Як виправити Nexus 6P, який сповільнився і продовжує самостійно перезапускатися [Посібник з усунення несправностей]

#Huawei Nexus 6P (# Nexus6P) - один із найкращих смартфонів на сьогоднішньому ринку, який містить справді вражаючі технічні характеристики та останню прошивку Android. Власники чекають від нього багато чого, тому так невтішно бачити, як він намагається відкривати програми або виконувати загальні завдання.

Nexus-6P - повільне перезавантаження

Уповільнення та випадкові перезавантаження - дві найпоширеніші проблеми, пов'язані з продуктивністю, про які повідомляють власники. У цій публікації я розгляну ці дві проблеми та надам вам ефективні процедури усунення несправностей.

Перш ніж ми перейдемо до нашого способу усунення несправностей, обов’язково відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей Nexus 6P, якщо у вас інша проблема з телефоном. Ми перераховуємо кожну проблему, на яку ми відповідаємо на цій сторінці, тому спробуйте знайти подібні або пов’язані з вашою. Ви також можете зв’язатися з нами, заповнивши анкету з питань Android та надавши додаткову інформацію про проблему.

Вирішіть проблеми з Nexus 6P, які сповільнилися

Є кілька факторів, які можуть призвести до уповільнення або випадкових перезавантажень смартфона. У випадку Nexus 6P та на основі свідчень користувачів, які зіткнулися з цією проблемою, додатки є загальною причиною, а потім пошкоджують файли, такі як кеші та дані. Нам доведеться розібратися в цих речах і врешті-решт повернути телефон до його звичної роботи. З огляду на це, ось що потрібно робити ...

Крок 1: Негайно виявіть проблему

По-перше, припустимо, що ваші програми мають щось спільне з цією проблемою, тому нам потрібно знати, чи програми, які спричиняють це, попередньо встановлені чи сторонні. Ми можемо зробити це, лише завантаживши Nexus 6P у безпечному режимі, що переводить пристрій у стан діагностики, де працюють лише основні програми та служби. Ось як ви запускаєте телефон у безпечному режимі:

 1. Вимкніть Nexus 6P.
 2. Натисніть кнопку живлення, щоб увімкнути його знову.
 3. Коли на екрані з’явиться логотип Google, натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Коли анімація логотипу закінчиться, відпустіть кнопку зменшення гучності, і пристрій перейде в безпечний режим.
 5. Потім у нижній частині екрана з’явиться вікно, що відображає „Безпечний режим”.

Після завантаження телефону в безпечному режимі продовжуйте користуватися ним та уважно спостерігайте за його роботою. Очікується, що він буде працювати ефективніше в такому стані, ніж у звичайному режимі, тому має бути помітна різниця у плавності його відповідей на ваші команди та попередньо встановлені програми відкриваються швидше. У такому випадку проблема може бути у завантажених програмах. Справа в тому, що ми справді не можемо точно визначити, хто з них викликає проблему. Тому вам потрібно вимкнути або видалити нещодавно встановлені програми, поки не знайдете ту, яка спричиняє проблему.

Крок 2: Видаліть старі системні кеші

Якщо телефон все ще погано працює в безпечному режимі, то очевидно, що проблема полягає у ваших попередньо встановлених програмах або в самій прошивці. Ми дійсно не можемо переслідувати попередньо встановлені програми, оскільки ми можемо зробити для них лише так багато, крім того, вони вбудовані в прошивку, тому розумніше просто йти за прошивкою, ніж вони. У цьому випадку наступне, що вам потрібно зробити, це очистити системний кеш, особливо якщо нещодавно ви оновили телефон до нової прошивки. Ось як ...

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли ви побачите деяку інформацію на екрані, відпустіть кнопки.
 3. Телефон завантажиться в режим завантажувача.
 4. За допомогою кнопок гучності виділіть Режим відновлення.
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити, що хочете завантажитися в режим відновлення.
 6. На екрані відображатиметься Android зі знаком оклику.
 7. Натисніть і утримуйте клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте гучність.
 8. Параметри відновлення незабаром з’являться на екрані.
 9. Виділіть опцію "стерти розділ кешу" за допомогою клавіш гучності.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити, що хочете стерти розділ кешу.
 11. Виділіть опцію "Так", а потім знову натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 12. Зачекайте, поки пристрій закінчить видалення системного кешу, а потім виділіть "Перезавантажити систему зараз" і натисніть клавішу живлення.

Видалення розділу кеш-пам'яті завжди працює, якщо проблема пов’язана з пошкодженим системним кешем. Але якщо проблема полягає не в кешах, а в даних, то це вже інша історія, і ми маємо іншу процедуру, щоб подбати про це.

Крок 3: Почніть роботу телефону заново

Видалення розділу кеш-пам’яті ефективно для проблем з мікропрограмою, які виникають після оновлення мікропрограми, але коли не вдається усунути подібну проблему, можна з упевненістю припустити, що проблема не в кеші, а в даних. Ми не можемо видаляти системні дані по одному, тому нам дійсно потрібно видалити їх одним рухом, і немає кращого способу зробити це, ніж головне скидання, але перед цим потрібно зробити резервну копію даних та файлів.

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли ви побачите деяку інформацію на екрані, відпустіть кнопки.
 3. Телефон завантажиться в режим завантажувача.
 4. За допомогою кнопок гучності виділіть Режим відновлення.
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити, що хочете завантажитися в режим відновлення.
 6. На екрані відображатиметься Android зі знаком оклику.
 7. Натисніть і утримуйте клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте гучність.
 8. Параметри відновлення незабаром з’являться на екрані.
 9. Виділіть опцію `` стерти дані / скинути заводські налаштування '' за допомогою клавіш гучності.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити скидання телефону.
 11. Виділіть опцію "Так", а потім знову натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 12. Зачекайте, поки пристрій завершить скидання, а потім виділіть "Перезавантажити систему зараз" і натисніть клавішу живлення.

Скидання завжди виправляє проблеми з продуктивністю, але воно завжди повинно бути в крайньому випадку через клопоти, які виникають при резервному копіюванні даних, файлів, контактів, повідомлень тощо. Ось чому нам потрібно вичерпати всі можливі шляхи вирішення проблеми, перш ніж вдаватися до цього. до скидання.

Уповільнення часто є другорядною проблемою, але випадкові перезавантаження можуть не робити. Однак обидві ці проблеми можна виправити за допомогою трьох процедур, про які я згадав тут, але коли все інше не вдається, то вам доведеться перевірити пристрій техніком.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.