7 найкращих програм для чищення телефону, щоб звільнити місце на телефоні Android

З огляду на те, які варіанти у нас сьогодні є на наших смартфонах, більш ніж імовірно, що більшість наших телефонів Android працюють повільно через кілька місяців активації. Це не обов'язково вина користувача або виробника, а деякі погані програми, які з'їдають занадто багато вашої оперативної пам'яті. Завдяки універсальності платформи Android існують додатки, які допомагають вам позбутися непотрібного сміття зі свого смартфона або планшета. Але завжди розумно подбати про ретельність, перш ніж завантажувати програму. Оскільки, напевно, більшості з вас відомо, більшість цих додатків, які пропонують очистити пристрій, у підсумку спричиняють більше безладу на вашому пристрої. Маючи це на увазі, важливо вибрати найкращі програми.

Ми поговоримо про п’ять додатків, які допоможуть вам очистити пристрій Android і очистити трохи місця, поки ви в ньому. Непотрібні файли, які переповнюють ваш телефон, будуть видалені назавжди, надаючи вам так необхідного спокою з телефоном.

Важливо пам’ятати, що деякі найкращі програми для чищення телефонів працюють майже однаково, тому немає жодної реальної переваги, коли одна програма є іншою. Однак, коли ви завантажуєте всі програми та випробовуєте їх окремо, лише тоді ви можете робити різницю між ними.

Вам все ще потрібен додаток для чищення телефону сьогодні?

Роками тому додатки для чищення телефону були абсолютно необхідними. Зберігати кеш-пам’ять та пам’ять було дуже важко, крім інших випадкових тимчасових файлів. Однак, оскільки Android Pie тепер доступний для багатьох телефонів, усе це очищення сховища тепер автоматичне та вбудоване в саму операційну систему.

Тим не менш, програми для чищення телефонів насправді не потрібні в наші дні, але якщо ви хочете швидко провести пальцем по телефону на всякий випадок або ще раз перевірити речі, це точно не зашкодить. Тож без зайвих сумнівів, ось кілька наших улюблених варіантів:

Найкращі програми для чищення телефону, щоб звільнити місце на телефоні Android

найкращий додаток для чищення телефону

1) CCleaner

CCleaner - одна з провідних та безкоштовних торгових марок для прибирання місця для зберігання. Це очищає кеш-пам’ять на вашому пристрої, видаляючи всі непотрібні та тимчасові файли у вашій системі. Це звільняє вашу пам’ять для інших речей, таких як додаткові програми, більше фотографій, відео, музика тощо.

Є кілька нових функцій, завдяки яким CCleaner теж варто переглянути. Тепер ви можете швидко зупинити запущені завдання та очистити пам’ять за допомогою Task Killer. Також є нова функція сплячого режиму програми, яка зупинить роботу додатків у фоновому режимі, доки ви не відкриєте їх вручну. Отримайте свою копію для Android безкоштовно.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для чищення телефону

2) Нортон Клін

Norton Clean - ще один чудовий варіант, який насправді діє досить схоже на CCleaner. Якщо у вас недостатньо пам’яті, щоб зробити більше фотографій, відео чи встановити програми, ви можете скористатися Norton, щоб очистити кеш-пам’ять і очистити пам’ять, щоб відновити те, що захопили небажані файли. Це швидкий, безкоштовний і швидкий спосіб очистити пам’ять.

Ця програма насправді має кілька процесів, які ви можете активувати окремо. Ви можете чистити та очищати кеш-пам’ять, ідентифікувати та видаляти тимчасові файли, оптимізувати простір пам’яті та легко керувати програмами та позбуватися вірусів.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для чищення телефону

3) Чистий майстер

Починаючи від популярного розробника Cheetah Mobile, Clean Master допомагає забезпечити комплексне очищення пристрою, щоб вам не довелося турбуватися про те, що будь-яка програма або файл уповільнює роботу вашого телефону. Як бонус, він також має вбудовану антивірусну функцію та функцію приватних фотографій, що дозволяє приховувати та шифрувати свої фотографії від сторонніх очей. Це корисне доповнення в додатку, оскільки телефони часто діляться з друзями чи родичами. Додаток також пропонує захист Wi-Fi за замовчуванням, попереджаючи вас, якщо мережа, до якої ви збираєтеся приєднатися, не захищена або має підроблений SSID. Додаток також пропонує економію заряду батареї та функцію “Boost”, яка негайно звільняє оперативну пам’ять, щоб пришвидшити роботу вашого пристрою.

Додавання всіх цих функцій означає, що Clean Master є комплексним рішенням для всіх проблем вашого пристрою. Саме завдяки цим функціям Clean Master відомий як один з найкращих і найпопулярніших програм очищення антивірусів + пристроїв, доступних у Play Store на даний момент. Якщо в додатку є один мінус, це те, що він постачається з рекламою на борту. Найкращий додаток для чищення телефону можна завантажити безкоштовно, і в ньому немає покупок у програмі. Clean Master завантажували майже мільярд разів у Play Store, тож цим користується більшість населення Android.

