Що робити, якщо екран Galaxy S8 тріснув, відображає лінії, змінився колір і не спрацює

Багато власників Android, яким вдалося пошкодити екран на своєму телефоні, часто втрачають свої зусилля, щоб зробити правильні кроки, тому короткий посібник # GalaxyS8 допоможе. На жаль, як і у випадку, згаданому нижче, пошкодження екрану в 99,9% випадків призведе до постійного пошкодження обладнання. Саме в цьому, як правило, полягає проблема, і багато людей часто відмовляються прийняти. В ідеальному світі вам слід просто принести телефон до магазину або зателефонувати виробнику і налаштувати ремонт. Насправді багато людей уникають якнайшвидшого ремонту телефону, оскільки в першу чергу вони покладаються на нього щодня. Є й інші міркування, з якими доведеться мати справу іншим користувачам, коли стикаються без своїх пристроїв. Отже, що саме потрібно зробити, коли екран телефону пошкоджений після випадкового падіння,або після того, як ти змочився? Не дивно, що наша відповідь полягає в ремонті, але є також кілька випадків, коли деякі засоби можуть працювати в короткий термін. У цій публікації ми рекомендуємо спробувати ці тимчасові обхідні шляхи, хоча врешті-решт вам все одно доведеться надіслати телефон Samsung для ремонту або заміни.

Сьогоднішня проблема: Що робити, якщо екран Galaxy S8 зламався, відображає лінії, змінився колір і не спрацює

Привіт. Нещодавно я впав із своїм Android s8 у кишені l. У мене є тріщина у верхньому лівому краї на криволінійному краї. У мене також є мертві пікселі біля центру тріщини. Однак мене турбує те, що є 2 тонкі лінії, що йдуть від центру тріщини безпосередньо праворуч. Один рядок - чорний, а один - срібний. Все, що нижче за ці рядки, трохи яскравіше екрану над лінією та екрану під рядками, які трясуться вгору-вниз із, здавалося б, випадковою інтенсивністю (іноді майже не тремтячи, іноді сильно тремтячи). - Лоші

Рішення: Привіт, Лачі. Очевидно, у вас пошкоджений вузол дисплея. Насправді немає способу це зробити, і якщо ви хочете назавжди виправити екран, вам потрібно його замінити.

Коли мова йде про обхідні шляхи, ви можете спробувати кілька основних речей, але вони не відновлять тріщину, не видаляють знебарвлення та лінії, однак вам все одно доведеться в кінцевому підсумку надіслати телефон. Ці засоби можуть працювати, а можуть і не працювати. у вашому випадку, але якщо ви хочете спробувати їх, ось що ви можете зробити.

Перевірте, чи все ще працює оцифровщик

Бувають випадки, коли дигітайзер залишається цілим, навіть якщо на екрані є погана тріщина. На екрані Galaxy є три основні компоненти - оцифровщик, РК-дисплей / монітор та гнучкий кабель оцифровки Дігітайзер - це тонкий шар прозорого датчика, який фіксує ваші дотики, щоб операційна система могла їх інтерпретувати як команди. Іноді, навіть якщо монітор (компонент, що відображає зображення) фізично пошкоджений, дигітайзер все одно може працювати належним чином, дозволяючи продовжувати взаємодію з телефоном. Поки дигітайзер справний і телефон все ще завантажує операційну систему належним чином, ви все одно зможете створювати резервні копії файлів і продовжувати користуватися телефоном, незважаючи на деякі обмеження. Щоб знати, чи все ще працює оцифровщик, все, що вам потрібно зробити, це перевірити, чи більшість або всі поверхні екрану розпізнають ваші дотики.Якщо ви можете це зробити, обов’язково негайно створіть резервні копії файлів, щоб уникнути їх втрати, якщо ваш телефон раптом перестане працювати належним чином.

Якщо дигітайзер більше не працює, або лише частина екрану виявляє ваші дотики, спробуйте виконати решту наших пропозицій нижче.

Видаліть периферію

Периферія в цьому випадку включає SIM-карти, картки пам'яті та інші підключені пристрої. Якщо у вас є якісь або всі з них, подумайте про їх від’єднання та подивіться, що станеться. Деякі пошкоджені екрани знову могли нормально працювати після видалення несуттєвих деталей, тому не забудьте виконати цей простий крок з усунення несправностей. Якщо у вас немає SIM-карти, SD-карти чи чогось іншого, просто пропустіть цю пропозицію.

