Вирішена помилка Samsung Galaxy S8 Непідтримувана карта SD

#Samsung #Galaxy # S8 - це флагманський пристрій, випущений минулого року, який досі залишається одним з найкращих пристроїв Android, які ви можете отримати сьогодні. Телефон має 5,8-дюймовий дисплей Super AMOLED і використовує процесор Snapdragon 835 / Exynos 8895. Однією чудовою особливістю цього пристрою є те, що навіть якщо у нього є 64 ГБ внутрішнього простору, це все одно можна збільшити, додавши карту microSD. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо неполадку, пов’язану з помилкою SD-карти Galaxy S8, та інші пов’язані проблеми.

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

S8 Помилка непідтримуваної картки SD

Проблема: У мого S8 не було проблем з прийняттям моєї sd-карти, тоді одного разу моя маленька дівчинка отримала мій телефон ... idk, якщо вона насправді щось з цим зробила або що трапилось, але з того дня він не працював належним чином ... він говорить, що моя sd-карта не підтримується і його потрібно відформатувати, але коли я намагаюся його відформатувати, воно переходить до 20%, після чого видається повідомлення про помилку ... Я спробував відформатувати картку на моєму ПК ... і використовував інші картки, але все те саме непідтримуване повідомлення на SD-картці ... чітко це проблема з моїм телефоном.

Рішення: Перше, що вам потрібно буде зробити в цьому випадку, це вимкнути телефон, а потім вийняти карту microSD. Огляньте металеві контакти SD-карти та при необхідності очистіть її тканиною. Вставте картку знову, а потім увімкніть телефон. Якщо проблема все ще залишається, наступним кроком є ​​перевірка, чи комп’ютер може прочитати картку. Якщо його неможливо прочитати, настав час отримати нову карту microSD. Якщо, однак, комп'ютер може прочитати картку, вам слід зробити резервну копію даних, що зберігаються на картці, а потім відформатувати її за допомогою комп'ютера. Вставте картку знову в телефон, а потім перевірте, чи можна її прочитати.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, останнім кроком усунення несправностей, який слід врахувати, є скидання до заводських налаштувань. Таким чином ви можете перевірити, чи проблема викликана програмним збоєм. Перед скиданням обов’язково зробіть резервну копію даних телефону. Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам доведеться доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

S8 не вдається зберегти на карті microSD

Проблема: Мій Galaxy S8 розпізнає мою SD-карту, але нічого на ній не економить. Я не можу зрозуміти, як увімкнути опцію «Зберегти на SD-карті» майже на будь-чому. Зараз у мене в телефоні закінчується пам’ять. Сьогодні ця проблема мене розчарувала, оскільки в додатку Audible передбачається можливість завантажувати книги на SD-карту, а не на телефон, але ця опція буквально навіть не відображається в моєму додатку, тому я ' Я не впевнений, що це проблема телефону або додаток, але оскільки я не можу зрозуміти, як зробити що-небудь ще, що автоматично зберігається на SD-карті, я думаю, це може бути телефон.

Рішення: Перше, що вам потрібно буде зробити в цьому випадку, це перевірити, чи зможете ви зберегти дані на карті microSD за допомогою комп’ютера. Вийміть картку з телефону, а потім дайте комп’ютеру прочитати її. Для цього вам знадобиться кардрідер. Спробуйте скопіювати файл із комп’ютера на картку. Якщо файл можна скопіювати, повторно вставте картку назад у телефон.

Далі вам доведеться налаштувати телефон на збереження даних на карту. Почнемо з програми камери.

 • Відкрийте програму «Камера».
 • Виберіть значок шестірні налаштувань, розташований у правому верхньому куті екрана.
 • Прокрутіть вниз і торкніться «Місце зберігання».
 • Виберіть “SD-карту” за бажанням.

Щоб перемістити файли на SD-карту

 • На будь-якому головному екрані торкніться Програми.
 • Торкніться Мої файли.
 • Торкніться Зберігання пристрою.
 • Перейдіть у пам’ять пристрою до файлів, які потрібно перемістити на зовнішню SD-карту.
 • Торкніться БІЛЬШЕ, а потім - Редагувати.
 • Поставте галочку біля файлів, які ви хочете перемістити.
 • Торкніться БІЛЬШЕ, а потім - Перемістити.
 • Торкніться картки пам'яті SD.
 • Перейдіть всередину зовнішньої картки пам'яті туди, куди ви хочете перемістити файли або папки.
 • Торкніться Перемістити до.
 • Щоб скопіювати файл, натисніть Вставити сюди.

Щоб перенести аудіокниги, що звучать, на SD-карту, виконайте наведені нижче дії.

 • Відкрийте програму Audible
 • Торкніться меню гамбургера у верхньому куті екрана, а потім - Налаштування.
 • Торкніться Налаштування завантаження.
 • На сторінці Налаштування завантаження торкніться Розташування завантаження.
 • Виберіть SD-карту зі списку місць завантаження.

S8 Не читає карту microSD

Проблема: Мій порт пам'яті Samsung Galaxy S8 несправний ... коли я вставляю в нього карту пам'яті, вона показує, що пам'ять порожня на панелі сповіщень ... отже, я не можу отримати доступ до жодного файлу на карті пам'яті .. але я поміщаю ту ж пам'ять в інших телефонах це працює нормально ... і коли я переходжу до налаштувань, щоб спробувати відформатувати або підключити пам’ять, здається, що операція виконується, але потім зупиняється і нічого не відбувається

Рішення: Спробуйте вставити в телефон іншу карту microSD, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає. Якщо цього не сталося, проблему може спричинити програмний збій. Спробуйте скинути заводські налаштування та перевірте, чи це вирішує проблему. Вам потрібно буде зробити резервну копію даних телефону перед скиданням.

Якщо телефон все ще не може читати інші карти microSD, то це, швидше за все, проблема, пов’язана з апаратним забезпеченням, і в цьому випадку вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.