Як виправити помилку COD Modern Warfare Dev 6065 | ПК | НОВЕ 2020!

Ви отримуєте помилку Dev 6065 під час гри у Call of Duty Modern Warfare? В даний час багато гравців досі час від часу скаржаться на це питання. Якщо ви намагаєтеся вирішити цю проблему на власному ПК, обов’язково читайте далі.

Які причини помилки 6065 COD Modern Warfare Dev?

Існує низка можливих причин помилки Call of Duty Modern Warfare Dev 6065. Давайте обговоримо кожен із цих факторів нижче.

Застарілі графічні драйвери.

Якщо ви виявите, що Call of Duty Modern Warfare аварійно завершує роботу чи відображає помилку Dev 6065, найімовірнішу проблему спричиняють старі або застарілі графічні драйвери. Добре, що це легко виправити з вашого боку. Все, що вам потрібно зробити, це перевірити наявність найновіших драйверів для вашого графічного процесора, і все готово.

Якщо ви вже оновили графічний процесор і проблема не зникає, можливо, причиною цього є щось інше.

Обмеження апаратного забезпечення ПК.

Для деяких гравців з’являється помилка COD Modern Warfare Dev 6065, оскільки їх машина бореться і не може йти в ногу з грою. Іншим потрібно оновити апаратне забезпечення, особливо процесор і графічний процесор.

Нижче наведені мінімальні системні вимоги до COD Modern Warfare:

 • ОС: Windows 7 64-бітна (SP1) або Windows 10 64-бітна
 • Процесор: Intel Core i3-4340 або AMD FX-6300
 • Оперативна пам'ять: 8 Гб оперативної пам'яті
 • Жорсткий диск: 175 Гб HD місця
 • Відео: NVIDIA GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1650 або Radeon HD 7950
 • DirectX: потрібна система, сумісна з DirectX 12
 • Мережа: широкосмугове підключення до Інтернету
 • Звукова карта: сумісна з DirectX Якщо ваш ПК відповідає цим вимогам, але Modern Warfare відстає, зависає або продовжує відображати помилку 6065 Dev, розгляньте можливість знизити графічні налаштування до найнижчих можливих налаштувань.

Пошкоджені файли гри.

Ігри та будь-які інші програми можуть бути пошкоджені або пошкоджені. Якщо Modern Warfare продовжує відображати помилку розробника, незважаючи на те, що ваш ПК відповідав вимогам, можливо, причиною можуть бути файли гри. Щоб виправити пошкоджені файли гри, можливо, вам доведеться відремонтувати за допомогою програми Blizzard або перевстановити гру.

Випуск програми Blizzard (Battle.net).

Деякі гравці Call of Duty стикаються з проблемами у своїй грі через проблему з програмою або пусковою установкою Battle.net. Ви можете усунути несправність програми запуску, якщо відновлення файлів гри не вдалося.

Втручання сторонніх програм.

Інші програми можуть спричинити проблеми з іграми Call of Duty. Якщо ви нещодавно встановили нову програму, перш ніж помітили помилку розробника 6065, це може бути причиною того, що ваша гра Modern Warfare не працює належним чином.

Проблема програмного забезпечення в ПК.

Застаріла версія Windows може потенційно заважати іграм. Переконайтеся, що ви постійно оновлюєте операційну систему свого комп’ютера, щоб зменшити шанси зіткнутися з помилками.

Як виправити помилку COD Modern Warfare Dev 6065

У багатьох випадках помилка Dev 6065 під час відтворення COD Modern Warfare виникає через проблему з ПК або його програмним забезпеченням. На відміну від помилок, які спричиняють проблеми із сервером, ця помилка, як правило, виправляється в кінці користувача, тому ми сподіваємось, що будь-яке з цих рішень допоможе.

 1. Оновіть все.

  Одним із простих способів мінімізації проблем при користуванні комп’ютером є оновлення програмного середовища. Це справедливо, чи маєте ви комп’ютер для випадкового використання Інтернету чи для ігор. 

  Отже, що потрібно зробити спочатку, щоб розпочати усунення несправностей, переконавшись, що всі ігри, сторонні програми та Windows оновлені. 

