Galaxy S6 продовжує заморожувати та перезавантажувати, серед інших проблем завантаження живлення

S6

У вас коли-небудь виникали проблеми із заморожуванням та перезавантаженням на вашому новому # GalaxyS6 або # GalaxyS6Edge? Такі проблеми, можливо, насправді не є "проблемами" в технічному сенсі, оскільки вони також можуть бути ознаками перегріву або несправності обладнання. Ми сподіваємось, що ця публікація може дати вам уявлення, з чого почати у своєму прагненні вирішити проблему. Як правило, основне правило при усуненні неполадок Android - це відновлення заводських налаштувань є головним у вирішенні будь-яких проблем, пов’язаних із програмним забезпеченням. Обов’язково зробіть це перед тим, як подавати пристрій на ремонт.

У нашій статті сьогодні розглядаються ці теми нижче:

 1. Galaxy S6 Edge не завантажується після бездротової зарядки протягом ночі
 2. Помилка Galaxy S6 "відновлення не примусово примусово" при укоріненні
 3. Galaxy S5 каже "вийміть пристрій" і встановіть програму під час зарядки
 4. Проблема з екраном Galaxy S5 після того, як він був випущений і змок
 5. Galaxy S6 не встановлює оновлення системи
 6. Galaxy S6 постійно зависає та перезавантажується

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.


Проблема No1: Galaxy S6 Edge не завантажиться після бездротової зарядки протягом ночі

У мене є Galaxy S6 Edge вже кілька місяців, і вчора ввечері я зарядив його на бездротовому зарядному пристрої Samsung. Сьогодні вранці, коли я прокинувся, телефон не реагував, світлодіод блимає, як коли я отримую сповіщення, але екран не вмикається, світлодіод не світиться червоним, коли я підключаю його до зарядного пристрою, і тепер я несамовито. Якби ви могли мені допомогти, це було б дивно. - Джонатан

Рішення: Привіт Джонатане. Якщо ваш S6 Edge більше не завантажується нормально, спробуйте перевірити, чи можете ви все ще запускати його в інших режимах. Для цього ви можете спробувати завантажитися в режимі завантаження (Odin) або в режимі відновлення. Якщо ви не можете виконати жодне з двох, найкраще подзвонити у Samsung і відремонтувати або замінити телефон.

Проблема №2: Помилка Galaxy S6 "відновлення не виконується через пристрій seandroid" після вкорінення

Я спробував викорінити SM-G925F. Це вдалося, але я був у завантажувальній петлі з логотипом S6 і "відновлення не є примусовим застосуванням". Я намагався прошити багато різних ПЗУ, всі вони зазнали невдачі. Нарешті, я спробував G925FXXU3QOK9_G925FBOG3QOK9_G925FXXU3QOJO_HOME.tar, і він не вдався на hidden.img. Я перейменував його на ".tar" і прошив, як побачив на форумі, але зараз я застряг у черговій завантажувальній петлі з логотипом S6 та Android на блакитному тлі з написом Galaxy над ним. Я не можу перейти в режим відновлення. Я з Франції (буйги). Я справді не знаю, що мені робити зараз ..– Океан

Рішення: Привіт Океане. Ми висвітлювали це питання в цій публікації . Перевірте це та дотримуйтесь наших пропозицій.

Проблема №3: ​​Galaxy S5 каже „вийміть пристрій” і встановіть програму під час зарядки

Привіт. Мій телефон - Samsung Galaxy S6. Я купив його як уживаний телефон. Він не постачався з оригінальним зарядним пристроєм. Це працювало дуже добре і швидко. Все ще працює швидко, але є проблема. Коли я підключаю зарядний пристрій до телефону, на ньому написано вилучити пристрій та встановити програму (голосова команда). І екран стає чорним, і всі кнопки перестають працювати навіть на дотик. Навіть не вдається ввімкнути пристрій. Коли я натискаю кнопку живлення, на екрані є маленький хрестик, і це навіть не працює. Навіть зарядний пристрій не працює. Через деякий час, коли я підключаю зарядний пристрій, загоряється екран і він починає працювати. Чи можете ви допомогти мені вирішити цю проблему? Я буду вам дуже вдячний, якщо ви це зробите. Дякую.

