Galaxy S8 заблоковано через захист від заводських скидок, як обійти FRP та інші проблеми

Привіт і ласкаво просимо на нашу останню сторінку з усунення несправностей # GalaxyS8 за цей день. У цій публікації розглядається загальна проблема щодо захисту від заводських скидок, а також інших проблем із завантаженням. Ми сподіваємось, що наші рішення знадобляться вам корисними.

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Нижче наведено конкретні теми, які ми сьогодні пропонуємо вам:

Проблема 1: Galaxy S8 застряг на екрані логотипу Samsung

Привіт. У мене Samsung Galaxy S8 викупив когось у програмі OfferUp. Ледве вмикається. Він не працює належним чином. Коли він увімкнеться, він застрягне на екрані "Samsung Galaxy S8 Powered By Android", і якщо я спробую виконати безпечний режим або виконати повне скидання, він повернеться до попереднього екрана. Був час, коли він переходив до оновлення системи, але швидко вимикався. Телефон не заряджається, тому я припускаю, що йому потрібна нова батарея. Функціонує лише під час підключення до мережі.

Символ зарядки періодично з’являється при підключенні, але не відображає ознак фактичної зарядки. Немає світлодіодних ліхтарів. Буду вдячний, якби ви могли дати мені підказки щодо того, що робити. Якщо ні, я б зрозумів. Дякую. - Ангел Діас

Рішення: Привіт Ангел. Перш за все, щось або багато речей не повинно бути у вашому пристрої. Усі ці симптоми, як правило, є наслідком несправності апаратного забезпечення, хоча в деяких випадках вони можуть бути і через збої програмного забезпечення. Якщо телефон не має фізичних пошкоджень, ніколи не впав або не промок, тоді ви, мабуть, зможете вирішити цю проблему, перепрошивши завантажувач. Однак, якщо телефон зазнав фізичних впливів, і ви не вирішили нам про це повідомити, припиніть витрачати час на перегляд нашого блогу. Натомість ми настійно рекомендуємо надіслати телефон, щоб його можна було відремонтувати або замінити.

Оскільки ваш S8 більше не завантажується нормально, а скидання до заводських налаштувань нічого не робить, єдиним прийомом програмного забезпечення, який ви можете спробувати зараз, є перезавантаження завантажувача на склад. Закінчивши, ви також зможете підключити прошивку до пристрою.

Процедури прошивки залежать від моделей пристроїв та телефонів, тому обов’язково проведіть додаткові дослідження. Нижче наведені типові кроки щодо прошивки завантажувача пристрою Galaxy. Точні для вашого конкретного S8 можуть дещо відрізнятися.

 1. Шукайте правильну прошивку для вашої моделі телефону та завантажте її. Переконайтеся, що вибрали правильний. Це має бути саме та сама прошивка, яка раніше працювала на вашому пристрої. Ми припускаємо, що ви десь перелічили версію прошивки. Якщо ви раніше цього не брали до відома, є ймовірність, що ви можете вибрати неправильний. Як ви вже зараз знаєте, використання неправильної прошивки може спричинити ускладнення, тому удачі вам у цьому.
 2. Скажімо зараз, що ви визначили правильну прошивку. Потім потрібно завантажити його на свій комп’ютер. Файл прошивки повинен містити купу файлів, таких як AP_, BL_, CSC_ тощо.
 3. Шукайте файл, який починається з мітки BL ; це повинен бути відповідний файл завантажувача для цієї прошивки. Визначивши файл завантажувача, скопіюйте його на робочий стіл комп’ютера або в будь-яку іншу папку, до якої ви можете легко отримати доступ.
 4. Виконайте подальшу процедуру блимання за допомогою програми Odin.
 5. У Odin натисніть на вкладку BL і переконайтеся, що використовуєте файл завантажувача, який ви визначили раніше.
 6. Тепер переконайтеся, що статус « Пристрій додано » та його « Ідентифікатор: поле COM » стали синіми, перш ніж натискати кнопку СТАРТ . Це ініціює блимання завантажувача вашого телефону.
 7. Після завершення процедури перезапустіть телефон.

Пам’ятайте, якщо перепрошивка завантажувача та / або встановлення прошивки не допоможе, вам не пощастило. Повинна бути причина, пов’язана з апаратним забезпеченням, яка перешкоджає правильному завантаженню телефону. Надішліть його Samsung або в незалежний сервісний центр для перевірки.