Завантажте в безпечний режим

Деякі програми можуть перешкоджати нормальній роботі екрана. Щоб це зрозуміти, спробуйте перевести ваш S8 у безпечний режим і подивитися, що станеться. Пам’ятайте, безпечний режим блокує лише сторонні програми. Якщо ваш екран працює нормально лише в безпечному режимі, то винен один із ваших додатків.

Щоб завантажити S8 у безпечний режим:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.
 8. Дайте своєму S8 працювати в цьому режимі кілька годин і перевірте наявність проблеми.

Щоб дізнатися, яка програма викликає проблему, виконайте такі дії:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш S8 все ще відмовляється ввімкнути живлення, повторіть кроки 1-4.

Зверніться до професіонала

Надішліть телефон на ремонт. Це може здатися простим, але багато користувачів телефонів не вірять у цю мудрість. Здебільшого користувачі, як правило, відмовляються прийняти той факт, що потрібно надіслати телефон до Samsung або до незалежного сервісного центру. У багатьох випадках фінансовий стан є головним фактором уникнення ремонту. Справа в тому, що жодна з цих обставин насправді не допоможе вирішити проблему пошкодження екрана назавжди. Чим довше ви заперечуєте необхідність ремонту, тим довше ви не зможете користуватися телефоном.

Ще одним хорошим моментом для роздумів є те, що найефективніший спосіб вирішити проблему - дозволити тому, хто робить ремонт екрану чи телефону, щоб зробити це за вас. Фізично пошкоджені екрани неможливо виправити за допомогою програмних процедур. Немає магічного трюку, за допомогою якого ви можете скасувати тріщину на екрані. Рядки, які ви бачите, є, швидше за все, ознаками фізичного пошкодження монітора. Будь-які внутрішні пошкодження будь-якого або всіх основних компонентів на екрані можуть бути усунені лише заміною деталей. Якщо ви не можете зробити заміну самостійно, ми настійно рекомендуємо звернутися за професійною допомогою.

Будь-яка пошкодження телефону автоматично анулює стандартну гарантію Samsung, тому ви не можете розраховувати на безкоштовне виправлення телефону. Однак ми все ж рекомендуємо дозволити технічному персоналу Samsung замінити екран, щоб звести до мінімуму можливість мати більше проблем після. Не чутно, що ремонт телефону третьої сторони може іноді призвести до серйозніших апаратних проблем після цього. На жаль, Samsung більше не задовольнятиме жодних запитів на ремонт, якщо техніка, яка не є Samsung, зробила ремонт вашого телефону спочатку. Пам’ятайте, немає гарантії, що пошкодження вашого телефону ізолюються лише на екрані. Падіння або фізичний вплив електронного пристрою ніколи не є хорошою ідеєю, і це може призвести до інших апаратних проблем. Samsung перевіряє всю систему під час ремонту, щоб перевірити наявність пошкоджень поза екраном, щоб уникнути повторного ремонту.Якщо сторонній технік цього не зробить, швидше за все, у вас виникне проблемний пристрій після первинного ремонту.

Замініть екран самостійно

Так, заміна пошкодженого екрану самостійно дуже можлива. Багато користувачів телефонів із подібними кейсами до вашого, як правило, теж думають. Хоча заміна екрану порівняно проста, вона не для всіх. Багато разів аматори в кінцевому підсумку пошкоджують апаратне забезпечення більше, ніж усувають початкові проблеми. Вирішивши самостійно замінити екран, ви також випустите шанс дозволити Samsung виправити пристрій, якщо виявите, що не можете його вирішити. Ремонт своїми руками (саморобний) також не означає безкоштовний ремонт, оскільки для успішного ремонту екрану вам потрібно буде придбати інструменти та матеріали. Крім усього цього, насправді немає жодної гарантії того, що ваш телефон згодом працюватиме нормально. Якщо ви думаєте, що можете замінити екран самостійно, спробуйте пошукати в Інтернеті хороших посібників, як це зробити. YouTube має безліч відео, які покажуть вам, як.Просто виконуйте ремонт на свій страх і ризик.