Вирішіть проблеми спільного використання файлів Samsung Galaxy S6, включаючи проблеми із дзеркальним відображенням екрана

Galaxy S6 оснащений різними варіантами передачі файлів та інструментами, розробленими для забезпечення зручності обміну файлами для кінцевих користувачів. Але що, якщо раптом щось піде не так, і нібито безпроблемна передача файлів стає більш клопітною?

Дзеркальне відображення екрану Galaxy-S6

Цей вміст допоможе вам впоратися з цією ситуацією. У цій публікації виділено відповідні проблеми, передані нам деякими власниками # GalaxyS6, у яких виникають проблеми з передачею вмісту зі свого телефону на інший пристрій або навпаки, а також проблема з #screenmirroring.

Проблема: Підключіть Galaxy S6 до ПК з Windows 7

«Я щойно придбав цей телефон і хочу синхронізувати свої дані Windows 7 на робочому столі з S6, але я не хочу використовувати хмару для резервного копіювання тощо. Я просто хочу, щоб це було між телефоном та ПК. Я не можу знайти цю опцію на веб-сайті Samsung. Чи існує сторонній додаток, який підходить для синхронізації? Дякую."

Відповідь: Вам потрібно використовувати кабель USB для безпосереднього підключення обох пристроїв та передачі фотографій, музики та інших файлів між комп’ютером з ОС Windows 7 та смартфоном або навпаки. Отже, ось що вам слід зробити:

 • Переконайтеся, що екран телефону розблоковано.
 • Використовуйте оригінальний (OEM) USB-кабель або інший сумісний USB-кабель для підключення телефону до комп’ютера.
 • На телефоні проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана, щоб відкрити панель сповіщень.
 • Натисніть USB для… сповіщення, а потім виберіть Передати файли (MTP).
 • Коли на комп’ютері з’явиться запит екрана «Передача файлів», ви можете розпочати передачу файлів, перетягнувши їх у певне місце або папку.
 • Закінчивши переміщення файлів із комп’ютера або на нього, вийміть телефон із комп’ютера.
 • Від'єднайте кабель USB.

Якщо це комп’ютер з ОС Windows, немає необхідності завантажувати сторонні програми. Все, що вам потрібно зробити, - це підключити телефон до комп’ютера / ноутбука за допомогою вхідного кабелю micro USB, а потім відкрити вікно Провідника Windows на комп’ютері. Прокрутіть униз до розділу "Пристрої та драйвери" або "Портативні пристрої", і ви побачите свій Galaxy S6 у списку. Просто двічі клацніть на піктограму та перейдіть до папки / файлів, які ви хочете відкрити з телефону.

З іншого боку, на комп’ютерах MAC потрібно буде завантажити та встановити сумісну версію програми Android File Transfer.

Проблема: Функція простого спільного доступу не працює, помилка "не вдалося завантажити на сервер"

«Я намагався використовувати Простий обмін, і це не працює. Тому я постійно отримую повідомлення про помилку із повідомленням «помилка сервера: не вдалося завантажити на сервер». Я не можу позбутися цієї помилки. Будь ласка, допоможіть. Дякую."

Відповідь: Проблеми з мережею, такі як повільне підключення до Інтернету / даних через перевантаження сервера, можуть перешкодити вам завантажувати файли. У цьому випадку ваш єдиний варіант - повторити спробу обміну файлами пізніше. В іншому випадку ви можете спробувати такі тимчасові способи вирішення:

 • Перезапустіть мережеве з’єднання або мережу Wi-Fi. (Будь ласка, зверніться до кроків нижче цієї сторінки, якщо це необхідно.) Іноді відключення та повторне ввімкнення мережі Wi-Fi може допомогти вирішити проблеми спільного використання файлів.
 • Перезавантажте телефон.
 • Перезавантажте комп'ютер.
 • Повторіть спробу передачі файлів за допомогою простого обміну та перевірте, чи це вже працює.

Якщо ви все ще отримуєте ту саму помилку, зверніться до свого постачальника мереж і попросіть їх перевірити наявність відключень, що впливають на мережеві сервери у вашому регіоні.

Проблема: Телефон не розпізнається як медіапристрій на ПК з Windows 7

«Мій Galaxy s6 не буде розпізнаний як мультимедійний пристрій на моєму ПК з Windows 7. Тому я не можу передати будь-які файли, картинки, музику з телефону на ПК або ПК на телефон. Я отримую помилку встановлення драйвера MTP. Будь ласка, допоможіть. Я спробував усе, що знаю, включаючи онлайн-чат Samsung, технічну підтримку свого оператора та сотню різних пошукових запитів у Google, і все безрезультатно. Можливо, доведеться прийняти мої втрати і повернутися до iPhone ... "

Відповідна проблема: “Привіт, я сподіваюсь, ти зможеш відповісти на мій електронний лист, оскільки у мене проблема з моїм Galaxy S6. Я хотів перенести трохи музики та фотографій зі свого комп’ютера, але він не може розпізнати мій телефон. Він виявляє S5 мого чоловіка та Samsung Ace мого сина, тому проблема з кабелем не є. На моєму ПК встановлена ​​остання версія Samsung Kies. Я переглянув ваші сторінки з усунення несправностей і виявив подібну проблему, коли я змінив режим налагодження USB з увімкненого на вимкнений. Незважаючи на те, що зазначається, що при вимкненому режимі налагодження мій телефон повинен підключатися та виявлятися, це, на жаль, не так. Зараз я в повній втраті ... Будь ласка, мені потрібна ваша порада ".

