3 Проблеми з картою microSD Samsung Galaxy S4 та способи їх усунення

картка galaxy s4 microsd

Samsung Galaxy S4 має слот для карт microSD, що підтримує до 64 гігабайт даних. Цього більш ніж достатньо для розміщення сотень мультимедійних файлів. Справа в тому, що багато власників використовують свій телефон як зовнішній накопичувач. Але що робити, якщо карта microSD раптово виходить з ладу?

Ми отримали сотні електронних листів, пов’язаних із картою microSD S4, і нам вдалося придумати три найпоширеніші проблеми.

Проблеми з монтажем / демонтажем

Ось кілька електронних повідомлень від наших читачів, які добре пояснюють, як трапляються ці проблеми:

Випуск монтажу 

Привіт, я просто хочу запитати, чому мій Galaxy S4 не може належним чином встановити карту microSD. Хоча я насправді не фахівець, я знаю, як правильно вставити картку у свій телефон. Я майже впевнений, що проблема полягає не в тому, як я вставив карту, а в тому, як пристрій її встановлює. Мій телефон не міг просто знайти. Допоможи мені будь ласка.

Демонтування випуску 

Я знаю, що неправильне демонтування картки microSD може врешті-решт призвести до пошкодження даних, тому я завжди витрачаю кілька секунд, щоб правильно відключити картку від телефону. Проблема в тому, що телефон не зміг його відключити. В чому проблема? Будь ласка, допоможіть мені вирішити проблему.

Можливі причини 

 • Тимчасова проблема з телефоном.
 • Картка microSD не підтримується пристроєм.
 • Пошкоджена або карта microSD, або слот.
 • Картка пошкоджена або неправильно відформатована.
 • Додаток використовує карту microSD.

Рішення 

Рішення 1. Щоб усунути ймовірність того, що це лише тимчасова проблема з телефоном, ми закликаємо вас перезавантажити або перезавантажити телефон. Вийміть акумулятор на 30 секунд, потім нормально завантажте телефон, після чого спробуйте перевірити, чи можна встановити / відключити карту microSD.

Рішення 2: Перевірте специфікацію карти microSD та порівняйте її зі специфікаціями, які підтримує телефон. Більшість карток, доступних сьогодні на ринку, підтримуються Galaxy S4, але є бренди, які просто не працюють з ним.

Рішення 3: Перевірте роз’єм картки microSD і переконайтесь, що вона не розіржавлена, не заштовхнута або відсутня. Потім перевірте гніздо для картки microSD, чи все виглядає нормально.

Рішення 4. Можливо, картка пошкоджена або неправильно відформатована. Дайте комп’ютеру прочитати картку та скопіювати якомога більше даних, а потім переформатуйте її. Подивіться, чи телефон зараз виявив.

Рішення 5: У випадках, коли телефон відмовляється демонтувати карту microSD, причиною проблеми може бути стороння програма. Проста перезавантаження може вирішити проблему, або якщо ви знаєте, яка програма її використовує, ви можете змусити закрити програму, щоб правильно відключити картку.

Вміст не знайдено

Далі йде повідомлення одного з наших читачів, що стикається з цією конкретною проблемою.

Привіт TDG,   

Мій телефон Galaxy S4 може правильно виявити та встановити карту microSD, однак, здається, я не можу знайти вміст. Чи є спосіб це виправити?

Можливі причини 

 • Тимчасова проблема з телефоном.
 • Зміст було ненавмисно видалено.
 • Картка / слот microSD була пошкоджена.
 • Вміст не підтримується телефоном.
 • Вміст пошкоджений.
 • Вміст захищений DRM (Digital Rights Management).

Рішення 

Рішення 1.Перезавантажте телефон, перш ніж робити щось інше. Якщо проблема була тимчасовою, ця процедура це вирішить.

Рішення 2. Переконайтеся, що вміст, до якого ви намагаєтесь отримати доступ, було збережено на карті microSD. Бувають випадки, коли ви ненавмисно видаляєте вміст, але очікуєте, що вони все ще там.

Рішення 3: Переконайтесь, що карта microSD або гніздо не пошкоджені. Зверніться до третього рішення у першій задачі, щоб знати, як це зробити.

Рішення 4. Переконайтеся, що файл, до якого ви намагаєтесь отримати доступ, має розширення файлу, яке підтримується телефоном. Файли, які не підтримуються, часто не видно.

Рішення 5. Переконайтеся, що вміст, до якого ви намагаєтесь отримати доступ, не пошкоджений. Пошкоджені дані можуть не бути видимими.

Рішення 6: До файлів з обмеженим керуванням цифровими правами (DRM) не можна отримати доступ за допомогою інших програм. Переконайтесь, що вміст, до якого ви намагаєтесь отримати доступ, не має обмежень DRM.

Неможливо форматувати

Інші власники скаржились на те, що не можуть відформатувати свою карту microSD за допомогою свого телефону. Хоча проблема не така поширена, як перші дві проблеми, її легко вирішити.

Можливі причини 

 • Проблема використовує сторонній додаток.
 • Карта microSD не підтримується телефоном.
 • Картка microSD захищена від запису.
 • Картка була пошкоджена.

Рішення

Рішення 1. Перезавантажте телефон, щоб переконатися, що програму, яка зараз використовує карту microSD, буде зупинено. Найчастіше цю проблему спричиняє програма, яка отримує доступ до даних із картки microSD. Якщо перезавантаження не допомогло вирішити проблему, спробуйте завантажити телефон у безпечний режим.

Рішення 2: Переконайтесь, що карта microSD, яку ви використовуєте, підтримується S4.

Рішення 3 : Якщо картка використовувалася в попередньому пристрої, можливо, картка може бути захищена від запису. Картку, захищену від запису, неможливо відформатувати. Щоб зняти захист від запису, вам потрібно буде встановити картку в оригінальний пристрій і зняти захист від запису. Якщо оригінальний пристрій недоступний, вам потрібно буде використовувати іншу картку в цьому пристрої.

Рішення 4: Переконайтесь, що карта microSD не пошкоджена. В іншому випадку купіть новий.

Повідомте нам про свої проблеми з телефоном

Рішення, які ми надали тут, ґрунтуються на звітах та свідченнях власників, які зіткнулися з цими проблемами. Я також запитую своїх друзів-розробників XDA щодо деяких проблем. Тепер, якщо у вас є інші проблеми чи питання зі своїм смартфоном, на які ви хочете отримати відповідь, не соромтеся надсилати нам електронне повідомлення на [email protected]

Ми не гарантуємо відповіді на всі електронні листи, оскільки ми отримуємо їх сотні щодня, але будьте впевнені, що ваші повідомлення електронної пошти я прочитаю. Але я закликаю вас надати якомога більше деталей, щоб я міг легко знайти посилання та порівняти ваші проблеми зі звітами інших власників. Якщо ваша проблема зустрічається так само часто, як і інші, вже можуть існувати рішення, і я, безсумнівно, вкажу вам на них. Знімки екрану часто допомагають, тому прикріпіть один, якщо можете.