Вирішений додаток для обміну текстовими повідомленнями Samsung Galaxy S8 повільний

#Samsung #Galaxy # S8 - це флагманський телефон, випущений минулого року, досить популярний серед споживачів. Великий 5,8-дюймовий екран із співвідношенням сторін 18,5: 9 робить його чудовим для обміну текстовими повідомленнями однією рукою. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо додаток для обміну текстовими повідомленнями Galaxy S8 - це повільна проблема та інші пов'язані з цим проблеми.

Програма обміну текстовими повідомленнями S8 працює повільно

Проблема: Я надзвичайно розчарований своїм Samsung Galaxy S8, оскільки програма Messages повільно відображає всі розмови, відображає окремі розмови, відображає клавіатуру, відображає набрані літери та надсилає повідомлення. У мене також виникають проблеми з отриманням групових повідомлень та фотографій, особливо з пристроїв iOS. Будь ласка, допоможіть мені вирішити ці проблеми. Я не хочу купувати новий телефон, але у мене мало терпіння для відстаючого додатка Повідомлення.

Рішення: Іноді затримка програми обміну повідомленнями може бути спричинена пошкодженням тимчасових даних у програмі. Щоб перевірити, чи це так, вам потрібно очистити кеш-пам’ять та дані програми обміну повідомленнями від менеджера програм. Якщо проблема не зникне після цього, виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

 • Увімкніть телефон у безпечному режимі, а потім перевірте, чи проблема не виникає в цьому режимі. Якщо цього не сталося, можливо, ви завантажили програму, яка спричиняє цю проблему. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
 • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

S8 Контакт відображається як міжнародний номер

Проблема: Нещодавно я привіз мого канадця, який купив S8, із собою до Австралії та отримав нову SIM-карту від Telstra. Зараз у мене є місцевий номер. коли я пишу одній подрузі (лише їй) на її місцевий номер, текст проходить чудово. Але коли вона надіслала мені повідомлення, це стирає її як контакт із мого телефону і відображається як міжнародний номер. Тоді я не можу надіслати їй повідомлення! Я намагався видалити її як контакт і зберегти, але це постійно відбувається. Крім того, виникають певні проблеми з міжнародними повідомленнями. Це стосується способу збереження номерів у контактах мого телефону. Я намагався оновити свої контакти, щоб усі номери мали однаковий формат, але деякі з них успішно зберігають і працюють, а інші - ні. Наприклад, щоб надіслати текстове повідомлення в Канаду, я зберігаю номер як 1 604 989 098. У деяких випадках це працює, а в інших - ні.Я помічаю, що деякі введені цифри, як це, зберігаються зі знаком + перед 1, тобто +1 604, а інші ні. Але я, здається, не можу цим керувати. Будь ласка, допоможіть це звести мене з розуму! Дякую

Рішення: Спробуйте видалити номер свого друга не лише зі свого телефону, а й номер, збережений у хмарі (Контакти Google). Після видалення спробуйте зберегти номер ще раз.

Якщо проблема все ще не зникає, я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, після чого виконати скидання до заводських налаштувань, оскільки на телефоні може бути встановлене програмне забезпечення, яке спричиняє цю проблему.

S8 не може відповісти на текстову розмову контакту

Проблема: На моєму Samsung Galaxy S8 у мене є один контакт, на тексти якого я не можу успішно відповісти, після того, як я закрив його «нитку», якщо це правильне слово, і надіслав комусь іншу. Перш ніж це зробити, коли я переглядаю свій список бесід, його ім’я контакту з’явиться у списку. Після того, як я надішлю повідомлення комусь іншому, з’явиться лише його номер телефону. Якщо я відповім, відкрийте його і відповідь, він ніколи не отримує текст, але я не отримую повідомлення про помилку. Я мушу перезапустити з ним розмову, щоб він її отримав. Він додає цю розмову до існуючого потоку, і його ім’я знову там тимчасово. Я намагався видалити його та повторно додати до своїх контактів, але це не спрацювало.

Рішення . Найкращий спосіб вирішити цю проблему - це спочатку очистити кеш-пам’ять та дані програми обміну текстовими повідомленнями з диспетчера програм. Після цього перевірте, чи проблема все ще виникає. Якщо це сталося, то я рекомендую зробити оголошення для відновлення заводських налаштувань, це вже могло бути спричинено збоєм програмного забезпечення. Перед скиданням обов’язково зробіть резервну копію даних телефону.

S8 Не завантажує графічне повідомлення після оновлення програмного забезпечення

Проблема: Кілька днів тому я оновлював свій S8 для at & t, коли отримую зображення, я не бачу його. Він постійно намагається завантажити і ніколи цього не робить. Ця проблема може після оновлення Чи можете ви допомогти мені, якнайшвидше Дякую

Рішення: Дуже ймовірно, що проблема виникла внаслідок неправильного налаштування точки доступу. Для AT&T налаштування APN, перелічені нижче, повинні бути тими, що використовуються вашим телефоном.

 • Назва: NXTGENPHONE
 • APN: NXTGENPHONE
 • Проксі: Не встановлено
 • Порт: Не встановлено
 • Ім'я користувача: Не встановлено
 • Пароль: не встановлено
 • Сервер: не встановлено
 • MMSC: //mmsc.mobile.att.net
 • Проксі-сервер MMS: proxy.mobile.att.net  
 • Порт MMS: 80
 • MCC: 310
 • MNC: 410
 • Тип автентифікації: немає
 • Тип APN: за замовчуванням, mms, supl, hipri
 • Протокол APN: IPv4
 • Носій: неуточнений