  У більшості випадків програми налаштовані самостійно перевіряти Інтернет на наявність оновлень. Однак ви завжди можете подвійно перевірити наявність оновлень.

 2. Переінсталюйте драйвери графічного процесора.

  Іноді оновлення графічних драйверів недостатньо для вирішення проблем із іграми. Якщо ви вже перевірили наявність найновіших драйверів графічного процесора, але проблема все ще існує, вам слід подумати про перевстановлення драйверів відеокарти, щоб змусити систему видалити та перезавантажити драйвери. Ось як це зробити:

  -У вікні пошуку на панелі завдань введіть диспетчер пристроїв, а потім виберіть Диспетчер пристроїв.

  -Клацніть правою кнопкою миші (або натисніть і утримуйте) Display Adapter та виберіть Uninstall .

  -Перезавантажте свій ПК.

  -Windows спробує перевстановити драйвер.

 3. Нижчі налаштування графіки Modern Warfare.

  Для деяких людей виконання простого налаштування графічних налаштувань є ключем до виправлення помилки Dev 6065. Якщо ви продовжуєте відчувати цю проблему щоразу, коли завантажуєте або граєте в COD Modern Warfare, це, мабуть, пов’язано з тим, що ваша система напружується, щоб її запустити. Щоб перевірити, чи це так, заходьте в меню налаштувань гри та збийте всі графічні налаштування до найнижчих. 

  Зокрема, спробуйте вимкнути налаштування Cache Spot та Cache Sun Shadows .

 4. Оновіть Modern Warfare вручну.

  Цим рішенням користувач поділився на офіційному форумі Activision. Це потенційне рішення видаляє окремі файли в головній папці встановлення Call of Duty Modern Warfare. Ось як це робиться:

  -Закрийте гру Call of Duty Modern Warfare, якщо вона у вас запущена.

  -Знайдіть у свою основну папку встановлення Call of Duty Modern Warfare. За замовчуванням зазвичай знаходиться в C: \ Program Files (x86), але він може відрізнятися, якщо у вас інший шлях встановлення.

  -Коли ви знайдете папку Call of Duty Modern Warfare, відкрийте її.

  -Видалити всі файли в папці, крім Blizzardbrowser, Data та Main.

  -Перезапустіть гру, запустивши її з клієнта Battle.net.

  -Коли ви отримаєте повідомлення про помилку в грі, перейдіть до опції оновлення.

 5. Видалити папку даних Modern Warfare.

  Інший модифікований спосіб змусити гру оновити себе - це видалення лише папки Дані, а решта папок та файлів недоторканими. Ось як:

  -Закрийте гру Call of Duty Warzone, якщо вона у вас запущена.

  -Знайдіть у свою основну папку встановлення Call of Duty Modern Warfare. За замовчуванням зазвичай знаходиться в C: \ Program Files (x86), але він може відрізнятися, якщо у вас інший шлях встановлення.

  -Коли ви знайдете папку Call of Duty Modern Warfare, відкрийте її.

  -Видалити папку Дані.

  -Перезапустіть гру, запустивши її з клієнта Battle.net.

  -Коли ви отримаєте повідомлення про помилку в грі, перейдіть до опції оновлення.

 6. Видаліть додаток Blizzard Battle.net.

  Якщо на цей момент у вас все ще є помилка Dev 6065, непогано спробувати видалити запуск Blizzard або програму Battle.net. Це допоможе вирішити будь-яку проблему з програмою, яка може вплинути на Modern Warfare.

 7. Переінсталюйте Modern Warfare.

  Якщо жодне з рішень у цьому посібнику не допомогло, вам залишається інший вибір, окрім як перевстановити Modern Warfare. Майте на увазі, що перезавантаження гри величезне, тому переконайтеся, що у вас є час і підключення до швидкої мережі.

Пропоновані показники:

 • Як використовувати комутатор Nintendo як пульт для ввімкнення телевізора НОВИЙ 2020
 • Як надіслати запит на дружбу на Nintendo Switch | НОВЕ 2020!
 • Як виправити Total War Saga: TROY Збій або не запускати | НОВЕ 2020!
 • Як виправити помилку читання диска COD Modern Warfare 3.1 | PS4 | НОВЕ 2020!

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео та підручники з усунення несправностей.