5 найкращих ігор, як Elite Dangerous | Хлопець-дроїд

Elite: Dangerous - це MMORPG, по суті беручи кілька підказок від EVE Online, особливо якщо ви хотіли б пограти в кращі ігри, такі як Elite Dangerous. Якщо ви шукаєте ексклюзивний космічний всесвіт, який ви можете дослідити, Elite Dangerous має 400 мільярдів галактик у масштабі 1: 1, куди гравці можуть пройти. Це масивна пісочниця, де гравці зможуть керувати власними космічними кораблями, а потім підніматися в ряди, щоб стати найкращою собакою галактики.

ПродуктБрендІм'яЦіна
IGSX3: Конфлікт з територіямиПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

На жаль, експансивні всесвіти, подібні до цього, можуть бути великою інвестицією в часі, і шліфування з часом може стати досить нудною. Тож якщо ви хочете освіжити свій досвід Elite: Dangerous, ви можете розглянути подібну гру на космічну тематику. Не впевнені, що там хорошого? Ось деякі з наших найкращих виборів!

Найкращі ігри, як Elite Dangerous

Найкращі ігри, як Elite Dangerous

1) EVE Online

Улюбленою альтернативою номер один є EVE Online - назва, про яку ви, без сумніву, вже чули. Це космічна гра, яка відбувається у стійкому світі. Сьогодні в Eve Online є безліч гравців, і всі вони можуть брати участь у багатьох ігрових професіях. Існує видобуток корисних копалин, піратство, виробництво, торгівля, розвідка, боротьба тощо. Слід зазначити, що ця гра трохи важча, оскільки гравці, які мають серйозну економічну та бойову перевагу, ускладнюють вихід новачків з місця.

Придбайте зараз: Eve Online

Найкращі ігри, як Elite Dangerous

2) X3: Терористичний конфлікт

X3: Terran Conflict - це, безумовно, одна з найстаріших космічних ігор на наш зворотний відлік, однак вона все ще має масивний і динамічний всесвіт, який гравці зможуть дослідити. Це схоже на Elite: Небезпечний у цьому сенсі. Але, крім цього, є захоплююча сюжетна лінія, яка навіть має досить драматичний фінал, який сподобається гравцям.

У X3: Terran Conflict гравцям можна зробити багато, навіть якщо це стосується старшої сторони. Ви можете грати в ролі пілота-фрілансера, жити поза законом як пірата-розбійника або контрабандиста, і вони навіть можуть стати військовим нападником, щоб домінувати в галактиках. Або гравці можуть піднятися до економічного успіху як могутній купець, хизуючись своєю владою та багатством по всій галактиці.

Придбайте зараз: Amazon

Найкращі ігри, як Elite Dangerous

3) Зоряний конфлікт

Далі ми маємо Зоряний конфлікт. Це відрізняється від Elite: Небезпечно тим, що це MMO; однак, маючи красиву космічну тему, гравцям сподобається те, що пропонує Зоряний конфлікт. Ця гра трохи більш обмежена, оскільки "Зоряний конфлікт" - це більше космічна симуляція - гравці гратимуть як елітний пілот, і тоді ви зможете постійно та регулярно брати участь у міжгалактичній війні.

Є кілька квестів та місій, у яких ви можете взяти участь; однак "Зоряний конфлікт" - це здебільшого арена гравця проти гравця.

Придбайте зараз: Steam

Найкращі ігри, як Elite Dangerous

4) Перпетуум

Далі у нас є гра Perpetuum. Ще одна, доступна лише через Steam, Perpetuum - це стійка, пісочниця, один сервер, багатокористувацька науково-фантастична RPG (MMORPG). У цьому сенсі це схоже на EVE Online, хоча EVE має трохи більше експансивного всесвіту. Гра все ще доступна для гри - і це дуже весело; однак офіційні сервери були закриті. Ви все ще можете створити власний сервер і розмістити на ньому гру, що вимагає певної майстерності. Це варто того, якщо ви шукаєте альтернативу Elite: Dangerous.

У цій грі є багато елементів, схожих на EVE Online та Elite: Dangerous; однак, що відрізняє це те, що гравці можуть претендувати на частину світу, використовуючи тераформінг та складну інфраструктуру. Це буквально пісочниця з великою кількістю налаштувань.

Придбайте зараз: Steam

5) Евохрон-наймит

І нарешті, потрапивши під номер один під час нашого зворотного відліку, ми маємо Evochron Mercenary. Доступний лише на популярній платформі Steam від Valve, ви потрапляєте у величезний світ для одного гравця. У цій грі незліченна кількість аспектів - торгувати товарами, пробираючись повз ворогів, перегони найкращих пілотів, видобуток алмазів, ведення переговорів про виживання - це все, що ви побачите в цій грі, і набагато більше, ніж просто це зробити добре.

Існує не так багато настройки в тому , що ви їсте завжди найманець - там немає дійсно виборі path- однак, ви можете робити такі речі , як робота за контрактом або грати вільний стиль.

Придбайте зараз: Steam

Вирок щодо найкращих ігор, як Elite Dangerous

Як бачите, існує безліч чудових альтернатив Elite Dangerous. Усі ці ігри на космічну тематику дадуть вам широкі всесвіти для вивчення - в Інтернеті чи ні - і наповнені наповненим контентом, який буде зайняти вас і залучити протягом декількох тижнів. Деякі з цих ігор все ще регулярно оновлюються, приносячи вам регулярний новий вміст, який також вам сподобається.

У вас є улюблена гра, як Elite: Dangerous? Звук у коментарях нижче.

ПродуктБрендІм'яЦіна
IGSX3: Конфлікт з територіямиПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.