Що робити, якщо ваш HP Chromebook 14 не може підключитися до Wi-Fi [Посібник з усунення несправностей]

Chromebook в основному розроблений для використання під час з’єднання з Інтернетом. Google розробив його, щоб мати можливість підключатися до Wi-Fi без жодних проблем, але, схоже, багато власників HP Chromebook 14 скаржаться на те, що їхні ноутбуки не можуть підключитися до точок доступу Wi-Fi. Однією з можливостей тут є те, що ваш Chromebook має серйозну проблему з апаратним забезпеченням, відповідальним за підключення до мережі, але тоді ми не знатимемо, чи це справді так, без усунення несправностей.

Але справа в тому, що ми дійсно не можемо відкрити ноутбук і провести деякі тести на апаратному забезпеченні, і ми не радимо робити це самостійно. Отже, найкраще, що ми можемо зробити, - це усунути неполадки в роботі ноутбука, щоб дізнатися, чи це проблема з його операційною системою чи якась неправильна конфігурація. Нам потрібно виконати лише деякі основні процедури з усунення несправностей, і якщо проблема не зникне і після цього, тоді ми залишимо все в руках спеціаліста.

Але перш ніж перейти до нашого способу вирішення проблем, якщо ви шукаєте рішення іншої проблеми, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей HP Chromebook 14, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим ноутбуком. Шанси на те, що на нашому веб-сайті вже є рішення, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють, або якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету та натисніть "подати", щоб зв'язатися з нами. Ми будемо більш ніж готові допомогти вам у вирішенні вашої проблеми.

Усунення несправностей HP Chromebook 14, який не підключається до Wi-Fi

Нам дійсно не потрібно робити щось химерне, щоб мати змогу дізнатися, чи ця проблема тимчасова чи ні, лише деякі основні процедури, які ви, можливо, вже робили незліченну кількість разів. З урахуванням сказаного, ось що я пропоную вам зробити щодо цієї проблеми:

Крок 1: Переконайтеся, що Wi-Fi увімкнено

Можливо, це перше, що ви перевірили, зіткнувшись із цією проблемою, але я пропоную вам вимкнути та знову ввімкнути Wi-Fi. Якщо ваш Chromebook вже підключався до мережі, і ви перебуваєте в межах досяжності, він може автоматично підключитися до нього після перемикання перемикача.

 1. Увімкніть Chromebook.
 2. Клацніть на фотографію вашого облікового запису.
 3. Клацніть Без мережі. Примітка . Якщо ви бачите "Під’єднано до" та ім’я вашої мережі Wi-Fi, ваш Chromebook уже під’єднаний до Wi-Fi.
 4. Щоб увімкнути Wi-Fi, натисніть перемикач.
 5. Ваш Chromebook автоматично шукатиме доступні мережі та відображатиме їх вам у списку.

Крок 2: Переконайтеся, що це проблема мережі

Переконавшись, що Wi-Fi увімкнено на вашому Chromebook, прийшов час поглянути на цю проблему під іншим кутом, особливо якщо ця проблема почалася без видимих ​​причин. Наприклад, якщо ви змогли підключитися до тієї самої мережі пару днів тому, а зараз не можете, вам слід запитати себе, чи проблема в ноутбуці чи мережі.

Найкраще, що потрібно зробити зараз, це перевірити, чи можуть інші пристрої, такі як смартфон та інші ноутбуки, без проблем підключатися до тієї самої мережі. Якщо вони можуть, то з вашою мережею проблем немає. Однак, якщо у вас немає інших пристроїв, які ви могли б спробувати, то я пропоную вам зайти в місцевий бар, ресторан або кафе, що пропонує безкоштовний Wi-Fi, і підключитися до нього. Якщо є можливість спробувати дві різні мережі, це було б краще просто бути ретельним. Якщо ваш Chromebook не може підключитися до загальнодоступних точок доступу, то тепер стає зрозумілішим, що проблема у вашому ноутбуці. Перейдіть до наступного кроку, якщо це так.

Однак, якщо ваші інші пристрої також не можуть підключитися до вашої мережі, якщо ваш Chromebook може підключатися до загальнодоступних точок доступу, тоді проблема явно у вашій мережі. Оновіть свої можливості зв’язку, увімкнувши мережеве обладнання: просто перезавантажте маршрутизатор або модем. Якщо це лише незначна проблема з вашою мережею, цього достатньо, щоб її виправити. Однак, якщо він складніший і його неможливо виправити за допомогою енергетичного циклу, вам доведеться зателефонувати своєму Інтернет-провайдеру і перевірити його. Якщо вашу мережу виправлено, ця проблема також зникне.

Крок 3: Скиньте свій Chromebook 14 HP за допомогою Powerwash

На відміну від операційної системи Windows, ви нічого не можете зробити з вашим Chromebook, якщо його основні функції виходять з ладу, тому я пропоную скинути його за допомогою функції Powerwash у розділі Налаштування. Він скине налаштування вашого ноутбука та видалить усі локально збережені файли, тому перед скиданням обов’язково виконайте резервне копіювання важливих файлів та даних.

 1. Клацніть область стану на панелі завдань, а потім натисніть кнопку Параметри .
 2. Прокрутіть униз сторінки Налаштування та натисніть Показати розширені налаштування .
 3. У розділі Powerwash натисніть Powerwash .
 4. Натисніть Перезапустити, щоб розпочати скидання Chromebook.

Крім того, ви можете скинути Chromebook за допомогою екрана входу, якщо хочете, і це простіше, ніж попередній спосіб ...

 1. На екрані входу, утримуючи Ctrl + Alt + Shift + R клавіші.
 2. У вікні Powerwash на вашому пристрої Chrome натисніть Скинути .

Після Powerwash перейдіть до початкового налаштування, щоб дізнатись, чи працює Wi-Fi цього разу. Під час процесу налаштування вам буде запропоновано увійти до свого облікового запису Google, і для цього вам потрібно підключитися до Wi-Fi.

Після всіх цих кроків, а проблема все ще виникає, у вас немає іншого вибору, крім як доставити свій HP Chromebook 14 в авторизований сервісний центр і нехай технік вирішить проблему за вас. Напевно відновлення вашого Chromebook вирішить цю проблему, але це дещо складніший процес, тому нехай це зробить технік.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.