Як виправити Samsung Galaxy S9 + вигоряння екрану

#Samsung #Galaxy # S9 + - одна з провідних моделей смартфонів Android, доступних сьогодні на ринку. Має чудову якість збірки, виготовлену з алюмінієвого каркаса із склом Corning Gorilla Glass спереду та ззаду. Його великий 6,2-дюймовий Super AMOLED Infinity Display чудово підходить для перегляду вашого улюбленого мультимедійного вмісту. Хоча це надійний пристрій, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему вигорання екрану Galaxy S9 +.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S9 + або будь-який інший пристрій Android з цього приводу, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Як виправити Samsung Galaxy S9 + вигоряння екрану

Проблема: Я купив Samsung galaxy S9 + в ОАЕ. але в моєму новому телефоні на дисплеї є в основному прозора статична картинка з вікном в інтраграм. де “instagram” знаходиться у верхній частині, а деякий логотип головного меню - у нижній частині дисплея. я пробував багато речей із пошуку Google та YouTube. відновлено заводські налаштування. я не знаю, що це відбувається після оновлення oreo чи ні. у мене велика неприємність від сім'ї. тому що я купив його з-за кордону, і на нього не поширюється гарантія. всі інші речі добре. телефон працює добре. але під дисплеєм з’являється статичний червоний колір, як вікно Instagram. будь ласка, сер, допоможіть мені відновити свій телефон, дисплей і врятувати мене.

Рішення: Перш ніж продовжувати перелічені нижче кроки з усунення несправностей, спочатку переконайтеся, що телефон працює на найновішій версії програмного забезпечення. Якщо доступне оновлення, я пропоную спочатку завантажити та встановити його.

Через те, що цей телефон використовує AMOLED-дисплей, він схильний до проблем вигорання, особливо якщо на екрані постійно відображається статичне зображення. У цьому випадку трапляється так, що дисплей, як правило, страждає від зміни кольору і часто має помітний контур тексту чи зображення, який зберігається на екрані.

Існує кілька способів запобігти цій проблемі на телефоні, яку ми перерахували нижче.

 • Не встановлюйте максимальну яскравість дисплея. Для збільшення яскравості потрібно, щоб до світлодіода надходило більше струму, що, в свою чергу, може скоротити термін його служби.
 • Обов’язково вимикайте екран, коли він не використовується, щоб запобігти відображенню статичних зображень.
 • Переконайтесь у режимі занурення, де він доступний. Це приховує панель сповіщень, тому статичні значки не відображатимуться.
 • Використовуйте шпалери з більш темними кольорами та міняйте їх раз у раз.
 • Використовуйте клавіатури, які пропонують темніші теми, щоб запобігти погіршенню кольору у нижній половині дисплея.

Якщо у вашому телефоні виникає проблема вигорання, виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

Перевірте, чи проблема виникає в безпечному режимі

Одним із факторів, який може спричинити цю проблему, є програма, яку ви завантажили на пристрій. Щоб перевірити, чи це так, вам потрібно буде запустити телефон у безпечному режимі, оскільки лише попередньо встановлені програми можуть працювати в цьому режимі.

 • Вимкніть телефон.
 • Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі, що з’являється на екрані.
 • Коли на екрані з’явиться SAMSUNG, відпустіть клавішу живлення.
 • Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 • Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 • Коли в нижньому лівому куті екрана з’явиться безпечний режим, відпустіть клавішу зменшення гучності.

Якщо проблема не виникає в цьому режимі, причиною проблеми може бути завантажена програма. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.

Протріть розділ кешу телефону

Кешовані дані телефонної системи використовуються для прискорення доступу до ваших програм телефону. Іноді ці дані можуть бути пошкоджені, що призводить до проблем, що виникають на пристрої. Щоб перевірити, чи не пошкоджують кешовані дані, потрібно стерти розділ кешу телефону з режиму відновлення.

 • Вимкніть телефон.
 • Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 • Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe cache partition”.
 • Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 • Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “так”, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 • Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 • Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Перевірте, чи не виникає проблема вигорання.

Виконайте скидання до заводських налаштувань

Останній крок з усунення несправностей, який слід врахувати, - це відновлення заводських налаштувань. Це поверне ваш телефон до початкового заводського стану. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних телефону.

 • Вимкніть телефон.
 • Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 • Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 • Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 • Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 • Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 • Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо проблема не зникає після виконання перелічених вище кроків з усунення несправностей, це, швидше за все, спричинено несправним апаратним компонентом. Найкраще, що потрібно зробити зараз, - це відремонтувати телефон у сервісному центрі.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення, але не можемо гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.