Дата випуску Nokia 10, новини та чутки

Поки Nokia кілька років відсутня у мобільній індустрії, компанія повернулася під підтримку HMD Global. Ми бачили кілька запусків флагманів середнього та високого класу після великого повернення Nokia, і ми поговоримо про один із майбутніх флагманів Nokia, який може закрити прикриття найближчим часом.

Очікується, що цей телефон стане наступником Nokia 9 Pureview з 2019 року, і, ймовірно, його можна буде покращити в деяких ключових сферах, щоб зробити його серйозним суперником у сегменті смартфонів.

Nokia 10, як вона відома на даний момент, також може називатися Nokia 9.1 або 9.2, враховуючи непарні схеми імен Nokia для наступників пристроїв. Хоча на цьому фронті немає підтвердження, ми будемо називати цей майбутній флагман Nokia як Nokia 10. Чи може він покращити знакову схему з п'яти камер? Чи буде на борту більший акумулятор? Ми намагаємось з’ясувати ці таємниці в цій статті.

Дата випуску Nokia 10, новини та чутки

Новини Nokia 10

Неодноразово говорили про використання десяткової системи для наступника Nokia 9 Pureview. Маючи це на увазі, цілком ймовірно, що Nokia може назвати його Nokia 9.2 замість Nokia 10.

Нещодавно HMD Global зняв з Nokia 8.3, який був офіційно першим телефоном Nokia 5G. Це передбачає можливість Nokia 10 також мати 5G-можливості.

Дата випуску Nokia 10

Поки що конкретної інформації на цьому фронті немає, але з огляду на те, що Nokia 9 була випущена минулого року, дуже ймовірно, що Nokia 10 буде представлена ​​десь у третьому кварталі 2020 року. Однак триваюча пандемія, можливо, додала ще кілька місяців до прибуття флагманів.

Nokia 10 чутки

Nokia 10

Розмір та дизайн

На жаль, про дизайн смартфона ми знаємо не так багато, але багато хто припускає, що Nokia 10 може спробувати скоротити непотрібні рамки, щоб забезпечити більш вишуканий досвід користувача. Було трохи дивним, що Nokia вирішила зберегти нижню рамку цілою, незважаючи на те, що Nokia 9 мала недоступний оптичний сканер відбитків пальців. Можливо, компанія хотіла зберегти симетрію з верхньою рамкою, на якій розміщені фронтальні камери.

Дисплей

Якщо попередник є індикатором, Nokia 10 повинна мати дисплей близько 6 дюймів. Хоча це зробило телефон дещо важким для тримання, особливо з додатковими рамками, компанія може не розглядати можливість зміни цього аспекту. Дисплей також, ймовірно, також повинен залишатися OLED-панеллю, враховуючи, що рідко рідко зустрічаються на флагманських екранах.

Також сподіваємося, що смартфон додасть олеофобне покриття на дисплей, щоб відбитки пальців не залишалися на екрані.

Деякі концепції наприкінці минулого року передбачали для Nokia 10 дисплей із частотою 90 Гц, що також здається ймовірним з огляду на ринкові тенденції саме зараз. Наприклад, недавній флагман Samsung, оснащений частотою оновлення дисплея 120 Гц.

Камера

Nokia, ймовірно, збереже той самий макет пента-камери на задній панелі, хоча її можливості, ймовірно, покращаться. Що стосується програмного забезпечення, Nokia намагатиметься додати до смартфона кілька відсутніх функцій, бажано щодо кращого фотографування в нічному режимі, що стає загальною рисою серед флагманів.

Що стосується фронтальної камери Nokia 10, ми не виявили особливих скарг щодо 20-мегапіксельного сенсора, який використовується на Nokia 9 Pureview, хоча, як припускають експерти, завжди є місце для вдосконалення. Незважаючи на те, що говорили про те, що на Nokia 10 використовується селфі-камера під дисплеєм, ми не думаємо, що компанія може зробити такий крок на початку дня. Наразі такі компанії, як Samsung, тестують селфі-камеру під екраном.

