5 найкращих пускових установок для Pixel 3 та Pixel 3 XL у 2020 році

Google Pixel 3 та Pixel 3 XL можуть бути новими пристроями, але деякі питання, які задають люди, як і раніше актуальні, незалежно від того, наскільки новий телефон. Спеціальні панелі запуску - це спосіб покращити зовнішній вигляд та зовнішній вигляд вашого смартфона, і хоча ви можете подумати, що немає жодних причин змінювати вигляд вашого Pixel 3, інвестування в програму запуску може мати багато переваг. Перш за все, ви отримуєте абсолютно новий досвід, який він спеціально створив для роботи з безліччю пристроїв, відкриваючи новий шлях до налаштувань для вашого нового пристрою Pixel.

Незважаючи на те, що стандартна програма запуску Pixel, що постачається з цими телефонами, є цілком пристойною, проте випробувати деякі альтернативні пропозиції, щоб покращити продуктивність вашого пристрою, не шкодить. Маючи це на увазі, ми поговоримо про деякі з найкращих пускових установок, доступних для Pixel 3 та Pixel 3 XL у 2018 році. Можливо, ви знайомі з кількома з цих імен, тож переконайтесь, що ви детальніше розглянете їх.

5 найкращих пускових установок для Pixel 3 та Pixel 3 XL у 2018 році

Apex Launcher

Пускова установка Apex існує вже давно і еволюціонувала зі зміною ринкових умов. За своєю суттю Apex майже такий самий, як і будь-яка власна панель запуску, але, як вам відомо, кожна панель запуску має свою відмітну особливість, будь то у формі доступних тем або варіантів налаштування. Користувачі отримують доступ до тонни 3D-ефектів, анімації переходів, а також завантажуваних пакетів значків, щоб додатково налаштувати зовнішній вигляд інтерфейсу. Ви можете додавати або видаляти елементи інтерфейсу, як вважаєте за потрібне, з можливістю видалити док-станцію та рядок стану, щоб надати вам додаткове відображення нерухомості, з якою можна пограти.

З огляду на широкий спектр доступних тут опцій, ви, швидше за все, внесете деякі випадкові зміни на свій головний екран. Такі функції, як шафка головного екрана, заважають вам пройти через це, тим самим підтримуючи домашній екран таким, яким ви задумали. Якщо на вашому пристрої є делікатні програми, ви можете приховати їх, щоб їх не було в списку програм. Крім того, ви можете сортувати програми на основі нещодавньої давності, розміру файлу та кількох інших показників, завдяки чому ви повністю контролюєте, як програми розміщені на вашому телефоні. Apex Launcher - це безкоштовне завантаження в Google Play Store, у якому відсутні оголошення чи покупки в додатку.

Nova Launcher

Як і Apex, Nova була опорою серед нестандартних пускових установок. Щось подібне може дуже добре поєднуватися з відносно простим користувальницьким інтерфейсом стандартних пускових установок Pixel, доступних у лінійці Pixel. З Nova ви можете контролювати всі аспекти користувальницького інтерфейсу, включаючи розміри та кольори шрифту. Якщо ви прихильник філософії інтерфейсу Material Design UI, ви будете раді дізнатися, що Nova використовує Material Design у всій своїй панелі запуску, зберігаючи речі стильними, але одночасно функціональними.

Додаток розроблений для того, щоб протистояти навіть найскладнішим завданням, які ви виконуєте, хоча це, ймовірно, сповільнить ваш пристрій, якщо у вас постійно працює багато непотрібних фонових програм. Nova також приносить непрочитаний лічильник повідомлень для кожної програми, який відображається вгорі значка. Це допоможе вам повернутися до своїх непрочитаних повідомлень, поки не буде пізно. Це можна налаштувати в налаштуваннях програми разом із кількома іншими функціями, заснованими на панелі запуску. Nova можна встановити безкоштовно на ваш Pixel 3, і в додатку немає реклами чи покупок у програмі.

ВсеМне

Не кожен день ми стикаємось із пусковою установкою, яка вигравала нагороди, але EverythingMe - це виняток. З огляду на його простий підхід до того, щоб зробити деякі основні функції доступними на кінчиках пальців користувачів, ми не здивовані всією оцінкою, яку отримує додаток. Додаток також може похвалитися найшвидшим пошуком на пристрої серед сучасних смартфонів, що значною мірою підвищує ефективність пристрою. Такі функції, як контекстне виявлення додатків, дозволять вам зручно знаходити найкращі програми, не переходячи через Play Store, щоб шукати найкращий додаток вручну.

Однак контекстні функції не обмежуються лише програмами. Ви також можете отримати доступ до всіх своїх дзвінків та сповіщень про повідомлення простим натисканням на головному екрані. Природно, жести можна налаштувати на свій смак. EverythingMe доступний на багатьох мовах і є безкоштовним завантаженням із магазину Google Play. Він поставляється з покупками через додаток. Однак оголошень немає.

Microsoft Launcher

Коли Microsoft постійно збільшувала свою присутність у світі Android, було лише питанням часу, коли спеціальний пусковий пристрій вступить у бій. Панелі запуску Microsoft може не вистачати деяких кричущих функцій, які пропонують інші програми, але більше, ніж це компенсує своїм набором функцій, орієнтованих на продуктивність. Ви можете створити пару між панеллю запуску та комп’ютером з Windows 10 для безперебійної інтеграції між пристроями. Крім того, ви також можете отримати власні пакети і теми значків на ваш смак.

Запуск також забезпечує універсальну функцію пошуку, що дозволяє одночасно перевіряти пристрій та Інтернет на відповідні результати. Microsoft Launcher - це безкоштовне завантаження в Play Store, для якого потрібні пристрої, що працюють принаймні на Android 4.2 та новіших версіях.

Evie Launcher

Щоб не перевершити інші конкурентоспроможні пускові установки, Evie Launcher створила себе як гідну альтернативу деяким популярним пусковим установкам, доступним на ринку. Що стосується Еві, це той факт, що це досить спрощений пусковий пристрій з майже не кричущими елементами. Але це не означає, що це не налаштовується, однак. Evie дозволяє встановлювати власні команди як піктограми на головному екрані, надаючи швидкий доступ до них у майбутньому. Ви можете імпортувати та змінювати макет з інших джерел, одночасно змінюючи піктограми, колірні схеми та інше за допомогою Evie. Цей пусковий пристрій можна завантажити безкоштовно та не містить реклами чи покупок у програмі.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.