам потрібно виконати загальну процедуру усунення несправностей, і вона повинна розпочатися з витирання розділу кешу.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавіша збільшення гучності, клавіша головного екрана, клавіша живлення
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати. Телефон автоматично перезавантажиться після стирання кешу.

Після процедури уважно спостерігайте за своїм Galaxy S4, щоб дізнатись, чи проблему було усунуто. Якщо ні, то у вас немає іншого варіанту, як виконати генеральне скидання. Але перед тим, як зробити це, обов’язково створіть резервні копії всіх важливих даних та файлів, збережених у внутрішній пам’яті телефону, оскільки всі вони будуть видалені.

 1. Вимкніть телефон.
 2. Утримуйте одночасно кнопки живлення, збільшення гучності та головну кнопку приблизно 10 секунд. Відпустіть їх, коли на екрані з’явиться логотип Android. Це відкриє меню розблокування / скидання.
 3. Для навігації по цьому меню використовуйте кнопки збільшення / зменшення гучності для прокрутки вгору та вниз та кнопки живлення для підтвердження вибору.
 4. Прокрутіть униз і виберіть Wipe Data / Factory Reset.
 5. Прокрутіть вниз і виберіть Так - Видалити всі дані користувача.
 6. Коли з’явиться відповідний запит, прокрутіть і виберіть Перезавантажити систему зараз. Потім телефон перезавантажиться до заводських налаштувань.

Скидання дозволить вирішити проблему напевно, інакше вам потрібен хтось, хто знає, як прошити прошивку вручну та перевстановити її на телефоні.

Galaxy S4 показує помилки, зависає, а потім перезавантажується

Проблема : У мене є Galaxy S4, якому вже більше двох років, і пізніше він почав виявляти купу помилок, пов’язаних з деякими програмами, які перестали працювати. Тоді телефон замерзне і іноді зависне. Але більшість випадків, коли з’являються ці помилки, телефон перезавантажується. Найприкріше, що проблема може статися, навіть якщо я беру дзвінок. Вже кілька разів траплялося, що мої абоненти думали, що я відмовився від дзвінків, а я ні. Як я можу вирішити цю проблему, не вирушаючи до поїздки до техніка або оплачуючи чиїсь послуги? Дякую!

Усунення несправностей : Тепер давайте перейдемо до деяких більш складних питань. Той факт, що виникають помилки, які постійно з’являються, очевидно, що деякі програми мають конфлікти з прошивкою. Користувачі не згадували, чи проблема почалася після оновлення, тому що якщо це сталося, то, виконавши наведені вище процедури, вирішить цю проблему.

Однак для розуму, який хоче знати більше, один із способів дізнатися, чи викликають випадкові перезавантаження лише програми, або прошивка - це завантажити телефон у безпечному режимі.

 1. Повністю вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 3. Як тільки на екрані з’явиться логотип Samsung Galaxy S4, відпустіть кнопку живлення.
 4. Як тільки ви відпустите кнопку живлення, натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки телефон не завершить процес перезавантаження.
 6. Якщо ви можете прочитати "Безпечний режим" у нижньому лівому куті екрана, відпустіть клавішу зменшення гучності. В іншому випадку повторюйте процес, доки телефон не перейде в безпечний режим.

Якщо помилки все ще відображаються, а телефон все ще перезавантажується, це означає, що проблема полягає в прошивці, і головне скидання (покрокові інструкції вище) може це виправити. Однак, якщо телефон нормально працює в безпечному режимі, це означає, що лише деякі сторонні програми не спрацьовують і викликають перезавантаження. Один із способів дізнатися, який з них - пройти кожну помилку та отримати назву кожного згаданого додатка. А потім, ви можете продовжувати та видаляти їх. Якщо їх багато, і ви насправді не бажаєте видаляти кожну проблему по черзі, створіть резервну копію даних і дотримуйтесь інструкцій щодо загального скидання налаштувань телефону. Це зробить це.

Сподіваюсь, ця публікація може допомогти вам в тій чи іншій мірі. Дякуємо за читання та бажаємо всього найкращого.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.