Що робити, якщо ви забули пароль резервного копіювання відбитків пальців Galaxy S5, інші проблеми

Сканер відбитків пальців S5

Якщо ви втратите доступ до власного телефону, це одне з найбільш неприємних моментів, яке може зазнати користувач # GalaxyS5. Якщо ви читаєте це, це, мабуть, тому, що ви шукаєте спосіб розблокувати телефон знову. Перша тема цього допису присвячена вирішенню цієї проблеми. Ми сподіваємось, що це допоможе вам.

 1. Що робити, якщо ви забули резервний код резервного копіювання відбитків пальців Galaxy S5
 2. Galaxy S6 не надсилає текстові повідомлення належним чином
 3. Galaxy S5 відчуває труднощі під час надсилання та отримання SMS та MMS
 4. Камера Galaxy S5 не фокусується навіть після усунення несправностей програмного забезпечення
 5. Камера Galaxy S5 робить розмиті знімки
 6. Поворот екрану Galaxy S5 перестав працювати після оновлення Android 6.0.1

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки, або ви можете встановити наш безкоштовний додаток із Google Play Store.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.


Проблема No1: Що робити, якщо ви забули резервний код резервного копіювання відбитків пальців Galaxy S5

Привіт! Я пишу вам від імені мого брата, який зараз перебуває в Японії і ще 7 тижнів перебуватиме за кордоном. Будь ласка, знайдіть його електронну адресу нижче з телефонними проблемами:

Привіт. Зараз я в Японії. Вчора ввечері, коли я вийняв з кишені свій Samsung Galaxy S5 mini (нещодавно оновлений до Android 5.1), і я натиснув кнопку живлення, щоб відкрити екран блокування, я помітив датчик відбитків пальців, що є звичайним способом розблокування телефону, зникли.

Єдині варіанти, які я отримую, це «Ввести пароль» або «Екстрений дзвінок». Коли я вводжу пароль, я отримую повідомлення „Неправильний пароль для резервного копіювання”, хоча я знаю, що він правильний, і неодноразово віддалено скидав його через планшет за допомогою Диспетчера пристроїв Android.

Коли я п’ять разів отримую «неправильний» пароль, я отримую повідомлення «Неможливо перевірити ваш відбиток пальця 5 разів. Повторіть спробу через 30 секунд ”. Потім, після 15 спроб, на ньому написано: “Не вдається розблокувати екран - неможливо перевірити свій відбиток 15 разів. Якщо у вас не вийшло ще 5 разів, ви можете розблокувати пристрій способом резервного розблокування. Повторіть спробу через 30 секунд ”. Потім цей процес триває нескінченно, і мені ніколи не дають альтернативного методу, наприклад, «Розблокувати через Google», який зазвичай видно на моєму екрані блокування.

Мені було цікаво, чи можете ви мені допомогти. Це відома проблема з Samsung Galaxy S5 mini? Чи той факт, що я тиждень тому перейшов з Android 4.5 на Android 5.1, мав би щось спільне? Чи можна дізнатись у Samsung?

Витяг акумулятора на тривалий час і повторне вставлення не допомагають. Видалення 2-градусної SIM-карти та повторне вставлення не допомагає.

Спроба в режимі польоту і не допомагає.

Дякую і я сподіваюся, що ви можете допомогти! Мій телефон - це моя камера, якою я користуюся у це свято, тому було б чудово повернути його.

Зверніть увагу, що мій брат з Нової Зеландії. І ми вважаємо, що оновлення програмного забезпечення, яке зробив телефон (що було зроблено автоматично), оновилося як японська версія, а не Нова Зеландія. Мій брат ще не спробував відновити заводські налаштування. -  Амелія

Рішення: Привіт Амелія. Якщо ваш брат все ще міг користуватися телефоном через кілька днів після оновлення до Android 5.1, то нова версія ОС не має нічого спільного з поточною проблемою. Датчик відбитків пальців Samsung не працює постійно на 100%. Іноді навіть крихітна цяточка на екрані або на пальці може призвести до неправильного читання. Після декількох спроб невдалих входів, як правило, п’ять, пристрій потім попросить вас ввести резервний пароль.

Є дві речі, які ваш брат може спробувати відновити доступ до свого телефону. Перший з них - примусити телефон запитувати зареєстрований обліковий запис Google. Це можна зробити, ввівши неправильний пароль 20 разів. Коли спливаюче вікно відображатиме запит на обліковий запис Google, переконайтеся, що він вводить правильні дані. Майте на увазі, що обліковий запис Google не обов’язково повинен бути обліковим записом Gmail. Це може бути електронна пошта третьої сторони з окремим паролем. Ваш брат повинен це знати. Якщо він введе правильні дані, пристрій буде розблоковано та попросить його ввести інший пароль.

