Як виправити Samsung Galaxy S6, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]

Ми отримали кілька електронних повідомлень від наших читачів, які шукали допомоги, оскільки їх новий Samsung Galaxy S6 не заряджається. Деякі сказали, що екран просто затемнився, і коли він підключений до мережі, він не реагує і не відображатиме звичних знаків зарядки.

Короткий огляд: Як виправити Samsung Galaxy S6, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]

  • Samsung Galaxy S6 G920T, 32 Гб, розблокований GSM, наш головний вибір
ПродуктБрендІм'яЦіна
SAMSUNGSamsung Galaxy S6 G920T 32 Гб розблокований GSMПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Найпоширенішим помилковим уявленням про проблеми не зарядки є те, що люди звикли думати, що це все проблема апаратного забезпечення та / або аксесуарів, як-от проблема зарядного пристрою, акумулятора або самого телефону. Справа в тому, що помилка прошивки може також спричинити це. Було багато власників, які повідомили, що стикалися з цією проблемою, лише дізнавшись, що їх пристрій завис, не реагує.

Але тоді, звичайно, слід правильно усунути неполадки, щоб з’ясувати причину. Коли ви дізнаєтесь, у чому винна, саме тоді ви знайдете способи вирішення проблеми.

У цій публікації я розповім вам, як вирішити проблему з вашим Samsung Galaxy S6, який не заряджається. Це та сама процедура, яку ми, техніки, дотримуємось, якщо клієнт заходить у магазин, приносячи телефон, який має подібні проблеми. Ці кроки є простими і, насправді, базовими, але вони ефективно визначають, у чому винність. Однак немає гарантії, що ви зможете вирішити проблему після прочитання цієї публікації, особливо якщо проблема пов’язана з обладнанням. Але, принаймні, ви мали б ідею, щоб ви могли правильно пояснити проблему техніку.

Як виправити Samsung Galaxy S6 не заряджається

Купуйте на Amazon

Крок 1: Переконайтесь, що Galaxy S6 не просто замерз

На відміну від старих пристроїв Galaxy, новий Galaxy S6 не оснащувався знімним акумулятором. Отже, якщо він з якихось причин замерз, ви не можете виконати трюк «витяг батареї», щоб вирішити цю проблему, але Samsung додав нову функцію, яка дозволяє користувачам жорстко перезавантажити свої телефони, якщо вони не реагують. Насправді, якщо ви були досить спостережливими або звертали увагу під час першого завантаження телефону, ви повинні вже знати, що потрібно зробити. Але на користь тих, хто не зміг прочитати інструкцію, ось: « Якщо ваш пристрій не реагує, натисніть і утримуйте одночасно кнопку живлення та клавішу зменшення гучності, щоб перезапустити її.

Це правильно! Це те, що вам потрібно зробити, щоб виключити можливість того, що телефон не заряджається, тому що він замерз. Якщо це не перезавантажилося з першого разу, зробіть це 2-3 рази, щоб переконатися. Однак, якщо екран залишився чорним і не заряджається після кількох спроб перезавантажитись, то саме час виконати основне усунення несправностей.

Крок 2: Вирішення проблем із зарядним пристроєм

Найпростіший спосіб дізнатись, чи проблема зарядного пристрою - це використовувати інший. Якщо ви можете позичити у друга, який має такий самий пристрій, як ваш, це було б краще. На цьому етапі я не рекомендую вам купувати новий зарядний пристрій, оскільки немає жодної гарантії, що проблема.

Якщо у вас є зарядний пристрій, що не є Samsung, який видає струм від 1,5 А до 2 А, спробуйте використати його лише для того, щоб з’ясувати, чи телефон реагуватиме на нього. Якщо цього не сталося, перейдіть до наступного кроку.

Крок 3: Виправлення неполадок із кабелем USB

Кабель дуже важливий, оскільки він з'єднує зарядний пристрій і телефон; без нього зарядний пристрій не зможе проштовхнути електричний струм у телефон. Отже, виключивши можливість виникнення проблеми із зарядним пристроєм, слід виключити цю можливість далі.

Один із способів дізнатись, працює USB-кабель чи ні, - це використовувати інший і підключити його до зарядного пристрою (а другий кінець до порту утиліти телефону) і перевірити, чи пристрій реагуватиме. Ви також можете підключити його до комп'ютера.

Сама мета цієї процедури - змусити телефон відповісти після підключення до мережі, але якщо це не було незалежно від того, що ви робите, то пора перейти до наступного кроку.

Крок 4: Перевірте, чи вільний порт USB або утиліта

Ослаблене з'єднання більшу частину часу створює проблеми. Те саме справедливо, якщо кабель не затискається прямо до порту USB на телефоні. Якщо він якийсь вільний, ворушиться ним, щоб встановити контакт, може дозволити телефону зарядитися. Однак, якщо проблема внутрішня (наприклад, коли сам порт USB неправильно підключений до плати), то з цим мало що можна зробити. Ви навіть не могли відкрити телефон, щоб перевірити його, оскільки самостійне видалення гвинта автоматично призведе до втрати гарантії.

Крок 5: Надішліть телефон на ремонт

Якщо все інше не вдається, то вам потрібен технік, який допоможе вирішити проблему. Ви можете принести телефон до магазину, де ви його придбали, або зателефонувати Samsung. Необхідно переконатися, що ви можете вимагати гарантії на випадок, якщо пристрій потребує ремонту. Це також один із способів врятувати себе від усіх клопотів при усуненні неполадки, якої ви не знаєте.

Хоча я вірю в силу усунення несправностей, я думаю, що новий телефон повинен працювати ідеально. Якщо цього не сталося, надішліть його на ремонт або якомога швидше замініть. Врешті-решт, ви заплатили за пристрій, яким ви можете користуватися, а не за телефон, який буде змушувати вас щохвилини кожного дня.

Маєте проблеми з телефоном, який не заряджається?

Ми можемо допомогти вам усунути несправності. Ми вже опублікували посібники з усунення несправностей для таких пристроїв:

  • Samsung Galaxy S2
  • Samsung Galaxy S3
  • Samsung Galaxy S4
  • Samsung Galaxy S5
  • Samsung Galaxy S6
  • Samsung Galaxy S6 Edge
  • Samsung Galaxy Note 2
  • Samsung Galaxy Note 3
  • Samsung Galaxy Note 4
ПродуктБрендІм'яЦіна
SAMSUNGSamsung Galaxy S6 G920T 32 Гб розблокований GSMПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.