Проблема 2: Galaxy S8 + не завантажується нормально, застрягши в додатках оптимізує екран

Привіт. У мене є Samsung Galaxy S8 +, якому один місяць. Сьогодні я не знаю, що з ним сталося, але він, безумовно, вимкнувся, і коли я натискаю клавішу живлення, телефон запускається. Потім показалася сторінка шаблону безпеки. Після цього з’явилася сторінка, на якій відображалася наступна сторінка, в якій додаток Android оптимізується. але після оптимізації всіх програм у телефоні він не запускається і застряг лише на цій сторінці .. я залишив його більше 30 хвилин, але все одно не отримав відповіді від телефону .. я виправляю, будь ласка, допоможіть мені і скажіть мені що робити, оскільки я спробував ваше рішення м’якого скидання, безпечного режиму, а також очистив розділ кешу .. я лише не намагався освоїти скидання телефону, бо боявся, що всі мої фотографії цінних речей інші речі загубляться, а також гарантія порожнеча .. будь ласка, допоможіть, що робити. Дякую. - Мд Шафіке

Рішення: Привіт Md Shafique. На даний момент вам не залишається іншого вибору, окрім як спробувати скинути заводські налаштування / загальний скидання. Така проблема, як ваша, зазвичай трапляється, якщо системі не вдається завантажити операційну систему належним чином. Ми не знаємо, що сталося з вашим пристроєм до проблеми, тому не можемо точно сказати, що криється в цій проблемі. Ми знаємо, як незручно втрачати файли, але якщо ваш телефон не завантажується нормально, повернути їх у будь-якому випадку неможливо. Продовжуйте заводські скидання і подивіться, що станеться. Якщо телефон залишається застряглим або продовжує цикл завантаження, вам слід відремонтувати або замінити.

Ось кроки щодо того, як загально скинути налаштування телефону:

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено всі дані користувача .
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання буде завершено, система перезавантаження тепер буде виділена.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Проблема 3: Galaxy S8 заблоковано через захист від скидання заводських налаштувань, як обійти FRP

У мене є телефон Samsung Galaxy S8. Нещодавно я зробив заводські налаштування телефону. тепер, коли я спробував увімкнути його, він просить мене ввести свій обліковий запис Google, але, на жаль, я не пам’ятаю свого облікового запису Google і не дозволяю мені входити в свій телефон. Я просто хочу, щоб мій телефон знову ввімкнувся. Я дійсно не хочу активації цього облікового запису Google, оскільки я намагався ввести свій gmail, він все одно працює недостатньо. будь ласка, чи можете ви мені допомогти. - Джубз

Рішення: Привіт Юбз. Починаючи з Android 5.0 (Lollipop), пристрої Samsung ускладнювали скидання до заводських налаштувань або стирання. Це пов’язано з новою функцією безпеки, яка називається Захист від заводських скидок або FRP. FRP ускладнить несанкціонований користувач користуватися телефоном після відновлення заводських налаштувань, оскільки пристрій тепер запитує зареєстрований обліковий запис Google для телефону. На жаль, цей самий захист може також спричинити головний біль для законних користувачів, які, можливо, забули свої облікові дані Google. На даний момент законний власник пристрою не може автентифікувати себе, щоб отримати доступ до телефону. Це означає, що якщо ви більше не постараєтеся запам’ятати ім’я користувача та пароль свого облікового запису Google та не введете їх у пристрій, просто неможливо знову використовувати телефон.Навіть надсилання пристрою до Samsung марно, оскільки Samsung не розблокує ваш пристрій для вас.

Коли FRP був випущений більше року тому, було кілька неофіційних засобів, щоб його обійти. Врешті-решт компанія Samsung зрозуміла їх, і зараз ми не знаємо жодного ефективного методу обходу FRP, але це відео може допомогти. Ми самі не випробували процес, запропонований у згаданому відео, тому робимо це на свій страх і ризик.

Хороша річ у тому, що FRP - це лише програмне обмеження, тому завжди будуть блискучі уми, які з часом знайдуть способи його перемогти. Спробуйте пошукати в Інтернеті можливі рішення.

Проблема 4: випадково впав Galaxy S8 не ввімкнеться

Привіт. Мій S8 є абсолютно новим, він упав екраном на підлогу, але не з великої висоти. Я побачив клавішу "Назад" та іншу клавішу, і тепер я їх не бачу, лише синє світло загоряється. Я спробував ваш метод утримання клавіші збільшення гучності + живлення + будинок протягом 20 секунд нічого не зробив. Я не хочу втратити свій телефон, оскільки всі мої дані на SD-карті. Будь ласка, допоможіть мені 🙁 - Еш

Рішення: Привіт Еш. Якщо телефон працював нормально до того, як ви випадково його впустили, то зараз у вас явно проблема з обладнанням. Наша пропозиція завантажити телефон у режим відновлення за допомогою комбінації апаратних кнопок клавіш збільшення гучності, живлення та домашньої клавіші має на меті перевірити, чи зможете ви все-таки ввімкнути телефон та виконати заводські скидання. Якщо в цей час телефон відмовляється навіть увімкнути живлення, ви не можете натискати та утримувати апаратні кнопки, щоб зробити його працездатним. Падіння, мабуть, пошкодило акумулятор або материнську плату, тому що зараз вона навіть не може ввімкнути пристрій. Обов’язково зв’яжіться з компанією Samsung, щоб вони могли перевірити обладнання або замінити весь пристрій.