Як виправити свій Samsung Galaxy S7 за допомогою вимкненого комутатора Wi-Fi і не залишатись на зв’язку з Wi-Fi

Важливо, щоб ваш # Samsung Galaxy S7 (# GalaxyS7) без проблем підключився до мережі Wi-Fi та отримав стабільне підключення до Інтернету, щоб деякі програми та послуги працювали належним чином. Однак деяких власників турбують деякі незначні проблеми, такі як відключення під час перегляду веб-сторінок, відключення комутатора Wi-Fi або щось інше.

galaxy-s7-wi-fi-проблема

Мені доведеться розглянути ці питання в цій публікації. Я пропоную вам повністю прочитати цю публікацію, щоб зрозуміти, в чому проблема з телефоном і як її усунути, якщо проблема трапиться з вами в майбутньому.

Для тих, хто має інші проблеми, обов’язково відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей S7, оскільки ми вже вирішували багато проблем із цим пристроєм. І якщо вам потрібна подальша допомога, ви можете зв’язатися з нами, заповнивши нашу анкету з питань Android.

Перемикач Wi-Fi Samsung Galaxy S7 сірий або відключений

Проблема : Привіт, дроїди, хлопці. У мене є Galaxy S7 протягом декількох місяців, коли трапилося кілька проблем, але я зміг їх виправити самостійно. Однак є одна проблема, яка мене спантеличила, і це те, що я зараз переживаю. Кнопка або перемикач Wi-Fi неактивна або відключена. Я думаю, що зараз його вимкнено, оскільки я не бачу піктограми Wi-Fi у верхній частині екрана, але не можу її увімкнути, оскільки вона здається вимкненою. Що мені робити?

Виправлення неполадок : Привіт! Дійсно важливо мати знання про те, як знайти способи вирішити проблему власного пристрою, наприклад, те, що ви робили. У будь-якому випадку, подібні проблеми поширені не лише у Galaxy S7, але й у інших пристроїв Android. Частіше це відбувається після оновлення програмного забезпечення або якщо виникає збій у системі, спричинений деякими зловмисними програмами. Поки ця проблема викликана лише проблемою програмного забезпечення, її можна вирішити, виконавши кілька простих кроків. Рекомендуємо кроки з усунення несправностей нижче, щоб допомогти вам вирішити цю проблему.

Крок 1: Перезавантажте ваш Galaxy S7

Під час процесу завантаження для оновлення програмного забезпечення пристрою деякі файли можуть виявитися пошкодженими або пошкодженими та спричинити проблеми. Його також можна успішно завантажити, але для завершення процесу необхідно вручну вимкнути та ввімкнути пристрій. Тож спробуйте перезавантажити спочатку, оскільки завжди існує ймовірність, що це лише незначний збій в системі, і така проста процедура може допомогти вирішити проблему.

Крок 2: Запустіть пристрій у безпечному режимі

Є випадки, що програми викликають цю проблему, ми не можемо визначити, яку програму, але більшість випадків програми, які викликають проблеми, - це програми, розроблені деякою невеликою групою програмістів. Але для того, щоб виявити проблему та визначити, чи викликає її програма, ми рекомендуємо завантажити пристрій у безпечному режимі. У цьому режимі всі сторонні програми будуть тимчасово вимкнені, і якщо проблема викликана одним із них, тоді перемикач Wi-Fi може бути ввімкнено, перебуваючи в цьому стані.

Якщо перемикач Wi-Fi не сірий, знайдіть і видаліть підозрілі програми. Ось кроки щодо завантаження телефону в безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Крок 3: Очистіть системний кеш на своєму пристрої

Якщо запуск у безпечному режимі не вирішив проблему або якщо перемикач Wi-Fi все ще неактивний, тоді очищення системного кешу може допомогти. Після оновлення старі тимчасові файли будуть замінені новими, щоб пристрій працював безперебійно. Однак бувають випадки, коли система все ще використовує старі кеші, і можуть виникати проблеми. Ця проблема - лише один із можливих симптомів. Тому необхідно повністю видалити всі системні кеші, щоб телефон створив нові, цілком сумісні з новою системою. Ось кроки, як видалити системний кеш:

 1. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення
 2. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 3. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 4. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 5. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 7. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 8. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Крок 4: Виконайте жорсткий скидання

Якщо все інше не вдається, головне скидання - це ваш останній засіб. Майте на увазі, що скидання скине всі ваші файли, включаючи контакти, повідомлення, зображення тощо, які зберігаються у внутрішній пам’яті вашого телефону. Тому перед тим, як продовжити, ми настійно рекомендуємо спочатку зробити резервну копію всіх ваших файлів; їх можна скопіювати та вставити на комп’ютер або на SD-карту.

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Я майже впевнений, що цю проблему можна усунути за допомогою скидання, якщо ні, то, можливо, ви захочете перевстановити прошивку на своєму телефоні або ви можете знайти техніка, який зробить це.

Samsung Galaxy S7 не може залишатися на зв'язку з Wi-Fi

Проблема : Мій телефон - S7. Він працює нормально, але Wi-Fi не залишатиметься на зв'язку. Частіше, коли я переглядаю сторінку, телефон просто відключається, і я відключаюся. Я не знаю, чи ви вже вирішували цю проблему, але я просто хочу знати, як зберегти свій телефон підключеним до моєї мережі Wi-Fi і не відключати за власним бажанням, а мою. Дякую.

Усунення несправностей . Однією з причин відключення телефону від мережі Wi-Fi є слабкий сигнал. Однак, якщо сигнал сильний, але пристрій не може залишатися підключеним до мережі без видимих ​​причин, тоді вам дійсно доведеться виконати деякі дії з усунення несправностей, щоб визначити причину та знайти рішення.

