Зарядка Samsung Galaxy S5 продовжує тривати і вимикати проблеми та інші пов'язані з цим проблеми

Лише кілька моделей смартфонів широко використовуються через два роки після випуску на ринок. #Samsung #Galaxy # S5 - одна з таких моделей. Випущений у квітні 2014 року, цей телефон, як відомо, є дуже надійною моделлю і є останнім флагманським пристроєм південнокорейського гіганта, який оснащений знімною батареєю. Хоча це використовувалось як надійний щоденний драйвер багатьма людьми, існують випадки, коли можуть виникати проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему заряджання Galaxy S5, яка постійно триває і вимикається, а також інші пов'язані з цим проблеми.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S5 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S5 Зарядка продовжує тривати і вимикатись

Проблема: Зарядний пристрій постійно вимикається і вмикається, або іноді проходить багато часу, перш ніж зарядне живлення увімкнеться, навіть коли його буде підключено на деякий час. Зазвичай мені доводиться продовжувати рухати телефон, перш ніж він почне заряджатися

Вирішення: Здається, між зарядним кабелем та зарядним портом є неміцний зв’язок, що спричиняє цю проблему. Нижче наведено кроки з усунення несправностей, які потрібно зробити для цього типу проблем. Після виконання кроку негайно перевірте, чи проблема все ще не виникає. Якщо це сталося, перейдіть до наступного кроку.

 • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Переконайтесь, що бруд або сміття, що застрягли в цьому порту, видалено.
 • Оскільки зарядний шнур легко пошкодити, спробуйте замінити його на новий.
 • Спробуйте використовувати інший настінний зарядний пристрій.
 • Щоб перевірити, чи причиною проблеми є несправна батарея, спробуйте замінити батарею на нову.

Якщо проблема все-таки виникає навіть після виконання перелічених вище кроків, це вже могло бути спричинено несправним портом зарядки. Рекомендую перевірити це у сервісному центрі.

Екран S5 не вмикається

Проблема: Привіт, у мене є Galaxy s5. нещодавно, після падіння, екран не вмикається, але я відчуваю, як надходять тексти, і швидка вібрація, яку відчуває людина, коли зазвичай вимикає телефон. Я також міг почути мелодію дзвінка під час дзвінка. в той час як я, можливо, отримав новий телефон, багато інформації та засобів масової інформації все ще знаходиться на 5, що я хотів би відновити. яке найкраще рішення, і чи можу я це зробити самостійно з потрібними деталями?

Рішення: Схоже, екран вашого телефону пошкоджений падінням. Перед заміною дисплея спочатку слід перевірити, чи не спричинила це помилка програмного забезпечення телефону, запустивши телефон у режимі відновлення. У цьому режимі телефон не покладається на основну операційну систему, оскільки він є startec, що дозволяє легко перевірити наявність програмних проблем. Якщо екран працює не працює в цьому режимі, вам доведеться спробувати замінити блок дисплея вашого пристрою. Рекомендую принести телефон у сервісний центр і зробити це. Якщо ви хочете зробити цю процедуру самостійно, то пропоную ознайомитися з процедурою за цим посиланням //www.ifixit.com/Guide/Samsung+Galaxy+S5+Display+Assembly+Replacement/26914

S5 застряє в логотипі Verizon, а потім вимкнеться

Проблема: Телефон моєї дочки не вмикається. Він починає запускатися, переходить на сторінку Verizon червоним кольором і вимикається. У лівому верхньому куті синє світло. Ми вийняли акумулятор і замінили його іншим, що не допомагає. Ми натискали кнопку живлення, коли заряд батареї закінчився, а потім кнопку зменшення гучності. Потім ми намагалися натискати кнопку додому, живлення та вгору, доки на екрані не з’являлися опції перезавантаження системи. Ми зробили це, і він сказав, що завантажується, і через годину екран залишився незмінним. Не знаю, що робити зараз. Дякую

Рішення:   Схоже, ваш телефон застряг у режимі завантаження. Вийміть акумулятор і карту microSD (якщо у вашому телефоні встановлена), а потім натисніть і утримуйте кнопку живлення принаймні хвилину. Після цього знову вставте лише акумулятор, а потім спробуйте увімкнути телефон. Якщо він все ще застряє в логотипі Verizon, спробуйте спочатку підключити телефон до зарядного пристрою і дати йому зарядитися принаймні 20 хвилин. Перезапустіть телефон, поки він все ще підключений до зарядного пристрою. Якщо це не допомогло вирішити проблему, виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

 • Перевірте, чи телефон може запуститися в режимі відновлення. Якщо ви можете отримати доступ до цього режиму, виконайте розділення кешу стирання. Якщо це все одно не вдається, скиньте заводські налаштування звідси. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних вашого телефону.
 • Спробуйте використати новий акумулятор.
 • Подумайте про те, як прошити ваш телефон оновленим файлом прошивки. Інструкції щодо прошивки телефону, а також файл прошивки можна знайти на веб-сайті Sammobile.

