Як виправити проблему із дзвінками в Google Pixel 3: людина не чує, коли дзвінок здійснюється через динамік

Існує багато форм проблем із дзвінками. У сьогоднішньому дописі ми хочемо розглянути певну проблему для Google Pixel 3, яка має проблеми з голосовими дзвінками під час використання динаміка. В основному, інший кінець, здається, не чує того, хто телефонує, який використовує динамік під час дзвінків. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою раніше, дізнайтеся кроки, які можна спробувати нижче, щоб виправити.

Проблема: дзвінки Google Pixel 3 на динаміку працюють неправильно

Привіт, коли я дзвоню людям, що користуються динаміком, або телефоном-автовідповідачем, використовуючи опцію динаміка, людина з іншого боку не чує мене близько 30 секунд. Мені кажуть, що все, що вони чують, - це тиша. Коли я знімаю дзвінок з динаміка, вони чують мене чудово, і як тільки я виходжу на динамік, це нормально.

Рішення : Знання причини вашої проблеми не є простим, але ви можете зробити кілька дій, щоб допомогти вам її визначити. Дотримуйтесь наведених нижче пропозицій, щоб дізнатись, у чому проблема.

Примусовий перезапуск

Іноді можуть розвиватися тимчасові помилки, які можуть спричинити проблеми, починаючи від незначних неприємностей і закінчуючи відмовою програмного забезпечення. Щоб перевірити, чи не з’явилася у вашому Pixel 3 помилка після деякого часу роботи, ви можете примусово перезавантажити її. Також відома як імітація "витягування батареї", процедура призначена для імітації наслідків фізичного відключення акумулятора. Очевидно, ви не можете вийняти акумулятор з пристрою так легко, тому це найближче, що ви можете зробити з ним. Ось як ви це робите:

Натисніть і утримуйте клавішу живлення протягом 30 секунд або навіть більше, і коли логотип з’явиться на екрані, відпустіть його.

На відміну від інших пристроїв, на яких вам потрібно натиснути і утримати пару клавіш, вам потрібна лише кнопка живлення на телефонах Pixel, і знову ж таки, на неї важко реагувати. Отже, якщо він насправді завантажується, на цьому проблема закінчується, але спробуйте зробити це ще кілька разів, якщо перша спроба не спрацювала. Після цього ваш пристрій все ще не реагує, спробуйте наступне рішення.

Встановіть оновлення

Оновлення як програм, так і Android є одним з найпростіших, але ефективних засобів зменшення шансів на розвиток помилок. Якщо дзвінки на динаміки все ще не працюють належним чином після примусової перезавантаження, наступне гарне, що потрібно зробити, це переконатися, що всі додатки працюють з останньою доступною версією. Деякі програми можуть спричинити проблеми, якщо вони неправильно закодовані для роботи з певною версією Android. Це виправляють розробники, оновлюючи свої продукти, коли вони стикаються з проблемами та помилками. Переконайтеся, що вручну перевіряєте наявність нових оновлень додатків у додатку Play Store. За замовчуванням ваш Pixel 3 повинен завантажувати та встановлювати оновлення самостійно. Якщо ви змінили це раніше, ви хочете регулярно перевіряти наявність оновлень.

Щоб перевірити наявність оновлень програмного забезпечення (для ОС Android), перейдіть у меню Налаштування> Оновлення програмного забезпечення.

Очистити кеш програми Телефон

Якщо проблема залишається після встановлення оновлень додатків та ОС, наступне гарне, що потрібно зробити, це очистити кеш програми Phone. Ось як це працює:

 1. На головному екрані торкніться і проведіть пальцем вгору, щоб відобразити всі програми.
 2. Зайдіть в Налаштування.
 3. Торкніться Програми та сповіщення.
 4. Торкніться Переглянути всі програми "xx".
 5. Торкніться відповідної програми.
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Торкніться Очистити кеш.
 8. Перезапустіть свій Pixel 3 XL.

Скиньте налаштування програми Телефон за замовчуванням

Якщо проблема залишається після очищення кешу програми Телефон, спробуйте очистити дані телефону. Це поверне програму до заводського стану і, сподіваємось, вирішить проблему з вашими дзвінками.

 1. На головному екрані торкніться і проведіть пальцем вгору, щоб відобразити всі програми.
 2. Зайдіть в Налаштування.
 3. Торкніться Програми та сповіщення.
 4. Торкніться Переглянути всі програми "xx".
 5. Торкніться відповідної програми.
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Торкніться Очистити дані.
 8. Перезапустіть свій Pixel 3 XL.

