Як виправити зникнення текстових повідомлень Samsung Galaxy Note 9

#Samsung #Galaxy # Note9 - це смартфон Android високого класу, випущений минулого року, який пропонує кілька видатних функцій для споживачів. Як учасник серії Note, він має стилус, який ідеально підходить для точного управління входом. Він має найбільший дисплей із 6,4-дюймовим дисплеєм Super AMOLED і є найпотужнішим завдяки використанню процесора Snapdragon 845 у поєднанні з 8 ГБ оперативної пам'яті. Хоча це надійний пристрій, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему зникнення текстових повідомлень Galaxy Note 9.

Якщо у вас є Samsung Galaxy Note 9 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Як виправити зникнення текстових повідомлень Samsung Galaxy Note 9

Проблема:Привіт, отже, у мене виникає ця повторювана проблема, яка трапляється навіть після оновлення програмного забезпечення та після багатьох скидань. Щоразу, коли я завантажую нову тему та застосовую її до свого телефону, все працює добре, тема застосовується до певної програми, до якої вона повинна застосовуватися. Крім того, з якихось причин це завжди робить мою програму обміну повідомленнями за замовчуванням глючною. Це чудово працює протягом перших 2 годин або близько того, тоді, нізвідки, це почне змушувати мою розмову постійно з’являтися та зникати. Це виглядає абсолютно добре, коли я переглядаю всі свої минулі розмови, але в той момент, коли я натискаю на одного, щоб надіслати повідомлення людині, яка там є, це починає змушувати повідомлення зникати і знову з'являтися, і моє зникає часом, і коли клавіатура там, це реєстрація крана займає близько 5 секунд.Натомість я б використовував сторонній додаток, але недавно у мене були проблеми з тими, коли я намагаюся надіслати зображення, і це робить, що мої Wi-Fi та мобільні дані просто не працюють. Це виводить мене з мережі Wi-Fi, до якої я підключений, і поруч із сигналом LTE також відображається невеликий знак оклику. Потім у той момент, коли моя картинка не надсилається, вона знову з’єднується так, ніби ніколи нічого не сталося. Вибачте, це лише дві проблеми, але я хотів бути якомога ретельнішим, бо це мене хвилює вже досить давно, і я хочу переконатись, що я все пройшов. Мій пристрій - Galaxy Note 9, до речі.він знову з’єднується так, ніби ніколи нічого не сталося. Вибачте, це лише дві проблеми, але я хотів бути якомога ретельнішим, бо це мене хвилює вже досить давно, і я хочу переконатись, що я все пройшов. Мій пристрій - Galaxy Note 9, до речі.він знову з’єднується так, ніби ніколи нічого не сталося. Вибачте, це лише дві проблеми, але я хотів бути якомога ретельнішим, бо це мене хвилює вже досить давно, і я хочу переконатись, що я все пройшов. Мій пристрій - Galaxy Note 9, до речі.

Рішення: Перш ніж виконувати будь-які дії з усунення несправностей на телефоні, краще переконатися, що він працює на найновішій версії програмного забезпечення. Якщо оновлення доступне, я пропоную спочатку завантажити та встановити його.

Що ви захочете зробити в цьому випадку, це перевірити, чи це тема, яку ви завантажили і використовуєте, викликає проблему, видаливши її, а потім перевіривши, чи зникають текстові повідомлення. Якщо цього не сталося, вам слід розглянути можливість отримання іншої теми, яка не викликає конфлікту з вашим додатком для обміну повідомленнями. Якщо проблема не зникає, навіть якщо жодна тема не використовується, виконайте додаткові кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

Очищення кешу та даних програми обміну текстовими повідомленнями

Якщо програма обміну текстовими повідомленнями містить пошкоджені дані, що спричиняють цю проблему, цей крок вирішить проблему.

 • На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 • Торкніться Налаштування> Програми.
 • Торкніться програми обміну повідомленнями у списку за замовчуванням.
 • Щоб відобразити попередньо встановлені програми, торкніться Меню> Показати системні програми.
 • Натисніть Зберігання> ОЧИСТИТИ КЕШ> ОЧИСТИТИ ДАНІ> ВИДАЛИТИ

Перевірте, чи проблема виникає в безпечному режимі

Бувають випадки, коли завантажена вами програма спричиняє проблеми з телефоном під час їх встановлення. Щоб перевірити, чи не викликає проблему програма, яку ви завантажили, вам доведеться запустити телефон у безпечному режимі, оскільки в цьому режимі можуть працювати лише попередньо встановлені програми.

 • Вимкніть пристрій.
 • Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі, що з’являється на екрані.
 • Коли на екрані з’явиться SAMSUNG, відпустіть клавішу живлення.
 • Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 • Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 • Коли в нижньому лівому куті екрана з’явиться безпечний режим, відпустіть клавішу зменшення гучності.

Якщо проблема не виникає в цьому режимі, це, швидше за все, викликано встановленою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.

Протріть розділ кешу телефону

Бувають випадки, коли кешовані дані, що зберігаються у виділеному розділі телефону, можуть бути пошкоджені. Коли це трапляється, це зазвичай спричиняє виникнення певних проблем у телефоні. Щоб виключити ймовірність того, що саме це спричиняє проблему, вам доведеться стерти розділ кешу телефону з режиму відновлення.

 • Вимкніть телефон.
 • Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли відобразиться логотип Android, відпустіть усі три клавіші.
 • Повідомлення "Встановлення оновлення системи" відображатиметься протягом 30 - 60 секунд, перш ніж з’являться опції меню відновлення системи Android.
 • Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити розділ стирання кешу.
 • Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 • Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити так, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 • Коли розділ кешу стирання буде завершено, система перезавантаження тепер буде виділена.
 • Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Перевірте, чи проблема все ще виникає.

Виконайте скидання до заводських налаштувань

Якщо наведеними вище кроками не вдається вирішити проблему, можливо, це спричинено старими даними програмного забезпечення, які не були повністю видалені під час процесу оновлення. Найкращий спосіб впоратися з цим прямо зараз - це скинути заводські налаштування. Перед скиданням обов’язково зробіть резервну копію даних телефону. Це скидання також вирішить проблеми з клавіатурою та LTE, які виникають у вас із пристроєм.

 • Вимкніть телефон.
 • Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 • Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 • Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 • Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 • Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 • Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Перевірте, чи все ще виникають проблеми.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення, але не можемо гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.