Якщо проблема не зникне після виконання перелічених вище кроків, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

S5 не вмикається після останнього оновлення програмного забезпечення

Проблема: Після останнього оновлення мій Samsung Galaxy S5 вимкнувся і тепер більше не вмикатиметься. Навіть при заміні акумулятора телефон не реагує. Я помітив, перемикаючи акумулятор із телефоном дружини, що він негайно розрядив батарею. Я пробував безліч пропозицій, щоб це працювало, але нічого не працює. В основному це дорогий папірець.

Рішення. Якщо телефон не запускається після оновлення програмного забезпечення, слід виконати перелічені нижче кроки з усунення несправностей, щоб вирішити проблему. Після виконання кожного кроку негайно перевірте, чи проблема все-таки виникає, і якщо вона трапляється, слід переходити до наступного кроку.

 • Вийміть акумулятор і карту microSD (якщо вона встановлена), а потім натисніть і утримуйте кнопку живлення принаймні хвилину. Це розрядить телефонну ланцюг і очистить його оперативну пам’ять. Після цього знову вставте лише акумулятор, а потім перевірте, чи він не вмикається.
 • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Видаліть бруд або сміття, що застрягли в цьому порту.
 • Заряджайте телефон принаймні 20 хвилин за допомогою іншого зарядного кабелю та настінного зарядного пристрою, які, як відомо, працюють.
 • Спробуйте використовувати новий акумулятор на телефоні.
 • Спробуйте запустити телефон у режимі відновлення. Якщо телефон запускається в цьому режимі, спробуйте стерти його розділ кешу. Якщо це не допомогло вирішити проблему, виконайте скидання до заводських налаштувань у цьому режимі. Зверніть увагу, що це видаляє дані вашого телефону.

Якщо наведені вище дії не усувають проблему, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

S5 не вмикається

Проблема: Щойно взяв Samsung S5 новий .. Підніс шнур живлення, через годину ні світла, ні живлення, екран чорний. спробував плавний пуск, (акумулятор вийшов на одну хвилину), нічого. Спробував жорсткий перезапуск запуску з трьома кнопками, ні вібрації, ні світла, нічого, працював у магазині ,, телефон був на зарядному пристрої близько години та 1/2, коли писав це, перевіряв і все ще нічого ,, також пробував відомий робочий зарядний пристрій Не впевнений у версії Android, не ввімкнеться для перевірки

Вирішення:  Акумулятор телефону може бути несправним. Спробуйте замінити це новим. Якщо проблема не зникає, вам слід повернути її в магазин, де ви її придбали, і замінити.

S5 перезапускається самостійно

Проблема: У мене в телефоні був додатковий акумулятор, і коли я, нарешті, повернувся до звичайної батареї, то встановив телефон вниз, і він перезапуститься, і акумулятор більше не працює, я заряджаю його принаймні 3 рази за день думав, що це просто акумулятор, але вимкнув акумулятор, і він все ще перезавантажується кожного разу, коли я його відкладаю, або якщо він у мене в кишені, і він щось потрапляє ... Я повинен акуратно відкласти його, щоб не перезапустити

Рішення: Ця конкретна проблема, як правило, спричинена збоєм у програмному забезпеченні телефону, тому спочатку слід виконати такі кроки з усунення несправностей.

 • Увімкніть телефон у безпечному режимі. Коли ваш телефон працює в цьому режимі, дозволяється запускати лише попередньо встановлені програми. Якщо проблема не виникає в цьому режимі, це, швидше за все, спричинено завантаженою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
 • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення.
 • Якщо у вас у телефоні встановлена ​​карта microSD, спробуйте її вилучити.
 • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

Якщо проблема не зникає, спробуйте отримати новий акумулятор. Якщо проблему не вдається усунути, потрібно перенести телефон у сервісний центр і перевірити його.

Цикл завантаження S5 під час використання нового акумулятора

Проблема: Я щойно купив інший акумулятор для свого galaxy s5. Це батарея Samsung. Але коли я кладу його в телефон, телефон циклічно перезавантажується. Навіть не потрапляє на кольоровий екран Samsung. Я вставив старий акумулятор і ніяких проблем.

Рішення: Можливо, нова акумуляторна батарея у вас несправна. Я рекомендую вам замінити це.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.