Чорний екран Samsung Galaxy S6 після випуску телефону та інших супутніх проблем

Одне, що ви не хочете, щоб трапилося з вашим #Samsung #Galaxy # S6, це випадкове його скидання. Це тому, що є велика ймовірність того, що дисплей буде пошкоджений. Тут з’являються чохли для телефонів, які забезпечують додатковий захист, пом’якшуючи пристрій, коли ви випадково його впустите. Однак бувають випадки, коли, незважаючи на додатковий захист, який ви надаєте телефону, якась проблема з екраном все одно виникає, коли ви кидаєте пристрій, саме про це ми сьогодні і обговоримо. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо чорний екран Galaxy S6 після того, як телефон випав, та інші пов'язані з цим проблеми.

galaxy-s6-сліпучий-дисплей-робочий стіл

Якщо у вас є Samsung Galaxy S6 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

Чорний екран S6 після падіння телефону

Проблема: Привіт. Я впустив свій Galaxy S6 на підлогу, і це було, коли двері закривалися, але я взяв його до того, як двері повністю закрилися. ВІН все ще був у “портретному” позиліоні, і коли я взяв його, то помітив, що це збиває. Були різні кольори, а потім взагалі жоден. МОЙ телефон став чорним екраном із синім світлом, яке не моргає. Зараз цей чорний екран є нормальним для мене, оскільки одного разу мій телефон помер, а кнопка живлення перестала реагувати і не працювала. Я ніколи не виправляв це і використовував кнопку зменшення гучності та кнопку додому, але чорний екран та світло завжди були тим, що сталося після того, як мій телефон помер. Цього разу це не працює, і кожного разу, коли я це роблю, воно мерехтить на секунду і залишається чорним ... будь-які пропозиції?

Пов’язана проблема: я впустив галактику s6 і не бачу чорного екрану. У мене є смарт-перемикач на телефоні, але я не можу нічого отримати. Мені дуже потрібні фотографії, щоб скласти дефіс, я робив їх на роботі, відриваючи всі дроти від усього,

Рішення: Є дві речі, які могли статися після того, як ви впустили телефон. Це або зв’язок між дисплеєм і материнською платою трохи послабився, що спричинило цю проблему, або сам дисплей пошкоджений. Що ви повинні зробити в цьому випадку, це спробувати спершу запустити телефон у режимі відновлення. Це середовище, окреме від основної операційної системи. Якщо дисплей працює в цьому режимі, проблема може бути спричинена збоєм у програмному забезпеченні телефону. Що ви повинні зробити в цьому випадку, це наступне.

  • Протріть розділ кешу телефону.
  • Скиньте заводські налаштування. Зверніть увагу, що дані телефону будуть стерті під час цієї процедури, тому найкраще спочатку створити резервну копію.

Якщо проблема не зникає навіть у режимі відновлення, я пропоную принести телефон у сервісний центр і перевірити його.

Екран S6 блимає білим після падіння

Проблема: Я кинув свій телефон сьогодні, і екран розбився у верхній частині телефону. Екран все ще працював після того, як я його впустив, але я почав виймати шматочки скла у верхньому лівому куті. Коли я виймав одну з частин, екран вимикався. Він не ввімкнеться знову, але внизу екрана блимає білий колір, коли я намагаюся його увімкнути / перезавантажити. Телефон деякий час гарячий, а світлодіод горить синім кольором і не блимає.

Рішення: Тепло, яке виробляє пристрій, найімовірніше, спричинене коротким замиканням, пов’язаним з дисплеєм, що є потенційно небезпечною проблемою, оскільки телефон може загорітися. Оскільки дисплей вже фізично пошкоджений, найкраще, що зараз зробити, - це замінити його в сервісному центрі.

Доступ до даних S6, коли екран чорний і не реагує після падіння

Проблема: Мій Samsung Galaxy S6 впав, і екран повністю тріснув. Я бачу індикатори сповіщень, але екран чорний і не реагує на дотик. Я недавно не створював резервні копії своїх даних, а також не вмикав налагодження USB. Я намагався дистанційно розблокувати за допомогою функції "Знайти мій мобільний", але ця опція для мене неактивна, коли я відвідую сайт. Чи є спосіб дистанційно розблокувати телефон або віддалено увімкнути опцію налагодження USB?

Пов’язана проблема: Привіт. У нас є galaxy s6, і екран більше не працює після випадання. Екран тепер чорний, а дотик не працює. Я намагаюся зробити резервну копію фотографій тощо, але коли я підключаюся до ПК, я не можу вибрати параметр, щоб дозволити доступ до телефону. Чи є який-небудь доступ до файлів на телефоні для їх резервного копіювання? Дякую

Рішення. Зараз немає можливості отримати доступ до телефону та отримати його дані, якщо дисплей не буде виправлено. Зараз найкращим варіантом є доставити телефон у сервісний центр і замінити блок дисплея.

Програми S6 мінімізують після того, як телефон намок

Проблема: Привіт, я вчора кинув телефон у воду, і з тих пір будь-яка сторінка, яку я відкриваю, або будь-яка програма продовжують мінімізувати та повертатись багато разів. я ніяк не можу читати, писати, дивитися чи робити що-небудь, поки мій телефон мінімізується і повертається назад неодноразово. Також я помітив, що зараз він більше нагрівається. Я все ще можу добре зателефонувати, але датчик не виявляє, коли моє обличчя знаходиться в безпосередній близькості, воно більше не стає чорним. що я повинен зробити. Крім того, телефон постійно намагається розділити сторінку, а потім повідомляє мені, що «останні програми не підтримують розділений екран

Рішення: Ймовірно, вода потрапила у телефон і впливає на деякі внутрішні компоненти пристрою. Що потрібно зробити в цьому випадку, це вимкнути телефон, а потім помістити його в пакет з рисом принаймні на 48 годин. Рис поглине вологу у вашому телефоні. Через 48 годин спробуйте перевірити, чи проблема все ще не виникає. Якщо це сталося, вам слід принести телефон у сервісний центр і перевірити його.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.