З повагою. - Масуд

Рішення: Привіт Масуд. Будь ласка, скиньте заводські налаштування, щоб ми знали, чи це помилка прошивки. Ось кроки для цього:

 • Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 • Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 • Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 • Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Не забудьте створити резервну копію своїх особистих даних (фото, відео, контакти), перш ніж продовжувати скидання до заводських налаштувань.

Не встановлюйте сторонню програму після скидання заводських налаштувань. Зачекайте принаймні 24 години, щоб ви могли спостерігати, як поводиться телефон. Якщо проблема залишається протягом цього часу, придбайте собі новий пристрій.

Проблема No4: Проблема з екраном Galaxy S5 після того, як його було скинуто та промокло

Привіт. Я придбав Samsung Galaxy S6 Edge у травні, в США, і це було приблизно в той час, коли я повертався до Нігерії. Отже, не купуючи у офіційних дилерів тут, в Нігерії, я не гарантував жодної гарантії, і мені не сказали про будь-яку доступну гарантію Samsung Galaxy S6 Edge, на відміну від моєї попередньої S4.

тому мій телефон впав у шафу, вдарившись про керамічну основу і опинившись на половині шляху у воді, але мій рефлекс зміг його врятувати за лічені секунди. я виніс його, і він відображався нормально протягом 5 секунд перед тим, як мерехтіти і згасати. я натиснув кнопку живлення кілька разів і навіть зробив кілька варіантів безпечного режиму відновлення, які я знайшов на вашому веб-сайті. через незнімний акумулятор і щільний кожух. Все, що я міг придумати, - це енергійно струсити його, що я і зробив, і з вушної колонки збризнуло трохи води. екран не тріснув, незважаючи на сильне падіння, але я думаю, що я помилився, підключивши зарядний пристрій, тому що я не думав прямо, і все, що я хотів, було побачити, як він зайшов. він справді загорівся, але здавалося, що акумулятор розрядився стільки, скільки заряджався. на екрані зарядки він також мерехтить,триває і вимикається, і я залишив це до наступного дня, тому що це сталося в неділю ввечері.

Наступного ранку я знову натиснув кнопку живлення, і вона увімкнулася, але вона мерехтіла, тьмяніла, стала трохи яскравою, і я помітив різнокольорові крапки, розсіяні на тлі всього екрану, ніби це плеяда зірок. Я помітив цей візерунок під час зарядки і попередньої ночі, і деякі кольорові крапки сяяли, як блискуча зірка. але оскільки телефон увійшов сьогодні вранці, а скрізь були крихітні крапки, значки на дисплеї здавалися прозорими. я відклав це зараз.

я просто хотів би знати, чи це означало б, що мені доведеться міняти екран або це можна виправити, як тільки спинка буде знята і повністю висушена водою.

незважаючи на широке розмаїття телефонних інженерів навколо, я не знаю, кому справді довіряти це, тому що це не звичайний телефон, яким ви бачите, над яким ці інженери працювали чи звикли. так що навіть якщо це з невеликими виправленнями, вони стягують надзвичайно високу ціну за витончений телефон.

У мене немає магазину Samsung поруч, мені довелося б поїхати в інший штат на кілька годин, перш ніж побачити його. будь ласка, просто дайте мені свою чесну пропозицію щодо екрану. Дякую. - Міх

Рішення: Привіт Міч. У вас очевидно проблема з апаратним забезпеченням. Ми не вважаємо, що пошкодження внаслідок падіння та впливу води обмежуються лише площею екрану. Потрібен капітальний ремонт материнської плати, щоб перевірити, чи всі компоненти працюють нормально. Наскільки б ми не хотіли вам допомогти, ви просто нічого не можете зробити, щоб вирішити цю проблему прямо зараз. Відвідання Samsung може вас десь привести, але ремонт, звичайно, не буде безкоштовним. Навіть тоді немає жодної гарантії, що технічні працівники Samsung зможуть повністю виправити телефон. Вони, швидше за все, порадить вам придбати інший телефон.