Якщо йому не пощастило і він також забув дані облікового запису Google, його єдиним виходом є скидання заводських налаштувань. Немає іншого шляху, ніж цей. Як випливає з назви, пристрій буде відновлено до заводського стану, а це означає, що все буде видалено з внутрішньої пам’яті його пристрою. Для довідки, ось кроки, як це зробити:

 • Вимкніть пристрій.
 • Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 • Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 • Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 • Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 • Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 • Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 • Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 • Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Проблема №2: Galaxy S6 не надсилає текстові повідомлення належним чином

SMS-повідомлення, надіслані з програми обміну повідомленнями, не надсилатимуться належним чином. На ньому буде написано «Не вдалося надіслати. Не вдалося надіслати повідомлення Джону Доу. Спробувати ще раз? " невдовзі. Іноді ці “невдалі” повідомлення отримує інша особа, але не часто. Крім того, я не можу отримувати більшість текстових повідомлень, хоча іноді такі проходять, і не завжди вчасно. Це нова проблема, якої я раніше не відчував. Насправді протягом першої половини дня повідомлення відправлялися нормально. Однак у другій половині дня вони перестали працювати.

Я намагався використовувати додаток Google Hangouts, і виникає та сама проблема. Я можу приймати та відправляти дзвінки без проблем, тому я не думаю, що це проблема мережі. Я спробував увімкнути / вимкнути режим польоту, перезапустити телефон та вийняти акумулятор / SIM / SD-карти. Ніщо не вирішило проблему. У мене немає проблем з надсиланням повідомлень через Wi-Fi. Лише текстові повідомлення відмовляються надсилати належним чином. Окрім спроби відновити заводські налаштування, чи є якісь поради / ідеї щодо потенційної проблеми? - Зак

Рішення: Привіт Зак. Рішення, які ви спробували до цього часу, можуть не спрацювати, оскільки причина не пов’язана з телефоном. Подібну проблему слід передавати своєму оператору бездротового зв'язку, а не таким третім сторонам, як ми. Наявність діючої голосової служби не обов’язково означає, що на мережі все працює нормально.

Дзвінки та SMS обробляються окремими серверами у вашій мережі. Будь-яка проблема з Центром повідомлень SMS у вашій мережі не означає, що голосова послуга також буде погіршена. Центри повідомлень - це комп’ютери, і вони можуть піддаватися технічному обслуговуванню або відключенням. Обов’язково поговоріть зі своїм оператором про проблему, щоб вони могли надати вам пряму допомогу.

Проблема №3: ​​Galaxy S5 відчуває труднощі з надсиланням та отриманням SMS та MMS

у мене є телефон вже більше року .. і останній місяць у мене виникали проблеми з деякими, не з усіма, але з деякими моїми повідомленнями (як SMS, так і MMS) із затримкою надсилання .. або навіть не надсиланням взагалі. Це почалося кілька місяців тому, намагаючись надіслати MMS. Малюнок містився в повідомленні, яке просто оберталося, а насправді не надсилало, я намагався навіть надіслати push-повідомлення ((просто текст) відразу після того, щоб побачити, чи його просто повісили. Іноді це спрацьовувало, іноді ні. Зараз це відбувається постійно. Я думав, що це тому, що нове оновлення не завантажувалось на моєму телефоні. Тому я нарешті взяв його до Best Buy, і вони вручну оновили до 5.1. Це продовжувало траплятися. Я згадав про це Best Buy, коли я був там, і вони сказали, що це пов’язано з мережею та поговорити з ATT про це. Я розмовляв з ATT, і вони замінили мою SIM-карту,думаючи, що це вирішить проблему. Це не так.

Будь-яка допомога буде вдячна. - Аліша

Рішення: Привіт Аліше. Оскільки ви вже розмовляли зі своїм оператором про проблему, причиною проблеми має бути ваш телефон. Етапи усунення несправностей, які ви можете спробувати, включають видалення розділу кешу, видалення кешу та даних програми обміну повідомленнями та скидання до заводських налаштувань. Переконайтеся, що ви їх у такому порядку.

