Як виправити функцію швидкого перегляду Fitbit Alta HR, яка більше не працює

Функція швидкого перегляду Fitbit Alta HR автоматично активує екран, коли ви піднімаєте зап’ястя. Це хороша функція, і багато хто насправді вважає її корисною, але є й такі, кого це дратує, оскільки легкий рух зап’ястя може увімкнути екран. Як ви вже могли знати, він стільки покладається на датчик руху, який керується службою, що працює у фоновому режимі. Якщо це не спрацює, завжди буде дві можливості; або це просто незначна системна проблема або апаратна проблема.

У цій публікації я розповім вам про усунення несправностей вашого Alta HR, який більше не вмикає дисплей, коли зап’ястя піднято або повернуто вгору. Я також поділюсь з вами рішенням, яке, як повідомляли багато людей, вирішило свої проблеми. Отже, якщо ви є одним із власників цього пристрою, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може допомогти вам так чи інакше.

Але перед тим, як насправді перейти до нашого способу усунення несправностей, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, відвідайте сторінку усунення несправностей Fitbit Alta HR, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим пристроєм. Якщо вам потрібна додаткова допомога у вирішенні вашої проблеми, заповніть нашу анкету та натисніть «надіслати», щоб зв’язатися з нами.  

Тепер ось що потрібно зробити, якщо функція швидкого перегляду вашого Fitbit Alta HR вже не працює ...

 1. Переконайтеся, що швидкий перегляд увімкнено.
 2. Перезапустіть Alta HR.
 3. Підключіть трекер до зарядного пристрою.

Перше, що потрібно зробити, якщо швидкий перегляд не працює, це переконатися, що його ввімкнено. Ви можете зробити це в додатку:

 1. На інформаційній панелі програми Fitbit торкніться або натисніть значок облікового запису.
 2. Торкніться або клацніть зображення пристрою.
 3. Знайдіть варіант вимкнення / ввімкнення швидкого перегляду.

Якщо припустити, що все правильно встановлено, наступне, що вам слід зробити, і найефективнішим рішенням цієї проблеми є примусовий перезапуск вашого Fitbit Alta HR.

 1. Підключіть зарядний кабель до порту USB на комп’ютері або до будь-якого настінного зарядного пристрою USB, сертифікованого UL.
 2. Прикріпіть інший кінець зарядного кабелю до порту на задній панелі трекера. Штифти на зарядному кабелі повинні надійно зафіксуватися у порту. Ви дізнаєтесь, що з’єднання безпечне, коли трекер завібрує, і ви побачите значок батареї на дисплеї вашого трекера. Ваш трекер почне заряджатися.
 3. Натисніть кнопку на зарядному кабелі 3 рази протягом декількох секунд, короткочасно роблячи паузу між натисканнями. Кнопка знаходиться на кінці зарядного кабелю, який підключений до комп'ютера. Коли ви бачите логотип Fitbit і трекер вібрує, це означає, що трекер перезапущений.
 4. Від'єднайте трекер від зарядного кабелю.

Цей наступний метод полягає у відсортуванні апаратного забезпечення пристрою. Були власники, які повідомили, що їх трекер працював абсолютно нормально після того, як вони повністю його зарядили. Це ваша остання інстанція, тому після повного заряджання акумулятора, і проблема не зникає, ви повинні повернути його до магазину або зателефонувати в службу технічної підтримки.

Сподіваюся, що ми змогли допомогти вам вирішити проблему з вашим пристроєм. Ми були б вдячні, якщо б ви допомогли нам поширити цю інформацію, тому, будь ласка, поділіться цим повідомленням, якщо вважаєте це корисним. Щиро дякую за читання!

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Що робити з Fitbit Alta HR, який більше не стягує плату
 • Як виправити Fitbit Alta HR, який не отримує сповіщення від пристрою Android
 • Як виправити Fitbit Alta HR, який не синхронізується

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.