Galaxy S10 WiFi продовжує відключатися після оновлення Android 10

Android 10 оновлення для Samsung Galaxy S10 і його варіантів є стабільним і там було всього кілька власників , які повідомили деякі серйозні проблеми після установки. Однак час від часу можуть виникати незначні проблеми, і серед проблем, про які найчастіше повідомляють, - WiFi .Дізнайтеся, як виправити Galaxy S10, який постійно відключається від мережі WiFi

Деякі власники, які щойно оновили свої пристрої, повідомили, що служба Wi-Fi почала припиняти або відключатись незабаром після оновлення Android 10. Вони все одно зможуть підключитися до мережі, але підключення раз у раз падає, що насправді це досить дратує. 

Раніше ми кілька разів стикалися з подібними проблемами, і ми можемо запевнити вас, що насправді це не так серйозно. Насправді ви можете виправити проблему, виконавши одну або кілька процедур, і це мета цього допису. 

Ми допоможемо вам у вирішенні несправностей вашого Galaxy S10, який продовжував відключатися від мережі WiFi після оновлення пристрою. Якщо ви є одним із власників цього пристрою і наразі маєте подібну проблему, продовжуйте читати, оскільки ми можемо вам допомогти. 

Що робити, якщо Galaxy S10 продовжує відключатися від мережі WiFi

Те, що ваш телефон почав відключатись від мережі після оновлення Android 10, ще не означає, що у нього проблема. Пам'ятайте, що для того, щоб з'єднання WiFi було успішним, ваш телефон і мережевий пристрій повинні працювати належним чином. Це може бути просто випадковістю, що проблема з мережею почалася після оновлення, але ми точно не знаємо. Отже, ось що вам потрібно зробити, щоб спробувати виправити свій Galaxy S10, який постійно відключається від мережі WiFi. 

Перше рішення: виконуйте примусовий перезапуск перед будь-чим іншим

Проблема почалася після оновлення, тому завжди існує ймовірність, що це незначна проблема прошивки. Деякі служби, включаючи мережеві, можливо, доведеться оновити, і немає кращого способу зробити це, ніж примусовий перезапуск. 

Це модельоване виймання акумулятора, яке оновлює пам’ять телефону та перезавантажує всі служби. Якщо це справді лише незначна проблема, яка почалася після оновлення Android 10, тоді ви зможете змусити ваш Galaxy S10 працювати ідеально після виконання цієї процедури. 

Як змусити перезапустити телефон Android

 1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і поки не відпускайте її. 
 2. Утримуючи кнопку гучності, також натисніть і утримуйте клавішу живлення. 
 3. Тримайте обидві клавіші утримуваними разом протягом 15 секунд або до тих пір, поки на екрані не з’явиться логотип Galaxy S10.

Після того, як ваш телефон закінчить перезавантаження, переконайтеся, що він підключений до мережі WiFi, а потім використовуйте його, як це часто робите, щоб перевірити, чи все одно він відключається. Здебільшого для незначних проблем, які виникали після оновлення, потрібно лише примусовий перезапуск, щоб знов працювати ідеально. 

Друге рішення: перезапустіть мережеві пристрої

Після примусового перезапуску і ваш Galaxy S10 все ще продовжує відключатися від мережі, наступне, що вам потрібно зробити, - це оновити пам’ять вашого мережевого пристрою або маршрутизатора. Як я вже говорив раніше, те, що у вашого телефону така проблема, не означає, що це проблема. Завжди можливо, що ваш маршрутизатор вже почав виходити з ладу. Щоб виключити це, дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб увімкнути мережевий пристрій. 

 1. Від'єднайте модем або маршрутизатор від розетки або просто від'єднайте шнур живлення від основного блоку. 
 2. Залиште це без живлення на хвилину-дві. 
 3. Після цього підключіть його назад до розетки або підключіть шнур.
 4. Зачекайте, поки пристрій перейде в мережу, а потім дозвольте своєму телефону знову підключитися до нього. 

Якщо навіть після цього ваш Galaxy S10 продовжує відключатися від Wi-Fi, тоді, принаймні, ми знаємо, що ваш мережевий пристрій працює належним чином. Також краще спробувати протестувати інші пристрої, щоб перевірити, чи працюють вони належним чином в одній мережі. Це ізолює проблему на вашому S10. 