Інші особливості

Для флагмана 2019 року Nokia 9 була досить добре оснащена оперативною пам’яттю та внутрішньою пам’яттю. Маючи це на увазі, ми повинні бачити, що Nokia 10 оснащена принаймні 8 ГБ оперативної пам'яті та, можливо, двома варіантами зберігання (128 ГБ та 256 ГБ). Оскільки у попередника не було слота для карт microSD, цілком можливо, що ця тенденція збережеться і в Nokia 10.

За замовчуванням телефон, швидше за все, буде працювати під управлінням Android 10, тоді як оновлення до Android 11 може бути надано пізніше в 2020 році. Ми з цікавістю дізнаємось про зміни програмного забезпечення, внесені Nokia для нового флагмана.

Nokia 9 Pureview мав лише вбудований сканер відбитків пальців і не підтримував технологію безпечного розпізнавання обличчя. Можливо, це область, де компанія прагне покращитись разом із наступником.

У деяких звітах у грудні 2019 року вказувалося, що прибуття Nokia 10 було відкладено пізніше в 2020 році через затримку придбання SoC Snapdragon 865 від Qualcomm, яка також привносить 5G в рівняння. Хоча в даний час цей процесор можна побачити на зразок Samsung galaxy s20.

Nokia 10 може мати 5G

Хоча в основному вважалося, що Nokia 10 стане першим 5G-телефоном від компанії, компанія представила Nokia 8.3 5G, що працює на Snapdragon 765 SoC, що є середньочисельним 5G-сумісним чіпсетом.

Швидка бездротова зарядка залишиться

Nokia представила на Nokia 9 Pureview швидку бездротову зарядку на основі Qi потужністю 10 Вт, і технологія може покращитися лише з наступником. Ємність акумулятора може зрости до 3500 мАг порівняно з 3320 мАг на флагмані 2019 року. Інші функції, такі як USB Power Delivery 2.0, а також Quick Charge 3.0 та швидка дротова зарядка 18 Вт - це аспекти, які не потрібно змінювати в Nokia 10.

Як це назве Nokia?

Це область, яка викликала багато сум’яття у вболівальників. Маючи це на увазі, нам, швидше за все, слід звикнути до ідеї називати це Nokia 9.2 / Nokia 10.

Nokia 10 Price

Nokia 9 Pureview була випущена приблизно за $ 699 у регіонах, де вона була доступна. Однак у випадку з Nokia 10 ситуація може суттєво відрізнятися, особливо якщо чутки про смартфон із 5G матеріалізуються. Це повинно підняти ціни на телефон понад 1000 доларів, що приведе його у відповідність з іншими флагманами на ринку. З іншого боку, якщо Nokia вирішить грати в безпеці і пропустити 5G, $ 699 може залишитися у Nokia 10.

Ви повинні бути в захваті?

Будь-який новий смартфон, який представляє світові нові технології, неодмінно захоплює. Однак Nokia дещо обмежена своїми ринками, при цьому не приділяючи великої уваги США, хоча ми щороку сподіваємося, що все буде інакше, на сьогоднішній день клієнти можуть купувати лише розблоковані флагмани Nokia у США.

  1. Чи запропонує Nokia 10 водостійкість?

    Швидше за все так. Враховуючи, що Nokia 9 Pureview поставляється з водонепроникним корпусом (IP67), навряд чи Nokia або HMD Global змінять це з Nokia 10.

  2. Коли вийде Nokia 10?

    На даний момент остаточної відповіді на це немає, але, швидше за все, Nokia 10 стане офіційною в середині 2020 року або в третьому кварталі.

  3. Чи буде Nokia 10 мати п'ять задніх камер?

    Враховуючи, що це була одна з найбільш обговорюваних функцій Nokia 9 Pureview, ми очікуємо побачити такий же макет на Nokia 10.