Як отримати дані з Samsung Galaxy S6 Edge з тріснутим / зламаним екраном

Ваш Samsung Galaxy S6 Edge (#Samsung # GalaxyS6Edge) має приголомшливий дисплей, який використовує новітні технології AMOLED; кольори яскраві та природні. Однак з усіх його компонентів дисплей є найбільш крихким і може легко пошкодитися. Справа в тому, що ми вже отримали багато звітів від наших читачів, і більшість з них шукають допомоги, як отримати дані зі своїх пристроїв, які мають тріснуті екрани.

Проблема Samsung-Galaxy-S6-Edge-Cracked-Screen

Перша проблема, з якою я вирішив, полягає саме в цьому. Одна з наших читачок хоче перенести зображення зі свого Galaxy S6 Edge, але вона не знає, як це зробити, оскільки екран зламаний. Читайте далі, щоб дізнатись, як отримувати дані з пристрою Galaxy, який має тріснутий екран.

Отримайте тут свій тріщинний екран

Ось список проблем, пов’язаних з екраном, які я включив сюди ...

Отримуйте дані з Galaxy S6 Edge із розбитим екраном

 • Сенсорний екран Galaxy S6 Edge не працює належним чином
 • Час очікування екрану Galaxy S6 Edge повертається до 30 секунд
 • Екран Galaxy S6 Edge на день став чорним
 • Galaxy S6 Edge має деякі дивні проблеми із дотиком
 • Екран Galaxy S6 Edge недостатньо чутливий після встановлення захисного екрана
 • Galaxy S6 Edge розбиває екран після відкриття програми

Як отримати дані з Samsung Galaxy S6 Edge з тріснутим / зламаним екраном

Отримуйте дані з Galaxy S6 Edge із розбитим екраном

Проблема : Мій екран зламався, телефон працює, але я нічого не бачу, я хочу перенести свої фотографії тощо, але не можу, бо не можу розблокувати телефон. Чи можу я щось зробити?

Усунення несправностей : Ну, я знаю одну процедуру, яка базується на досвіді, працює, і це використання служби Find My Mobile від Samsung. Ця процедура вимагатиме входу в систему за допомогою облікового запису Samsung та використання Kies за допомогою комп’ютера. Ось як ви це робите ...

 1. Увійдіть, щоб знайти My Mobile, використовуючи свій обліковий запис Samsung.
 2. На вашому комп’ютері завантажте та встановіть Kies.
 3. Після того, як ви увійшли до програми Find My Mobile, у вас буде можливість розблокувати телефон.
 4. Розблокувавши телефон, ви можете підключити його до комп’ютера та використовувати Kies для вилучення будь-яких даних, які ви хочете.

Пов’язана проблема : Я так любив свій Galaxy S6 Edge, але я не був надто обережним і кинув його на цементовану дорогу. Екран був зламаний, залишивши весь чорний, але телефон залишається включеним; Я все ще чую сповіщення, коли отримую повідомлення, і коли я намагався зателефонувати йому за телефоном мого брата, він задзвонив. У мене є багато дуже важливих фотографій, які я хочу відновити. Як я можу це зробити? Або я можу навіть відновити їх із зламаним екраном?

Сенсорний екран Galaxy S6 Edge не працює належним чином

Проблема : Привіт. Я купив Galaxy S6 Edge близько 2 тижнів тому. Проблема почалася сьогодні. Коли я заходив у будь-яке місце, наприклад, загальне, або навіть надходив, щоб повідомити, я не можу повернутися дотиком, я намагався скинути налаштування телефону та вмикати та вимикати його. У мого батька такий самий телефон, і у нього взагалі немає цієї проблеми. У чому може бути проблема? Це також перший Samsung, який я маю, але зараз це було великою помилкою, купивши цей телефон.

Усунення несправностей . Для абсолютно нового 2-тижневого телефону ця проблема не повинна виникати. Найкраще, що ви можете зробити, це виконати генеральний скидання, щоб перевірити, чи вирішено проблему після цього. Якщо так, то це могло бути спричинено встановленою вами програмою або збоєм у прошивці. Однак, якщо проблема залишилася після скидання, вам доведеться її повернути та замінити.

Основний скидання

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Час очікування екрану Galaxy S6 Edge повертається до 30 секунд

Проблема : Тайм - аут екрана на пристрої , здається, завжди скидається на 30 секунд. Коли я заходжу, щоб змінити його на щось інше (3 хвилини або 5 хвилин), він повернеться назад через 24 години до 30 секунд. Це було зроблено з мого отримання телефону, і це дуже дратує. Я не знаю, чи це функція енергозбереження, чи щось не так з телефоном чи програмним забезпеченням / операційною системою. Будь-яка допомога дуже вдячна.

Усунення несправностей . Існує інше налаштування, яке замінить час очікування екрана. Це називається Secure Lock. Після встановлення екран заблокується автоматично після закінчення часу. Отже, якщо функцію безпечного блокування налаштовано на блокування або вимкнення екрана через 30 секунд, не має значення, якщо ви встановите час очікування екрана на 3 або 5 хвилин, екран вимкнеться через 30 секунд. Щоб вимкнути його, виконайте наступні дії ...

