Як виправити Samsung Galaxy J3 Wont Charge [Посібник з усунення несправностей]

Проблеми із зарядкою є одними з найпоширеніших проблем, з якими можуть зіткнутися будь-які власники смартфонів, незалежно від того, наскільки потужними є їх пристрої. У випадку з #Samsung Galaxy J3 (# GalaxyJ3) вже надходили повідомлення власників, які скаржились на те, що не можуть повністю зарядити, тоді як інші повідомляли, що їх телефон взагалі перестав заряджатися. Дуже насторожує, якщо пристрій не заряджається або не може виявити струм, що протікає по його ланцюгах.

samsung-galaxy-j3-не-заряджається

Однак це не обов'язково означає, що якщо телефон не заряджається, він уже пошкоджений. Існують випадки, коли прошивка або апаратне забезпечення збій і може призвести до такого роду проблем. Потрібне ретельне усунення несправностей, щоб ви знали, в чому проблема, і коли ви це зробите, ви б знали, чи можна це виправити без будь-якого втручання технічного персоналу.

Продовжуйте читати, щоб зрозуміти проблему Samsung Galaxy J3, яка не заряджається, і дізнайтеся, як вирішити проблему з пристроєм, якщо він більше не реагуватиме, якщо підключити зарядний пристрій. Кроки з усунення несправностей, які я представив тут, є основними та безпечними, однак, може трапитися щось під час Ви стежите за ними, тому, будь ласка, продовжуйте на свій страх і ризик.

Усунення несправностей Galaxy J3, який не заряджається

Ми, технічні спеціалісти, маємо власний спосіб зондування та вирішення конкретних проблем. Ми часто дотримуємось систематичної дедуктивної процедури, щоб дійти до чогось, що може сказати нам, у чому справжня проблема. Коли це трапляється, ми можемо легко обійти проблему або навіть усунути її. Отже, якщо ви один із власників, який зіткнувся з проблемами під час заряджання пристроїв, спробуйте виконати наступні дії.

Крок 1. Переконайтеся, що проблема не виникла через збій мікропрограми

На відміну від того, що багато хто вважає, що процес зарядки здійснюється лише зарядним пристроєм та акумулятором, прошивка насправді відіграє велику роль у забезпеченні необхідної кількості струму через ланцюги до акумулятора. Коли вбудоване програмне забезпечення також виявляє, що акумулятор заряджений, він несе відповідальність за заряджання «дрібно», щоб не перезарядити цю батарею.

При цьому, якщо прошивка аварійно завершує роботу, зависає або зависає, телефон не може ні зарядитися, ні реагувати. Отже, щоб переконатися, що проблема не в тому, що спричиняє проблему, яка не заряджається, відкрийте задню панель Galaxy J3 і витягніть акумулятор, потім натисніть і утримуйте перемикач живлення протягом хвилини, щоб злити накопичену електроенергію в конденсаторах. Через хвилину поверніть акумулятор назад, потім задню кришку, а потім спробуйте увімкнути телефон, а потім зарядити його. Якщо він все ще відмовляється стягувати плату, наступний крок може вам допомогти.

Крок 2: Перевірте зарядний пристрій або адаптер живлення

Вам не потрібно бути техніком, щоб визначити, пошкоджено зарядний пристрій чи адаптер живлення, чи все, що вам потрібно - це здоровий глузд.

Загляньте в порт зарядного пристрою, щоб з’ясувати, чи немає сміття, ворсу чи корозії. Ви можете використовувати пінцет, щоб витягти сміття, або стиснене повітря для видалення корозії.

Ви також можете спробувати тримати зарядний пристрій близько до носа, щоб побачити, чи зможете ви виявити запалений горіх; деякі компоненти, можливо, згоріли всередині.

Використання іншого зарядного пристрою може негайно повідомити вам, чи це проблема із зарядним пристроєм, чи ні, тому що, якщо пристрій заряджається за допомогою інших адаптерів живлення, вам дійсно доведеться купувати новий зарядний пристрій. Ви також можете спробувати підключити телефон до комп’ютера, щоб перевірити, чи заряджається він, бо якщо це так, то, принаймні, ви можете бути впевнені, що з телефоном все гаразд.

Крок 3: Перевірте кабель на наявність обривів та нерівностей

Проведіть пальцями від одного кінця кабелю до іншого кінця, щоб виявити деякі грудки, обриви або зішкріб ізоляції. Будь-які нерівності негайно призведуть до обриву кабелю або чогось іншого. Також спробуйте перевірити обидва кінці кабелю на сміття та корозію. На відміну від зарядного пристрою або телефону, ви можете насправді промити кабель і використовувати щітку для очищення обох кінців, але перед використанням обов’язково висушіть його. Більше того, спробуйте використовувати інший кабель з однаковими характеристиками. Якщо телефон заряджається за допомогою інших кабелів, то ясно, як день, у чому проблема.

Крок 4: Перевірте USB-порт / зарядний порт телефону

Також зверніть увагу на сміття, ворсинки, корозію та зігнуті з'єднувачі. Що стосується випадку зігнутих шпильок, спробуйте за допомогою зубочистки випрямити їх. Або ви можете принести телефон до місцевого магазину та виправити його, якщо це так.

Однак якщо проблема почалася після того, як телефон впав або намок, то причиною проблеми було фізичне або рідке пошкодження. Ви нічого не можете зробити з апаратними проблемами, і ви також не можете вимагати гарантії щодо цих випадків.

Після цього кроку, і проблема все ще залишається, у вас немає іншого вибору, крім як звернутися за допомогою до спеціаліста. Ви можете повернути телефон у магазин або звернутися за допомогою до Samsung.

Сподіваюсь, цей посібник допоможе.