Крок 1: Підключіть пристрій до мережі

Оскільки ви не можете підключитися до мережі Wi-Fi, перше, що вам слід зробити, це спробувати підключитися до будь-яких загальнодоступних мереж, доступних у вашому районі. Це допоможе вам визначити, чи телефон все ще може підключатися до будь-якої мережі без відключення, оскільки якщо це так, то проблема може бути на стороні мережі, а не на вашому телефоні.

Бувають випадки, коли ваше мережеве обладнання, таке як модем або маршрутизатор, потрібно оновити, щоб воно могло знову працювати належним чином. Найчастіше перезавантаження усуває незначні проблеми мережі.

Однак, якщо ваш телефон діє однаково навіть з іншими мережами, то ми майже можемо сказати, що проблема в пристрої, і нам потрібно усунути неполадки далі. Отже, перейдіть до наступного кроку, щоб перевірити, чи проблему можна вирішити за допомогою основного способу усунення несправностей.

Крок 2: Перезавантажте ваш Samsung Galaxy S7

Це найпростіша процедура усунення несправностей, яку ви можете виконати, якщо на вашому телефоні спостерігаються незначні збої. Але після перезавантаження пристрою, і проблема все ще залишається, ви можете перейти до наступних кроків, щоб виключити інші можливості.

Я розумію, ви, можливо, вже робили цю процедуру багато разів, але це обов’язкова умова, перш ніж переходити до інших кроків. Крім того, ми все ще не знаємо, чи це лише незначна проблема, чи складна апаратна проблема.

Крок 3: Завантажте телефон у безпечному режимі

Є програми, які можуть маніпулювати Wi-Fi, насправді, ваш постачальник послуг, можливо, встановив їх на вашому телефоні, щоб ви могли мінімізувати використання даних. Хоча вони були попередньо встановлені вашим провайдером, вони все ще вважаються сторонніми програмами, тому ви можете фактично вимкнути їх усі, просто завантаживши пристрій у безпечному режимі.

Якщо телефон все ще відключається від Wi-Fi, то сторонні програми не мають до цього ніякого відношення. У цьому випадку вам доведеться піти за самою прошивкою.

Крок 4: Протріть розділ кешу вашого Galaxy S7

Якщо ви підозрюєте, що в мікропрограмі вашого телефону виникає проблема, витирання розділу кешу може це виправити. У цій процедурі ви видаляєте можливі пошкоджені кешовані файли на телефоні. Однак цю процедуру слід виконувати, якщо завантаження пристрою в безпечному режимі не допомогло вирішити проблему. Щоб стерти розділ кешу, виконайте дії, описані в першій проблемі.

Крок 5: Виконайте скидання заводських налаштувань на телефоні

Бувають випадки, коли вам дійсно доводиться повертати телефон до налаштувань за замовчуванням, щоб мати змогу спостерігати, чи проблема виникла внаслідок неправильної конфігурації, нещодавно встановлених програм чи більш складних проблем із прошивкою. Немає кращого способу зробити це, ніж відновлення заводських налаштувань.

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться Налаштування, а потім торкніться Резервне копіювання та скидання.
 3. Торкніться Скидання заводських налаштувань і торкніться Скинути пристрій.
 4. Якщо функцію блокування екрана ввімкнено, введіть свій пароль або PIN-код.
 5. Натисніть Продовжити.
 6. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити свою дію.

Інші проблеми, пов’язані з Wi-Fi у Galaxy S7

Наші читачі також повідомляли про такі проблеми, і хоча вони можуть здаватися складними, їх насправді дуже легко виправити чи усунути.

Питання : Привіт, хлопці! Як моє Galaxy S7 не може оновлювати електронні листи, коли я не використовую програму? Коли я вдома, я підключений до домашнього Wi-Fi, а на роботі - до мережі своєї компанії. Само собою зрозуміло, що мій телефон підключений до Інтернету вдома чи на роботі. Але повідомлення електронної пошти надходять, коли я відкриваю програму, але коли вона сидить без роботи, повідомлення не надходитиме. Чому так?

Відповідь : Причина, по якій ваш телефон не може отримувати ваші повідомлення електронної пошти, коли екран вимкнений, полягає в тому, що він переходить у автономний режим, коли не працює. Існує налаштування, яке дозволить телефону залишатися на зв'язку навіть у режимі очікування. Я думаю, це все, що вам потрібно змінити, щоб вирішити проблему. Перейдіть до розширених налаштувань Wi-Fi і знайдіть «Тримати Wi-Fi увімкнено під час сну»

Питання : Мій брат подарував мені свій старий Galaxy S7 у незайманому стані. Раніше у мене був базовий телефон, і це перший смартфон, який я коли-небудь мав. Я не кмітливий, але знаю дещо про пристрої з підтримкою IP. Але моя проблема, схоже, поза моїм розумінням, оскільки мій телефон постійно відключається від Wi-Fi і намагається підключитися до Інтернету через мобільні дані. З мобільних даних він підключається до Wi-Fi, і цикл повторюється сто разів на день, залишаючи мене без хорошого з’єднання з Інтернетом. Отже, мені цікаво, чи можу я щось з цим зробити, оскільки мені потрібно мати стабільне з’єднання з Інтернетом.

Відповідь : Це просто зміна одного налаштування, щоб вирішити цю проблему. У розділі Розширені налаштування Wi-Fi є опція “Автоматичне перемикання мережі”, яка, на мою думку, увімкнена за замовчуванням. Вам потрібно вимкнути це, оскільки це спричиняє цю проблему; телефон відключається від однієї мережі, підключається до іншої тощо. Отже, вимкніть автоматичне перемикання мережі, і ця проблема буде виправлена.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.