Fubo TV проти YouTube TV Кращий сервіс прямих трансляцій 2020

Якщо ви намагаєтеся скоротити рахунок за кабель і замінити його чимось набагато доступнішим, то, можливо, ви захочете розглянути можливість використання послуги потокового телебачення. Послуги потокового телебачення стали справді популярними лише в останні роки, і більшість людей шукають доступніші варіанти за стандартний рахунок за кабель. Рахунки за кабель стали надзвичайно дорогими - ви платите майже сотню доларів на місяць і більше на сотнях каналів, які ви навіть не дивитесь.

Ось звідки і виник інтерес до перерізання шнура - люди хочуть платити лише за канали, якими вони користуються. Тож, якщо ви один з тих людей, який цікавиться, чи можливо для вас обрізання шнура, обов’язково дотримуйтесь наведених нижче інструкцій. Ми протиставляємо два популярні сервіси один одному - Fubo TV та YouTube TV - щоб побачити, який із них найкращий для шнурорізів.

Fubo TV

Послуги потокового телебачення мають в своєму арсеналі безліч каналів - різні рівні та пакети дають вам доступ до базової кількості каналів, середньої кількості або до всіх них. Деякі послуги навіть дозволяють вибирати, за які канали ви платите і використовуєте. На жаль, багато сервісів прямої трансляції абсолютно жахливо надають спортивні розваги в прямому ефірі - ви можете знайти ESPN, але це все.

Тут з’являється телевізор Fubo, який прагне майже виключно забезпечити споживачам легкий доступ до спортивних змагань. Підписка на FuboTV дозволить вам залишатися в курсі всіх ваших улюблених видів спорту, будь то бейсбол, футбол, футбол, баскетбол, міжнародний футбол тощо. Ви отримуєте доступ до багатьох різних каналів, хоча це буде залежати від пакету, на який ви підпишетесь.

Fubo пропонує два основних пакети каналів: fubo та fubo Extra. Перший - 45 доларів, а другий - 50 доларів - кожен із них пропонує вам значну кількість каналів. В базовому пакеті ви отримаєте доступ до таких думок, як Fox Sports, CBS, NFL Network, MLB TV, NBC Golf, BTN та багато іншого.

Fubo TV приймає першу спортивну бізнес-модель, тому, якщо ви розчаровані іншими варіантами прямої трансляції, швидше за все, Fubo TV має спортивні канали, які ви шукаєте. Ви можете буквально дивитись майже будь-яку гру на Fubo - вони навіть можуть випустити Super Bowl. Найкраща частина? Це коштує набагато менше, ніж звичайна кабельна передплата, і ви можете в будь-який час відключити передплату.

Якщо вас ще не продавали на телевізорі Fubo, вони намагаються зробити угоду трохи привабливішою. По-перше, Fubo дасть вам семиденну пробну версію, де ви зможете безкоштовно переглянути понад 85 каналів. Згодом ви можете приєднатися до акційної ставки на перший місяць у розмірі 40 доларів. І майте на увазі, що Fubo TV - це не всі види спорту - так, вони спочатку підходять до спорту, але ви також можете транслювати звичайний телевізійний вміст.

Акуратне у Fubo TV полягає в тому, що перегляд вмісту надзвичайно універсальний - ви можете дивитися його вдома на Apple TV, Smart TV, Roku тощо. Але якщо ви перебуваєте в дорозі, завантажте програму на свій мобільний пристрій і дивіться де завгодно! Почніть зараз за посиланням нижче.

Отримайте зараз: Fubo TV

YouTube TV

Іншим вашим варіантом є власний YouTube TV від Google. Google скористався телевізійною програмою, щоб спробувати захопити частину ринку, але, на жаль, вони не пропонують дуже цінний пакет потокового передавання. Підписка поверне вам 40 доларів на місяць, що дає вам доступ до 60+ телевізійних каналів, все залежно від того, на якому ринку ви проживаєте. На жаль, багато з цих каналів взагалі не пов’язані зі спортом - ви отримаєте доступ до такі речі, як ESPN, MLB TV, BTN та CBS Sports Network, але це все, що стосується спорту.

YouTube TV також має надзвичайно погану інфраструктуру - передплатники досить часто скаржаться, що на YouTube TV часто трапляються відключення електроенергії, і часто через ці проблеми з інфраструктурою ігри чи шоу перериваються. Ви можете спробувати YouTube TV безкоштовно з пробною версією, перш ніж вирішити, чи підходить вам це.

Отримайте зараз: YouTube TV

Вирок

Якщо ви хочете замінити свою спортивну залежність, яку вам забезпечила ваша передплата на кабель, ви можете переконатися, що Fubo TV, мабуть, найкращий варіант для вас. Надайте вам більшість спортивних каналів та широкий вибір різноманітних ігор, які ви можете дивитись - навіть міжнародний футбол! YouTube TV просто не може добре конкурувати з кількістю вмісту, який у них є.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.