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть, що торкніться Налаштування.
 3. Перейдіть до розділу Блокування екрана та розділу безпеки та торкніться Налаштування безпечного блокування.
 4. Встановіть для нього більше значення, ніж час очікування екрана.

Пов’язана проблема : Коли я використовую інформаційний потік на краю функції, час очікування екрана через кілька секунд, навіть якщо у мене налаштування тайм-ауту 10 хвилин, автоматична яскравість вимкнена, а режим енергозбереження вимкнено. Мені не вистачає ідей, будь-яка допомога буде надзвичайно вдячна. Дякую. - Бред

Екран Galaxy S6 Edge на день став чорним

Проблема : Екран став повністю чорним приблизно на добу, я слухав музику в Google Music, залишив її в спокої, ожив наступного дня. Телефон був увімкнений, я міг почути його під час дзвінка, і мені вдалося зателефонувати, але екран був чорним, не було видно, що у мене була однакова проблема з Galaxy S6 Edge мого сина, і він повернувся до магазину.

Пропозиція : Ми справді не знаємо, що сталося з вашим телефоном, але на основі звітів така поведінка часто спричинена збоєм системи, однак у вашому випадку телефон все ще реагував. Але на випадок, коли це повториться, вам залишається лише натиснути і утримувати кнопки зменшення гучності та живлення протягом 20 секунд. Телефон примусово перезапустить і виконає змодельоване відключення акумулятора. Це поверне ваш телефон до життя.

Galaxy S6 Edge має деякі дивні проблеми із дотиком

Проблема : Я люблю свій Edge, за винятком дивних проблем із дотиком. У мене є телефон близько 2 тижнів, і це робиться прямо з коробки. Коли я натискаю піктограму програми чи карту в пасьянсі, піктограма, здається, трохи рухається. Можливо, мені доведеться торкнутися його 3-4 рази, поки цього ще не вистачить, щоб зареєструвати, що я торкнувся його. Особливо дратує при грі. Невелика проблема в схемі речей, але все-таки ... У мене не було проблем із клавіатурою, як у деяких інших. У мене також були проблеми з проведеннем краю як деякі, але я бачив вашу відповідь на це. Сподіваюся, є щось, у чому ви можете мені допомогти. Дякую.

Усунення несправностей . Можливо, телефон випадково зависає, затримується або зависає, тому він не може реагувати на ваші дотики. У цьому випадку це насправді не проблема сенсорного екрану, а проблема продуктивності. Це трапляється, коли у фоновому режимі працює забагато додатків або занадто багато даних, якими телефон повинен керувати, але в будь-якому випадку проблему можна вирішити шляхом загального скидання.

Однак якщо проблема справді полягала в сенсорному екрані, все, що вам потрібно зробити - це ізолювати проблему. Частіше зловмисні програми або ті, що часто аварійно завершують роботу, можуть перешкоджати основним функціям телефону. Отже, завантажте пристрій у безпечному режимі, щоб вимкнути всі сторонні програми.

 1. Вимкніть Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться „Samsung Galaxy S6 Edge” , негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності .
 4. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 5. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

Опинившись у безпечному режимі, спробуйте користуватися телефоном і уважно спостерігайте, чи все ще виникають проблеми із сенсорним екраном. Якщо цього не сталося, то сторонні програми мають щось спільне з цим, інакше це все прошивка, але в будь-якому випадку, все одно, головне скидання вирішить проблему.

Екран Galaxy S6 Edge недостатньо чутливий після встановлення захисного екрана

Проблема: Нещодавно я придбав захисник екрану і d, оскільки, роблячи це, мені доводиться дуже сильно натискати на екран. Чи є спосіб підвищити чутливість екрану, щоб вільніше натискати?

Відповідь : У вашому випадку захист екрану впливає на чутливість сенсорного екрану. Я розумію, що він нещодавно встановлений, але якщо ви не можете правильно користуватися телефоном через це, краще позбутися його. Щодо налаштування чутливості, Samsung вважає, що екран його флагмана вже дуже чутливий і забрав налаштування для нього. Отже, ви дійсно не можете налаштувати чутливість у своєму Galaxy S6 Edge.

Пов’язане запитання : Я спробував змінити чутливість екрана і перейшов до налаштувань і показав, що його там немає.

Galaxy S6 Edge розбиває екран після відкриття програми

Проблема : Часто під час дзвінка або використання програми екран перемикається на розділений екран далеко від екрана програми, який я відкрив. У цих випадках кнопка або ключ повернення не працюють. Мені потрібно натиснути клавішу додому, а потім знову відкрити програму. Але потім екран знову перемикається на розділений екран. Що я можу зробити?

Рішення : Можливо, увімкнено функцію багато вікон. Вимкніть його, і ця проблема буде виправлена:

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть, що торкніться Налаштування.
 3. У розділі Пристрій натисніть Мульти вікно.
 4. Установіть перемикач Multi Window у положення Вимк.

Це майже все!