Третє рішення: Скиньте налаштування мережі на своєму Android

Ця процедура зараз необхідна, оскільки проблема все ще виникає навіть після перших двох рішень. Для цього потрібно оновити з’єднання з самого телефону, а також скинути всі мережі.

Для незначних мережевих проблем цієї процедури достатньо, щоб це виправити. Це безпечно як для вашого телефону, так і для даних, але також дуже ефективно. 

Як скинути налаштування мережі на телефоні

 1. Проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана, щоб витягнути панель сповіщень вниз. 
 2. Торкніться значка налаштувань у верхньому правому куті. 
 3. Прокрутіть до та торкніться Загальне управління. 
 4. Торкніться Скинути. 
 5. Торкніться Скинути налаштування мережі. 
 6. Торкніться Скинути налаштування. 
 7. Якщо буде запропоновано, введіть свій PIN-код, пароль або шаблон. 
 8. Нарешті, натисніть Скинути.

Після скидання мережі увімкніть Wi-Fi і дайте своєму телефону знову підключитися до мережі. Використовуйте його звичайно і подивіться, чи все одно він відключає чи не падає сигнал WiFi. Якщо проблема залишилася, спробуйте наступне рішення. 

Четверте рішення: Видаліть старий кеш, щоб його замінили

Коли системний кеш пошкоджується, у телефону можуть виникати різні проблеми, і це може бути лише однією з цих проблем. Таким чином, наступне, що вам потрібно зробити, щоб виключити цю можливість, - це стерти розділ кешу. 

Це видалить старий системний кеш і система замінить його. Ви можете зробити це, перезавантаживши телефон у режим відновлення та виконавши команду звідти. Дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб знати, як це зробити. 

Як стерти розділ кешу на Galaxy S10

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby , а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли з’явиться логотип Galaxy S10, відпустіть усі три клавіші.
 4. Ваш Galaxy S10 продовжуватиме завантажуватися в режим відновлення. Як тільки ви побачите чорний екран із синім та жовтим текстами, перейдіть до наступного кроку. 
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити розділ стирання кешу .
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити так , і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 8. Коли розділ кешу стирання буде завершено, система перезавантаження тепер буде виділена.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Після того, як ваш телефон закінчить перезавантаження після очищення розділу кеш-пам’яті, переконайтеся, що він під’єднаний до мережі Wi-Fi, і спробуйте з’ясувати, чи проблема все ще виникає. 

П’яте рішення: виконайте головний скидання на телефоні

Ось у чому річ: до тих пір, поки прошивка не була змінена і ваш телефон не має ознак фізичного або рідкого пошкодження, цю проблему можна вирішити скиданням. Однак обов’язково створіть копію важливих файлів і даних перед скиданням, оскільки ви можете їх втратити і не зможете отримати після скидання. 

Крім того, найкраще видалити свій акаунт google перед скиданням, щоб не втратити доступ до пристрою, якщо ви забули пароль. Це також дасть вам свободу використовувати інший обліковий запис після скидання. Коли будете готові, дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб скинути налаштування телефону. 

Як майстер скинути налаштування телефону

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby , а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли з’явиться логотип Galaxy S10, відпустіть усі три клавіші.
 4. Ваш Galaxy S10 продовжуватиме завантажуватися в режим відновлення. Як тільки ви побачите чорний екран із синім та жовтим текстами, перейдіть до наступного кроку. 
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, поки не буде виділено `` Так ''.
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Коли скидання буде завершено, налаштуйте телефон як новий пристрій і насолоджуйтесь. 

Я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей зміг вам допомогти. Дякуємо за читання!


СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ

 • Сенсорний екран Galaxy S10 не працює після оновлення Android 10
 • Екран Galaxy S10 стає чорним під час перегляду відео після Android 10
 • Facebook почав збій після Android 10 на Galaxy S10
 • Мій Galaxy S10 вимкнувся сам собою після оновлення Android 10. Ось виправлення!
 • Galaxy S10 WiFi не працює після Android 10? Ось виправлення!