Відповідь: Якщо ви вже випробували всі можливі рішення, включаючи ті, які ми рекомендували у попередніх публікаціях, але все ще мають ту ж проблему, тоді ви можете спробувати це рішення:

 • Відкрийте програму телефону / набір номера.
 • Наберіть * # 0808 #
 • Якщо буде запропоновано екран налаштувань USB, перевірте MTP або MTP + ADB
 • Клацніть OK .
 • Знову підключіть телефон до комп’ютера.

Це вчинило чудеса для тих, хто стикається з такою ж проблемою зі своїм Galaxy S6.

Крім того, переконайтеся, що ви завантажили необхідні драйвери USB та встановите їх на свій комп’ютер. Також перевірте налаштування вашого комп’ютера, щоб переконатися, що Windows автоматично виявляє підключене до нього нове обладнання.

Проблема: віддзеркалення екрану S6

“Як я дивлюся на телевізорі чи ноутбуці? Який кабель я купую? Спасибі заздалегідь."

Відповідь: Ви можете використовувати функцію дзеркального відображення екрану Galaxy S6, щоб зробити це. Це дозволяє відтворювати презентації та відео на телефоні та переглядати їх на екрані телевізора. Немає необхідності купувати будь-який кабель. Все, що вам потрібно, це увімкнути функцію віддзеркалення екрану на вашому пристрої. Після увімкнення ви можете підключити телефон до підтримуваного телевізора Samsung Smart TV або будь-якого HDTV за допомогою бездротового концентратора AllShare Cast. Існує два способи ввімкнути дзеркальне відображення екрана на вашому Galaxy S6 через панель сповіщень та меню Спільний доступ.

Виконайте такі дії, щоб увімкнути функцію на панелі сповіщень:

 • Йди до Дому
 • Відкрийте панель сповіщень, провівши пальцем вниз від верхньої частини екрана.
 • У верхньому правому куті натисніть Редагувати .
 • Торкніться Дзеркальне відображення екрана .
 • Знайдіть і виберіть пристрій, на який ви хочете віддзеркалити екран вашого телефону.

Параметр дзеркального відображення екрану також можна ввімкнути під час спільного використання таких файлів, як фотографії та відео. Просто натисніть Дзеркальне відображення екрана в опціях меню спільного доступу, щоб увімкнути цю функцію. Після цього ви готові розпочати відтворення відео на великому телевізійному екрані.

Примітка: Прокрутіть цю сторінку вниз, щоб переглянути кроки, як використовувати дзеркальне відображення екрана з вашим Galaxy S6 та Samsung TV, на випадок, якщо вам потрібна додаткова допомога в його налаштуванні.

Покрокові введення

Потрібна допомога з кроками? Прокрутіть униз до методу T / S і виконайте кроки, як це зробити.

Кроки, щоб увімкнути і забути мережу та увімкнути або вимкнути Wi-Fi

 • Проведіть пальцем вниз з головного екрана, щоб відкрити панель сповіщень.
 • Виберіть Налаштування .
 • Перейдіть до Мережевих з’єднань
 • Торкніться Wi-Fi.
 • Увімкніть або вимкніть перемикач Wi-Fi.
 • Виберіть мережу Wi-Fi, яку хочете забути.
 • Натисніть Забути

Кроки до дзеркала S6 за допомогою телевізора Samsung

По-перше, вам потрібно зареєструвати телевізор на телефоні та розпочати спільний доступ до екрану між телефоном і телевізором та скористатися функцією "Брифінг по телевізору".

Ось як зареєструвати телевізор на телефоні:

 • Увімкніть телевізор.
 • Розташуйте телефон поблизу телевізора.
 • Відкрийте панель сповіщень на телефоні.
 • Торкніться Швидке підключення .
 • Виберіть телевізор зі списку.
 • Торкніться опції Зареєструвати телевізор .
 • Початок дзеркального відображення екрана.

Примітка . Піктограма екрана спільного доступу з’явиться на вашому телефоні, коли він розпізнає зареєстрований телевізор під час перегляду відео. Щоб передати відео з телефону на телевізор, просто торкніться цього значка, і все готово.

Зв’яжіться з нами

Якщо у вас є інші запитання та / або проблеми з вашим пристроєм, які потрібно вирішити, ви можете надіслати їх нам, і ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам. Якщо ви хочете отримати допомогу від нашої команди підтримки Android, просто заповніть та надішліть форму анкети Android, яку ми надаємо на нашій сторінці з усунення несправностей. Ми також пропонуємо розділ "Підручник", де ви можете переглянути покрокові вказівки щодо виконання важливих завдань або використання певних функцій вашого пристрою. Ми також розмістили рішення інших проблем із пристроями, які ми отримали від наших читачів, на наших сторінках T / S, тому не соромтеся звертатися до них у разі потреби.