Як виправити Motorola Moto E4, який не заряджається або не може заряджатись, але дуже повільно [Посібник з усунення несправностей]

Коли смартфон раптово не заряджається, можливо, він просто стикається з випадковими програмними збоями, що заважає системі зарядки виконувати звичні рутини. Більшість проблем із заряджанням мобільних пристроїв фактично пов’язані з помилками програмного забезпечення, і це означає, що вони можуть бути виправлені кінцевими користувачами. Поки зарядний пристрій працює, а пристрій не намокає і не падає, завжди є спосіб вирішити проблему. У цьому контексті виділено кілька рекомендованих обхідних шляхів вирішення проблем із зарядкою на смартфоні Motorola Moto E4. Читайте далі, щоб дізнатися, що робити, якщо ваш Moto E4 раптово не заряджається або заряджається дуже повільно.

Якщо ваш Moto E4 може заряджатись, але дуже повільно, то ви, швидше за все, стикаєтесь із проблемою програмного забезпечення. У цьому випадку ви можете спробувати будь-який із цих обхідних шляхів.

Перше обхідне рішення: припиніть усі фонові програми, а потім перезавантажте телефон.

Фонові програми можуть бути головним винуватцем, особливо якщо вони зазнають аварій або пошкоджень. Фонові програми складаються з програм, які ви нещодавно відкривали або використовували, але не закривали. Вони залишаються запущеними у фоновому режимі та готові до запуску при їх спрацьовуванні. На жаль, будь-яка з цих фонових програм може спричинити випадкові помилки та врешті-решт зупинить інші функції телефону. Щоб переконатися, що це не є причиною проблем із зарядкою на вашому пристрої, очистіть усі останні програми з вашого Moto E4, виконавши такі дії:

 1. На головному екрані торкніться піктограми Останні програми . Це покаже список нещодавно використаних або відкритих програм.
 2. Проведіть програмою ліворуч або праворуч, щоб видалити програму.

Повторюйте те саме, доки не закриються всі програми. Після очищення всіх фонових програм перезавантажте / скиньте свій Moto E4 за допомогою цих кроків:

 1. Натисніть кнопку живлення протягом декількох секунд, а потім відпустіть, коли з’явиться меню.
 2. Виберіть Вимкнути, а потім натисніть OK . Потім телефон вимкнеться.
 3. Через 30 секунд натисніть кнопку живлення, щоб знову увімкнути телефон.

Крім того, ви можете примусово перезапустити Moto E4, виконавши такі дії:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення приблизно 10-20 секунд.
 2. Відпустіть кнопку, коли телефон перезавантажиться і пройде послідовність завантаження.

М'яке скидання або перезавантаження скидає помилковий кеш та тимчасові дані, тим самим оновлюючи внутрішню пам'ять та операційну систему.

Друге вирішення: Перевірте використання батареї та керуйте програмами.

У пристрої, який раптово заряджається дуже повільно, може бути щось, що швидко споживає акумулятор. У цьому випадку насправді відбувається те, що ваш телефон заряджається нормальним темпом, але оскільки щось стрімко розряджає свою енергію, він, здається, заряджається дуже повільно, оскільки батареї потрібно повністю зарядити. У більшості випадків головними винуватцями є неправдиві програми та послуги. Ви можете побачити, яка підсистема, компонент або програма використовує найбільше енергії на вашому Moto E4, виконавши такі дії:

 1. Торкніться піктограми Програми .
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Потім торкніться Акумулятор .

Потім з’явиться новий екран із подробицями використання акумулятора. Перевірте і перевірте, яка програма споживає найбільше енергії вашого телефону. Якщо ви бачите щось незвичне з енергоспоживанням програми, вам потрібно керувати цією програмою. Можливо, вам доведеться тимчасово вимкнути цю програму або повністю видалити її з пристрою. Якщо ви віддаєте перевагу останньому, виконайте такі дії, щоб видалити / видалити помилкову програму з вашого Moto E4:

 1. Торкніться піктограми Програми .
 2. Торкніться Play Store.
 3. Торкніться Меню .
 4. Перейдіть у розділ Мої програми та ігри.
 5. Знайдіть додаток, який потрібно видалити.
 6. Торкніться, щоб вибрати програму, а потім Видалити .
 7. Якщо буде запропоновано, натисніть OK, щоб підтвердити видалення програми.

Після закінчення видалення помилкових програм перезавантажте пристрій.

Третє обхідне рішення: оновіть програмне забезпечення телефону до останньої доступної версії.

Оновлення іноді можуть спричинити проблеми, включаючи проблеми з розрядом акумулятора в мобільних пристроях. Але вони спочатку мали на меті запропонувати переваги, включаючи нові функції, розширену функціональність та виправлення безпеки, щоб позбутися будь-яких наявних помилок та шкідливих програм. Якщо проблема зарядки, з якою ви стикаєтесь, пов’язана з деякими помилками зловмисного програмного забезпечення чи програмного забезпечення, тоді встановлення оновлень, ймовірно, вирішить її. Тим не менше, перевірте наявність оновлень системного програмного забезпечення, доступних для вашого Moto E4, виконавши такі дії:

 1. Торкніться значка меню Додатки .
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Натисніть Система .
 4. Торкніться Оновлення системи.

