Як зарядити свої Galaxy Buds | 4 способи зарядки Galaxy Buds

Заряджання Galaxy Buds - одна з основних речей, яку ви повинні знати як користувач. Ви повинні зарядити свої Galaxy Buds, перш ніж користуватися ними вперше, або коли ви плануєте використовувати їх протягом тривалого періоду. Переконайтеся, що акумулятор повністю заряджений, щоб уникнути проблем під час використання навушників. У цьому короткому посібнику ми покажемо вам прості кроки для зарядки ваших Galaxy Buds.

Як зарядити свої Galaxy Buds

Є чотири способи зарядити свої Galaxy Buds. Це робить цей пристрій універсальним, оскільки у вас є кілька варіантів поповнення батареї, навіть якщо ви перебуваєте далеко від офіційних аксесуарів Samsung. Нижче наведені способи зарядки навушників.

Спосіб 1: Зарядіть свої Galaxy Buds за допомогою USB-кабелю

Galaxy Buds може використовувати зарядку через USB так само, як і зараз здатні більшість електронних гаджетів. Насправді це основний варіант зарядки навушників. Переконайтеся, що ви використовуєте кабель USB Type-C, що постачається компанією Samsung, який постачається в комплекті, щоб уникнути проблем несумісності. 

 1. Відкрийте зарядний чохол.
 2. Перевірте напрямок кожного навушника та правильно вставте їх у відповідні гнізда у футлярі для зарядки. Лівий навушник повинен знаходитися в лівому прорізі, а інший - у правому. Змінюючи навушники, їх можна пошкодити або спричинити проблеми під час зарядки.
 3. Закрийте футляр для зарядки.
 4. Підключіть кабель USB Type-C, що входить у комплект, до чохла для зарядки та підключіть USB-кабель до порту зарядного пристрою.
 5. Підключіть зарядний пристрій до електричної розетки або до сумісного зарядного адаптера.

ПРИМІТКА . Щоб уникнути проблем із заряджанням або пошкодження Galaxy Buds, обов’язково дотримуйтесь офіційних аксесуарів Samsung. Використання стороннього кабелю або адаптера може призвести до занадто великої передачі живлення до акумулятора та може призвести до пошкодження. Якщо можливо, використовуйте зарядний кабель та адаптер серії Galaxy S10 або Note10. Старі зарядні пристрої Samsung все ще можуть працювати занадто швидко, зарядка може бути повільнішою через нижчий електричний струм. Це те саме, якщо ви використовуєте сторонній кабель або зарядні пристрої.

Після повного заряджання Galaxy Buds обов’язково від’єднайте USB-кабель від зарядного чохла. 

Спосіб 2: Зарядіть Galaxy Buds за допомогою бездротового зарядного пристрою

Ще один спосіб зарядити свої Galaxy Buds - це бездротовий зарядний пристрій. Зарядний чохол оснащений технологією бездротової зарядки, тому сумісний бездротовий зв'язок повинен працювати з ним. 

Використовуючи бездротовий зарядний пристрій, обов’язково перевірте, чи немає між зарядним пристроєм та корпусом зарядного пристрою металевих чи провідних матеріалів. Це може сповільнити швидкість зарядки та спричинити проблеми.

Нижче наведені кроки для використання бездротової зарядки на ваших Galaxy Buds:

 1. Відкрийте зарядний чохол.
 2. Перевірте напрямок кожного навушника та правильно вставте їх у відповідні гнізда у футлярі для зарядки. Лівий навушник повинен знаходитися в лівому прорізі, а інший - у правому. Змінюючи навушники, їх можна пошкодити або спричинити проблеми під час зарядки.
 3. Закрийте футляр для зарядки.
 4. Помістіть футляр для зарядки в середині бездротового зарядного пристрою.

ПРИМІТКА . Не всі бездротові зарядні пристрої сумісні з вашими Galaxy Buds. Якщо ваші Galaxy Buds, здається, не заряджаються за допомогою бездротового зарядного пристрою, який не є Samsung, не примушуйте його. Вийміть його негайно, оскільки це може призвести до перегріву або пошкодження. Намагайтеся якомога більше використовувати офіційний бездротовий зарядний пристрій Samsung, щоб уникнути проблем.

Спосіб 3: Заряджайте свої Galaxy Buds сумісним телефоном

Лише донедавна телефони починають пропонувати можливість зворотного бездротового заряджання. Можливість зворотного бездротового заряджання означає, що телефон може бездротово заряджати інші пристрої. На даний момент існує лише пара флагманських телефонів, які пропонують цю функціональність: Galaxy S10 і Note10, а також Huawei P30 Pro і Mate 20 Pro. Якщо у вас є пристрій серії Galaxy S10 або серія Note10, ви можете використовувати його для заряджання Galaxy Buds в дорозі. На цих пристроях Samsung ця можливість зворотного бездротового заряджання називається Wireless Powershare. Щоб використовувати цю функцію для зарядки Galaxy Buds:

 1. Відкрийте зарядний чохол.
 2. Перевірте напрямок кожного навушника та правильно вставте їх у відповідні гнізда у футлярі для зарядки.
 3. Закрийте футляр для зарядки.
 4. На швидкій панелі мобільних пристроїв увімкніть Wireless PowerShare.
 5. Поклавши навушники у футляр для зарядки, покладіть чохол проти центральної задньої частини мобільного пристрою.
 6. Розташування котушки бездротової зарядки може залежати від пристрою. Налаштуйте пристрій і зарядний футляр, щоб забезпечити надійне з’єднання.
 7. Після завершення заряджання відокремте чохол для зарядки Galaxy Buds від телефону.

Метод 4: Зарядіть Galaxy Buds за допомогою ПК або інших зарядних пристроїв

Як уже згадувалося вище, ви можете використовувати сторонні пристрої для поповнення своїх Galaxy Buds. Якщо ви не можете отримати доступ до жодного офіційного аксесуара для зарядки, ви можете підключити свої Galaxy Buds до живлення USB-порту комп’ютера. Інші адаптери зарядки також можуть працювати. Майте на увазі, що такі сторонні джерела живлення можуть не подавати необхідний електричний струм, тому зарядка може бути повільною або взагалі не працювати. Найгіршим сценарієм може бути той факт, що ви можете в кінцевому підсумку пошкодити свої бруньки, використовуючи ці варіанти зарядки. 

Заряджайте за допомогою зарядного чохла

Ви можете перевірити рівень заряду акумулятора кожного навушника за допомогою програми Galaxy Wearable. Просто відкрийте програму та перевірте залишок заряду акумулятора в розділі Навушники. Переконайтесь, що ваші навушники активно підключаються до телефону, роблячи це.

Якщо ви цього не знаєте, зарядний чохол ваших Galaxy Buds має власний акумулятор, який, у свою чергу, може заряджати навушники в дорозі. Якщо ви працюєте на соку на одній або обох навушниках, просто покладіть їх всередину зарядного чохла, закрийте, а потім почекайте. Зарядний чохол повинен заряджати навушники понаднормово. Просто переконайтеся, що сам зарядний чохол повністю зарядився (позначений зеленим світлом), перш ніж використовувати його для зарядки навушників.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням, і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.