Завантажте зараз: тут

4) Супер очищувач

Ця програма досить схожа за функціональністю в порівнянні з програмою, про яку ми говорили вище, але має трохи інший набір функцій на борту. На додаток до функцій, таких як пристрій для підсилення пристрою та економія заряду, Super Cleaner також пропонує блокування додатків за замовчуванням, дозволяючи приховати будь-яку програму, яку ви маєте на пристрої. Це відмінна функція конфіденційності, яка виходить за рамки функції приховування фотографій. Додаток також пропонує щось, відоме як Game Booster, що дозволяє пришвидшити час завантаження ігор, а також звільнити трохи пам'яті. Природно, це також очищає кеш-пам’ять та непотрібні дані, надаючи вам так необхідний вільний простір на вашому телефоні. Якщо ви виявите, що процесор перегрівається, програма дозволяє процесору охолонути, позбавляючи вас від зайвих побоювань.

Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 4.0+, що не є особливою проблемою, враховуючи те, що більшість пристроїв Android мають цю версію або новішу. Як і додаток вище, цей найкращий додаток для чищення телефону можна завантажити безкоштовно, але постачається з рекламою. Це невелика жертва для того, щоб врахувати, які функції пропонують тут розробники.

5) Power Clean

Цей додаток пропонує ту саму функціональність (знову ж таки), але має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє відчути це миттєве відчуття задоволення під час очищення пристрою. Це навіть позбавить від залишкових файлів, що залишились після видалення програми, тому це можна вважати комплексним рішенням проблем, пов’язаних з очищенням вашого пристрою. Додаток також може допомогти вам оптимізувати пам’ять пристрою, що є чудовим інструментом, якщо ви хочете звільнити місце, але не знаєте, що видалити. Звичайно, програма запитає вас перед видаленням файлів, тому вам не доведеться турбуватися про втрату ваших дорогоцінних файлів.

Користувачам пропонуємо перемістити свої фотографії та відео в хмару (хороший варіант - Google Photos), що дасть вам змогу видалити все, що є на вашому пристрої. Power Clean можна завантажити безкоштовно та підтримується рекламою. Найкращий додаток для чищення телефону вимагає роботи пристроїв під управлінням Android 4.1 або новішої версії.

6) Супершвидкісний очищувач

Ця програма з високою оцінкою чудово справляється з позбавленням від непотрібних файлів зі смартфонів Android і дозволяє легко дихати. Більшість сучасних телефонів сумісні з цим додатком, що робить його одним з найкращих додатків, які можна отримати прямо зараз. Що стосується функціональних можливостей, ви отримуєте однаковий набір функцій - очищення пристрою, антивірус, охолодження процесора, очищення оперативної пам'яті, блокування додатків тощо. Ця програма також дозволяє видаляти деякі небажані програми на вашому смартфоні. Якщо ви схожі на мене, у вас на телефоні буде більше програм, ніж ви можете порахувати. Ця функція надзвичайно корисна в цьому сценарії, оскільки ви можете видалити програми, якими ви рідко користуєтесь.

Додаток надається безкоштовно, але підтримується рекламою. Розробники також пропонують покупки в додатках, які допоможуть вам позбутися реклами. Для цього додатка вам знадобиться пристрій Android з Android 4.0.3 або новішої версії.

7) Очистіть мій Android

Якщо ви виявите, що ваш телефон вкрай повільно працює в деякі дні, цей додаток може бути вашим найкращим рішенням. Він розумно аналізує, які програми уповільнюють роботу вашого пристрою, і повністю їх вимикає, звільняючи тим самим дорогоцінний простір оперативної пам'яті. Додаток також має антивірусні, ігрові орієнтації та багато іншого. Однак найкраща частина полягає в тому, що програма займає лише 3 МБ місця на вашому смартфоні Android, що припускає, що вона не буде занадто важкою на вашому пристрої. Це також корисно для користувачів функціональних телефонів, у яких на борту немає важкого набору обладнання. Кнопка підсилення одним натисканням гарантує, що всі відсталі програми закриті, і значно пришвидшує роботу вашого пристрою. Додаток можна завантажити безкоштовно, хоча вам доведеться поживитись рекламою. Clean My Android сумісний з пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Вирок щодо найкращого додатку для чищення телефону

Тут ми виділили кілька найкращих додатків, за допомогою яких можна звільнити зайвий простір на своєму пристрої Android. З останньою версією Android - Android Pie - подібні засоби для очищення простору не потрібні, а операційна система оптимізована для автоматичного забезпечення того, щоб ваш пристрій залишався якомога чистішим та ефективнішим.

Тим не менш, це ніколи не заважає переглядати і переконуватись із одним із наведених вище додатків. У вас є улюблений набір програм для чищення телефону, якими ви користуєтесь? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.