Проблема №5: Galaxy S6 не встановлює оновлення системи

Я робив оновлення програмного забезпечення, і все завантажилося нормально. Згодом телефон сказав, що він повинен завантажитися, щоб можна було встановити. Починаючи з інсталяції, просто кажуть про помилку, але код або номер не відображаються. На екрані з’являється вікно із формулюванням.

«Не вдалося оновити програмне забезпечення. Не вдалося оновити мікропрограму. Спробуйте ще раз за допомогою програмного забезпечення для ПК (Kies) або відвідайте сервісний центр Samsung ».

Я не знаю, як зробити установку за допомогою програмного забезпечення для ПК (Kies) - Що таке Kies?

Будь ласка, допоможіть, оскільки я зараз перебуваю в Свазіленді і далеко від торгової точки Samsung чи постачальника послуг. Спасибі. - Гермі

Рішення: Привіт Гермі. Повідомлення про помилку, яке ви отримуєте, свідчить про те, що ваш пристрій відмовляється встановити отриманий файл оновлення. Якщо оновлення було надано вашим оператором у Свазіленді, спробуйте зателефонувати їм за прямою допомогою.

Крім того, ви можете слідувати інструкціям щодо оновлення телефону через Kies. Це офіційне програмне забезпечення Samsung, яке користувачі можуть використовувати для синхронізації файлів на своїх телефонах та ПК або оновлення смартфона. Якщо ви хочете спробувати оновити через Kies, переконайтеся, що у вас є робочий комп’ютер, який має доступ до Інтернету. Після того, як це буде вирішено, відвідайте сайт Kies від Samsung, щоб завантажити програмне забезпечення.

Проблема №6: Galaxy S6 продовжує заморожувати та перезавантажуватись

Мій телефон постійно зависає та перезавантажується. Коли я пішов перевіряти оновлення системи, там сказали, що операційну систему було змінено несанкціонованим способом, а стан пристрою відображається як «Спеціальний». Я не вкорінив свій телефон і для підтвердження своїх підозр використовую додатки, такі як “Root check”. Перед перезавантаженням воно зазвичай зависає, а лінії проходять по екрану. якщо я переглядаю відео, він видає гучний звуковий сигнал. Зараз я скидав дані до заводських налаштувань приблизно 4 рази, і це все ще має ту ж проблему. Напевно, я хочу отримати новий телефон, але не знаю, чи буде та сама проблема перенесена на новий телефон через використання того самого облікового запису Samsung. Будь ласка, допоможіть. - Феліпе

Рішення: Привіт Феліпе. Проблема не пов’язана з обліковим записом, тому отримання нового смартфона та вхід у ваш обліковий запис Google або Samsung не «перенесуть» його. Найімовірнішою причиною поточного випуску є заявка третьої сторони. Щоб перевірити це, спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі та спостерігайте. У безпечному режимі не дозволяється запускати програми сторонніх розробників. Це хороший інструмент для перевірки нашого уявлення. Ось кроки для завантаження вашого S6 у безпечний режим:

 • Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення протягом 20-30 секунд.
 • Побачивши логотип Samsung, негайно відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати клавішу зменшення гучності.
 • Телефон повинен продовжувати завантажуватися, і вам буде запропоновано розблокувати телефон, як зазвичай.
 • Ви дізнаєтесь, чи телефон успішно завантажився в безпечному режимі, якщо в нижньому лівому куті екрана відображається текст "Безпечний режим".

Якщо ваш телефон працює нормально, перебуваючи в безпечному режимі, це сигнал про те, що вам слід розпочати видалення програм, доки не буде усунена причина проблем.

Майте на увазі, що заморожування та перезавантаження також можуть бути ознаками несправності обладнання. Якщо нічого не змінюється, навіть коли пристрій перебуває в безпечному режимі, почніть шукати варіанти ремонту чи заміни пристрою.

 


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.