Скиньте налаштування мережі

Ще одним кроком з усунення несправностей, який ви можете спробувати в цьому випадку, є очищення мережевих налаштувань вашого Pixel, щоб видалити можливі неправильні конфігурації або помилки. Скидання мережевих налаштувань призведе до видалення всіх раніше підключених мереж wifi, паролів wifi, налаштувань VPN та стільникових налаштувань. Зробити це:

 1. Відкрийте на пристрої додаток Налаштування.
 2. Натисніть Система.
 3. Натисніть Додатково.
 4. Натисніть Скинути параметри.
 5. Торкніться Скинути Wi-Fi, мобільний телефон та Bluetooth.
 6. Якщо ви не бачите «Додатково», торкніться Мережа та Інтернет> Більше t> Скинути Wi-Fi, мобільний телефон та Bluetooth.
 7. Унизу натисніть Скинути налаштування.

Скиньте налаштування програми

Деякі користувачі змогли успішно змусити свій пристрій працювати, очистивши налаштування мережі. Якщо ви ще не пробували, ось що вам потрібно зробити:

 1. На головному екрані торкніться значка стрілки вгору, щоб відобразити всі програми.
 2. Перейдіть до піктограми програми Налаштування.
 3. Торкніться значка Про систему.
 4. Торкніться значка скидання параметрів.
 5. Виберіть з наступного:
  • Скиньте Wi-Fi, мобільний телефон та Bluetooth
  • Скиньте налаштування програми
  • Стерти всі дані (скидання до заводських налаштувань)
 6. Торкніться СКИДАННЯ НАЛАШТУВАНЬ. Якщо буде запропоновано, введіть PIN-код, пароль або шаблон.
 7. Для підтвердження натисніть СКИНАТИ НАЛАШТУВАННЯ.

Безпечний режим

Завантажена програма може спричинити цю проблему. Щоб перевірити, спробуйте завантажитися в безпечний режим і подивіться, що станеться. Для завантаження в безпечний режим:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 2. На екрані торкніться й утримуйте живлення.
 3. Натисніть OK.
 4. Коли ви побачите “Безпечний режим” внизу екрана, зачекайте, чи проблема не зникне.

Пам'ятайте, безпечний режим блокує сторонні або завантажені програми. Якщо проблема зникне в безпечному режимі, можна покластися на винуватку однієї з програм. Щоб визначити, яка із завантажених програм викликає проблему:

 1. Щоб вийти з безпечного режиму, перезавантажте пристрій.
 2. По черзі видаліть нещодавно завантажені програми. Після кожного видалення перезавантажте пристрій. Дізнайтеся, чи вирішило проблему видалення цієї програми.
 3. Після видалення програми, яка спричиняє проблему, ви можете переінсталювати інші видалені програми.

Заводські налаштування

Якщо всі наведені вище дії з усунення несправностей не дозволять вирішити проблему зависання на вашому Pixel 3, останній крок з усунення несправностей програмного забезпечення, який ви можете зробити, - це стерти його. Таким чином, ви можете повернути всі налаштування програмного забезпечення до стандартних значень за один раз. Якщо причиною проблеми є програмне забезпечення, швидше за все, допоможе скидання налаштувань.

Щоб відновити заводські налаштування Pixel 3:

 1. Створіть резервну копію своїх персональних даних.
 2. Обов’язково знайте ім’я користувача та пароль для облікового запису Google у телефоні.
 3. Відкрийте програму Налаштування.
 4. Натисніть Система.
 5. Натисніть Додатково.
 6. Натисніть Скинути параметри.
 7. Торкніться Стерти всі дані (заводські налаштування), а потім Скинути телефон. За потреби введіть свій PIN-код, шаблон або пароль.
 8. Щоб стерти всі дані з внутрішньої пам’яті телефону, торкніться Стерти все.
 9. Коли телефон закінчить стирання, виберіть опцію перезапуску.
 10. Налаштуйте телефон і відновіть резервні копії даних.

Використовуйте інший додаток Телефон

Якщо на даний момент проблема ще не вирішена, єдиним кроком, який ви можете зробити, щоб вирішити можливу проблему програми телефону, є використання іншої програми. Можливо, є помилка кодування, яка впливає на поточний додаток Телефон. Перехід на новий може допомогти це виправити. Існує безліч програм, за допомогою яких можна телефонувати в Play Store. Виберіть один (переконайтеся, що він надійшов від авторитетного розробника та має багато хороших відгуків) і використовуйте його для дзвінків на динамік. Якщо це працює, то поточний додаток, який ви використовуєте, можливо, поганий і може вимагати оновлення.

Поговоріть зі своїм оператором мережі

Повідомлення свого оператора мережі про цю проблему може не допомогти, якщо ваш телефон не надходив від них. Однак, якщо ваш Pixel 3 є частиною вашої передплати (з фірмовим носієм), і він вам його надав, співпраця з ними для з’ясування причини проблеми може бути гарною ідеєю. На пристроях фірми Carrier працює мікропрограма та додатки, які зазвичай розробляють самі оператори. Будь-яка проблема кодування, з якою стикається один із цих продуктів, може бути передана їм для перевірки та вирішення.