Встановлення оновлень додатків також може допомогти, особливо якщо винні помилкові програми. Оновлення додатків також пропонують виправлення безпеки для усунення помилок та шкідливих програм, які могли спричинити зловживання додатком. Якщо ви не налаштували пристрій чи програми автоматично встановлювати доступні оновлення, ви можете вручну перевірити та встановити оновлення, що очікують на розгляд, для своїх програм. Ось як:

 1. Торкніться піктограми Додатки, щоб переглянути список своїх програм.
 2. Торкніться Play Store.
 3. Торкніться Меню .
 4. Торкніться Мої програми та ігри.
 5. Потім у верхній частині екрана з’явиться список програм із очікуваними оновленнями.
 6. Якщо доступні декілька оновлень програм, що очікують на розгляд, торкніться опції Оновити всі програми одночасно.
 7. Щоб оновити окремі програми, натисніть кнопку Оновити поруч із назвою програми.

Закінчивши встановлення очікуваних оновлень для своїх програм, перезавантажте / перезавантажте свій Moto E4, щоб переконатись, що всі нові зміни застосовані належним чином, а також запобігти будь-яким додаткам, які зловживають.

Четверте рішення: скидання заводських даних через режим відновлення Android (зовнішнє скидання).

Якщо ваш телефон може заряджати до 50 відсотків, тоді ви можете виконати зовнішнє скидання, щоб усунути фатальні системні помилки, які могли спричинити спрацювання зарядної системи. Однак це слід враховувати лише в крайньому випадку, оскільки воно видаляє з телефону все, включаючи завантажені програми, налаштування, завантажені файли та особисті дані. Якщо ви хочете продовжити, створіть резервну копію всіх важливих файлів, а потім виконайте наступні дії, щоб виконати зовнішнє скидання налаштувань Moto E4 та відновити заводські налаштування:

 1. Коли телефон вимкнено, одночасно натисніть і утримуйте кнопку живлення та кнопку зменшення гучності, доки телефон не завантажиться.
 2. Потім натисніть кнопку зменшення гучності, щоб перейти до режиму відновлення та виділити його .
 3. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити перезапуск режиму відновлення. Потім з’явиться зображення бота Android із червоним знаком оклику.
 4. Коли ви побачите це зображення, натисніть кнопку збільшення гучності , утримуючи кнопку живлення.
 5. Потім натисніть кнопку зменшення гучності, щоб прокрутити і виділити опцію стирання даних / скидання до заводських налаштувань .
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити вибір.
 7. Натисніть кнопку зменшення гучності, щоб прокрутити та виділити Так - стерти всі користувацькі дані .
 8. Потім натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити вибір.
 9. Дозвольте своєму пристрою завершити процес скидання та відновити заводські налаштування за замовчуванням.

Потім телефон перезавантажиться після завершення скидання. На той час ви зможете приступити до початкового процесу налаштування. Усі проблеми, пов'язані з програмним забезпеченням, включаючи повільну зарядку, тепер слід усунути.

Якщо ваш Moto E4 взагалі не заряджається, зверніться до наступних порад щодо зарядки:

 1. Використовуйте лише оригінальне зарядне / зарядне обладнання (OEM). Сторонні зарядні пристрої можуть бути несумісними із системою зарядки вашого телефону, а тому не працюватимуть. Якщо можливо, використовуйте лише той зарядний пристрій, який постачається з вашим пристроєм. Якщо у вас є запасний зарядний пристрій OEM, ви можете спробувати використати його, щоб визначити, чи проблема в оригінальному зарядному пристрої чи ні.
 2. Заряджайте від правильного джерела живлення. Щоб ваш пристрій отримував достатньо енергії, заряджайте його від джерела живлення або розетки. Інші зарядні порти можуть не забезпечити потрібну кількість енергії для швидшого заряджання вашого пристрою. Переконайтесь, що розетка або джерело, яке ви використовуєте, працює. Спробуйте переключитись між джерелами живлення або розетками, якщо це необхідно.
 3. Очистіть зарядний пристрій від пилу або ворсу. Пил або ворсинки, засмічені у зарядному отворі, можуть заважати контакту із зарядним пристроєм. Як результат, телефон може не мати можливості заряджатись або відчувати ввімкнення та вимкнення зарядки. Перевірте зарядний порт і переконайтеся, що в ньому не застрягли бруд або ворсинки.
 4. Зніміть аксесуари сторонніх телефонів. Сторонній кожух або захисний чохол також можуть спричинити втрату контакту між зарядним портом та зарядним пристроєм, особливо якщо він не підходить до вашого телефону. Щоб переконатися, що це не причина, спробуйте зняти корпус із пристрою, а потім зарядити його знову.

Інші варіанти

Якщо нічого іншого не працює, і ваш Motorola Moto E4 все ще не заряджається або не може заряджатись, але дуже повільно, тоді вам слід подумати про поїздку до сервісного центру. Будь-які фізичні або рідкі пошкодження можуть бути спричинені будь-якими компонентами телефону, наприклад, акумулятором, що заважає йому правильно заряджатися. І якщо будуть якісь пошкодження апаратного забезпечення, це потребує певного ремонту.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.