Як виправити свій Samsung Galaxy S6, який більше не вимикається при натисканні клавіші живлення [Посібник з усунення несправностей]

Ми вже розглядали проблему з Samsung Galaxy S6, в якій він не ввімкнувся, але ми також отримали повідомлення від наших читачів, які скаржились, що їх пристрій більше не може вимкнутись. Телефон, який не вимкнеться, може мати проблеми з вимикачем живлення, але нам все одно доведеться з’ясувати, чи це насправді так.

Отже, у цій публікації я розповім вам про усунення несправностей вашого пристрою, який більше не вимикається. Ми повинні виключити будь-яку можливість знайти рішення, яке може вирішити проблему. Однак, якщо це апаратна проблема, то вам потрібен технік, який може проводити подальші тести, тому що якщо ви відкрили телефон для перевірки комутатора, ви можете анулювати гарантію на свій телефон. Якщо у вас є такий телефон, і на даний момент у вас виникає подібна проблема, продовжуйте читати нижче, оскільки ця публікація може вам допомогти.

Для тих, хто шукає рішення зовсім іншої проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали сотні проблем з моменту початку підтримки цього пристрою. Знайдіть проблеми, однакові чи подібні до ваших, та скористайтесь запропонованими нами рішеннями та / або інструкціями з усунення несправностей. Якщо вони не працюють для вас або якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Як усунути неполадки в роботі Galaxy S6, який більше не можна вимикати

Проблема : я більше не можу вимкнути телефон. Я хочу його перезапустити, але він не реагує, коли я натискаю та утримую клавішу живлення. Я все ще міг перезапустити його вчора, але не сьогодні. Я його не кинув і не замочив у воді. Насправді я подбав про це, оскільки купив його минулого року, і насправді він все ще виглядає новим. Я трохи розчарований через цю проблему. Це телефон Galaxy S6, і я заплатив за нього кілька сотень доларів. Будь ласка, допоможи мені. Дякую.

Усунення несправностей . Більш ймовірно, це проблема з вимикачем живлення, якщо телефон насправді не реагує на натискання та / або утримання клавіші живлення. Але я припускаю, що кожного разу, коли ви натискаєте клавішу живлення, ваш Galaxy S6 не реагує. У цьому випадку ми можемо зробити так багато, але нам потрібно спробувати.

Спробуйте натиснути (і відпустити) клавішу живлення кілька разів, оскільки існує ймовірність, що проблема пов’язана із застряглим перемикачем. Якщо справа лише в тому, щоб застрягти, ви можете це виправити, натискаючи перемикач живлення багато разів, поки не зможете відклеїтися. Однак, якщо після цього проблема не буде вирішена, існує ймовірність пошкодження вимикача живлення.

Якщо ця проблема почалася після того, як ви наділи нову обкладинку чи футляр, то, можливо, проблема в цьому. Спробуйте вийняти його та натиснути клавішу живлення, і якщо проблема не зникне, пора відправити телефон у магазин чи магазин і перевірити його.

З іншого боку, якщо телефон насправді реагує, коли ви натискаєте або утримуєте клавішу живлення та відображає параметри живлення, але не вимикається, якщо ви вибираєте варіант вимкнення живлення, це може бути проблемою з прошивкою. У цьому випадку вам потрібно стерти розділ кешу, перезавантаживши телефон у режимі відновлення, оскільки існує ймовірність того, що деякі кеші щойно пошкодились. Ось як ви це робите:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли з’явиться екран із логотипом Samsung Galaxy S6, відпустіть лише клавішу живлення.
 4. Коли відобразиться логотип Android, відпустіть клавіші збільшення гучності та Home. На 30 - 60 секунд з'являється повідомлення "Встановлення оновлення системи", після чого з'являється меню відновлення системи Android.
 5. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено 'wipe cache partition'.
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, поки не буде виділено `` так ''.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 9. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо після цього проблема не зникає, створіть резервну копію файлів і даних, а потім скиньте налаштування телефону. Після процесу резервного копіювання вимкніть захист від заводських налаштувань, щоб після скидання не заблокували телефон, а потім скиньте налаштування телефону.

Як вимкнути захист від заводських скидок на Galaxy S6

 1. На головному екрані торкніться Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Облікові записи.
 4. Торкніться Google.
 5. Торкніться електронної адреси Google ID. Повторіть для кожної електронної адреси Google.
 6. Торкніться БІЛЬШЕ.
 7. Торкніться Видалити обліковий запис.
 8. Натисніть ВИДАЛИТИ РАХУНОК, щоб підтвердити.

Як скинути налаштування Samsung Galaxy S6

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та головну, потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з'явиться логотип Samsung Galaxy S 6, відпустіть лише клавішу живлення.
 4. Коли відобразиться логотип Android, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home. На 30 - 60 секунд з'являється повідомлення "Встановлення оновлення системи", після чого з'являється меню відновлення системи Android.
 5. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено 'wipe data / factory reset', потім натисніть клавішу живлення.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення.
 7. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Крім того, ви можете скинути налаштування телефону за допомогою меню Налаштування ...

 1. На будь-якому головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Хмара та облікові записи.
 4. Натисніть Резервне копіювання та скидання.
 5. За бажанням натисніть Резервне копіювання даних, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 6. Якщо потрібно, натисніть Відновити, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 7. Двічі торкніться клавіші "Назад", щоб повернутися до меню "Налаштування", а потім натисніть "Загальне управління".
 8. Натисніть Скинути.
 9. Торкніться Скидання заводських налаштувань.
 10. Торкніться Скинути пристрій.
 11. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть свій PIN-код або пароль.
 12. Натисніть Продовжити.
 13. Торкніться Видалити все.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.