Як дивитися ESPN Live Online без кабелю

ESPN може бути одним із найскладніших каналів, з яким можна розлучитися, якщо ви плануєте відмовитися від своєї кабельної підписки за щось менш дороге і без контрактів. Можливо, ви зможете жити без таких шоу, як NCIS та 60 Minutes, але ніхто не хоче пропускати футбол у ніч на понеділок, футбол на ніч на четвер і особливо на сезонні ігри по неділях.

Короткий огляд: Як дивитись ESPN Live Online без кабелю

  • Пожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa Voice
  • Roku Ultra | 4K
ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa VoiceПеревірте ціну на Amazon
РокуRoku Ultra | 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Якщо ви сподівались, що зможете знайти спосіб зберегти ESPN у своєму арсеналі у пошуках послуг, що не мають контракту, ну, вам пощастило! Ви все ще можете дивитися ESPN, навіть без підписки на кабель - дотримуйтесь інструкцій нижче, і ми покажемо вам, як!

Потокові пристрої

Одне з найкращих місць для початку перегляду ESPN в Інтернеті - це за допомогою потокового пристрою. Якщо ви шукаєте щось доступне, і Amazon Fire TV, і Roku Ultra - це фантастичні варіанти для вас. І вони не тільки доступні, але і якісні - ви отримаєте справжній кінематографічний досвід від цих пристроїв.

І, звичайно, ви також зможете ловити свої улюблені програми ESPN на цих пристроях. Як Fire TV, так і Roku Ultra мають програму WatchESPN, доступну у відповідних магазинах додатків. Це просто, як завантажити програму та увійти в систему за допомогою свого облікового запису WatchESPN. Ви зможете миттєво вловити всі свої улюблені спортивні ігри (і коментарі) без кабелю.

Почніть за одним із посилань нижче.

Купуйте на Amazon Купуйте на Amazon

Як дивитися ESPN Live Online без кабелю

Original text


1. SlingTV

Якщо ви не купуєте пристрій для потокового передавання, один із найкращих способів перегляду ESPN у прямому ефірі в Інтернеті без підписки на кабель - це через SlingTV, послугу потокової передачі по меню. Якщо ви хочете ловити ESPN (і багато інших каналів) дешево, ви можете підписатися на пакет SlingTV Orange.

Звичайно, ви можете не захотіти сплачувати щомісячну плату відразу, не перевіряючи її. Ось чому Sling пропонує безкоштовну пробну версію для своєї служби. Перш ніж розраховувати гроші, ви можете спробувати те, що вони можуть запропонувати протягом 7 днів безкоштовно. Почніть за посиланням нижче.

Купуйте на SlingTV

2. Хулу з Live TV

Якщо ви взагалі знайомі з Hulu, ви можете бути здивовані, побачивши, що оригінальний стример для відео лише на замовлення зараз пропонує Live TV. Ну, вони є, і на крик угоди! За щомісячну плату ви отримуєте доступ до цілого ряду прямих телеканалів, включаючи ESPN. Мало того, але в тому числі і вартість - доступ до всієї бібліотеки відео Hulu на замовлення.

Перевірте це за посиланням нижче.

Купуйте на Hulu

Youtube

3. YouTube TV

Зараз Google пропонує послугу прямого телебачення через YouTube, влучно називаючи це YouTube TV. Google пропонує подібну ціну тут і навряд чи перевершує Hulu за вартістю. Ви можете отримати доступ до безлічі каналів за щомісячну плату, включаючи ESPN. Важко виправдати цю передплату просто тому, що ви також не отримуєте доступ до масивної бібліотеки відео на замовлення, як у Hulu, і не тільки це, але YouTube TV відомий частими перебоями, тому ви можете пропустити шоу через до цього.

Купуйте на YouTube TV

4. DirecTV Now

DirecTV Now - ще один чудовий провайдер потокового передавання, який також пропонує перегляд ESPN у прямому ефірі всім своїм клієнтам. І ми маємо на увазі всіх них, оскільки ви можете розпочати перегляд ESPN на найнижчому потоковому пакеті DirecTV Now «Живи трохи». За допомогою цього пакету ви можете щомісячно платити ESPN та багато інших своїх улюблених каналів. Перевірте це нижче.

Купуйте на DirecTV зараз

Як дивитись ESPN Live Online без кабельного вироку

Отже, з усіма цими варіантами, що ви повинні робити? Ми рекомендуємо зареєструватися на SlingTV. З усіх цих варіантів це найдешевше і найцінніше, перевершуючи всіх своїх конкурентів. За щомісячну плату (це практично передплата на Netflix!) Ви отримуєте доступ до ESPN та всіх ваших улюблених каналів! І ще за кілька доларів ви можете почати додавати на десятках інших каналів, якщо захочете. Тут найкращий варіант.

ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa VoiceПеревірте ціну на Amazon
РокуRoku Ultra | 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.