Системний кеш - це набір файлів, створених пристроєм для швидшого та плавного завантаження програм після їх встановлення. Видалення кешу змусить систему створювати нові, які працюють. Ось як ви стираєте розділ кешу на телефоні:

 • Вимкніть пристрій.
 • Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 • Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 • Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 • Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 • Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 • Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 • Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо ваші проблеми з текстовими повідомленнями продовжуються після очищення кешу, наступним можливим рішенням буде видалення кешу та даних програми обміну повідомленнями. Ось як:

 • Зайдіть в Налаштування.
 • Перейдіть до розділу Заявки.
 • Виберіть Керування програмами.
 • Торкніться вкладки Усі.
 • Шукайте програму обміну повідомленнями та торкніться її.
 • Звідти ви побачите кнопки Очистити кеш і Очистити дані.

Якщо обидві ці процедури не спрацюють, не соромтеся скинути заводські налаштування (кроки, описані вище).

Проблема No4: Камера Galaxy S5 не фокусується навіть після усунення несправностей програмного забезпечення

Камера мого телефону перестала правильно фокусуватися пару тижнів тому, і вона не буде фокусуватись ні на чому, що знаходиться на відстані більше ніж ноги. Я перевіряв в Інтернеті, і майже всі з них кажуть, що очищають кеш-пам’ять камери та дані, що я зробив, але це все ще не працює.

Я також намагався перевести телефон у безпечний режим на випадок, якщо сторонній додаток впливає на мою камеру, але навіть у безпечному режимі він не фокусується. На об'єктиві моєї камери немає плівки, і я спробував її також почистити.

Зараз я відчуваю, що це більше проблема з камерою, аніж програмним забезпеченням, тож чи єдиним варіантом тепер буде її подивитися і, можливо, камеру замінити?

У мене є це близько 2 років, тому гарантія вже не діє, тому я хотів би, як мінімум, використати всі можливі варіанти, перш ніж розглядати її. - Джессіка

Рішення: Привіт Джессіко. Щодо вирішення проблем із програмним забезпеченням ви можете зробити так багато всього. Найбільше, що ви можете зробити в цьому випадку, - це скинути заводські налаштування, щоб побачити різницю. Якщо це нічого не змінить, можна з упевненістю сказати, що, можливо, винна апаратура камери.

Проблема No5: Камера Galaxy S5 робить розмиті знімки

Задня камера мого Samsung Galaxy S5 нещодавно почала робити розмиті знімки, але передня / селфі - це нормально. Я спробував очистити кеш камери, я також спробував скинути телефон до заводських налаштувань, я очистив об'єктив камери ватою та метильованим спиртом, але нічого з цього не вдалося. Єдиний раз, коли я роблю абсолютно чіткі знімки за допомогою задньої камери, це пару разів, коли я натискаю або лівий верхній, або правий верхній кут свого телефону. Але як тільки я закриваю програму камери і перезапускаю її, розмитість знову з’являється. Це може бути проблема апаратного забезпечення, яка впливає на мою задню камеру? Будь ласка, допоможіть. - Годвін

Рішення: Привіт Годвіне. Як ми вже говорили Джессіці вище, усунення несправностей програмного забезпечення не є відповіддю на все. Виконавши всі можливі рішення, які може зробити пересічний користувач, ми також вважаємо, що це проблема апаратного забезпечення. У зборі камери є делікатним компонентом з кількома рухомими частинами, тому він може постраждати від щоденного зносу. Неможливо точно сказати, що може бути не так з апаратним забезпеченням, не діставши фізично сам чіп. Єдине, що ви можете зробити в цей час, - це або відремонтувати телефон, або просто замінити.

Проблема №6: Поворот екрана Galaxy S5 перестав працювати після оновлення Android 6.0.1

Через півтора тижні після встановлення Android 6.0.1 натиснув OTA на Sprint, моє обертання екрана перестало працювати. Телефон не впав і не зазнав фізичних пошкоджень. Я зробив альбомне відео, поклав телефон у кишеню, поїхав додому і пішов дивитись; коли я повернув телефон для альбомної орієнтації, екран не вдалося повернути. Я зайшов у меню датчиків (* # 0 * #), і тест гіроскопа не вдався.

Крім того, значення акселерометра, схоже, не змінюються. Я стер кеш розділу, завантажився в безпечний режим і відновив заводські налаштування пристрою. Без змін.

У мене є програма для примусової орієнтації, коли я цього хочу, і оскільки вона не обертає камеру, я можу просто обертати фотографії та відео після їх зйомки, але це неприємність. Будь-яка допомога буде вдячна. Дякую! - Стів

Рішення: Привіт, Стів. Вперше ми чуємо про те, що Android Marshmallow зіпсував обертання екрану S6, а також деякі датчики. Якщо відновлення заводських налаштувань не вирішило проблему, ви можете розглянути прошивку запасного ПЗУ для Android Lollipop вручну. Це загрожує вашому телефону, але це справді єдиний спосіб, якщо ви не можете замінити пристрій.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.