Як виправити Samsung Galaxy S2 не заряджається [Посібник з усунення несправностей]

Ми отримали багато електронних листів від власників Galaxy S2, які скаржились на свій телефон, який не заряджається. Але річ у цій проблемі полягає в тому, що ви не зможете її помітити, поки на вашому пристрої не розрядиться акумулятор.

Samsung Galaxy S2

Щоб вирішити цю проблему, слід врахувати багато факторів, і ключовим фактором вирішення є знання того, що її спричинило. Отже, обов’язково потрібно витратити час на усунення несправностей телефону, щоб просто знати, що за цим стоїть. Однак ви не можете гарантувати, що ви можете це виправити, особливо якщо це несправність обладнання або проблема із зарядним пристроєм або акумулятором.

Перш ніж продовжити, я хотів би лише наголосити, що вашому Galaxy S2, напевно, від 3 до 4 років, і проблема, з якою ви стикаєтеся зараз, швидше за все, оскільки деякі компоненти або аксесуари пошкоджені або потребують заміни. Завжди економічно щось виправляти, а не купувати новий пристрій, але пам’ятайте про це; якщо телефон почне виходити з ладу, він може продовжувати виходити з ладу в майбутньому, навіть якщо він був успішно відремонтований.

Якщо плата за ремонт наближається до ціни абсолютно нового телефону, практичніше придбати новий пристрій і будьте впевнені, що ви зможете користуватися ним ще близько трьох років.

Цей посібник з усунення несправностей допоможе вам визначити, що спричиняє проблему, яка не заряджається у вашому Galaxy S2, щоб допомогти вам вирішити, чи потрібно виправляти пристрій чи купувати нову модель. Хоча ми, техніки, маємо власний спосіб усунення несправностей, я, для себе, використовую технічні відрахування та / або ізоляцію несправностей.

Тепер повернімось до нашого способу усунення несправностей ...

Як виправити Samsung Galaxy S2 не звинувачується

Крок 1: М'яке скидання вашого Galaxy S2

Плавне скидання призведе до споживання накопиченої електроенергії в деяких компонентах. Це оновить пам’ять телефону і дуже ефективно при незначних збоях у прошивці та апаратному забезпеченні. Ось як ви це робите ...

 1. Відкрийте задню кришку.
 2. Витягніть акумулятор .
 3. Натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом однієї хвилини.
 4. Замініть акумулятор, а потім задню кришку.
 5. Спробуйте увімкнути телефон.

Якщо телефон увімкнено, то на даний момент ймовірно проблема з апаратним забезпеченням виключається, і ви можете зосередитися на тому, як зарядити телефон. Однак, якщо він не вмикався, можливо, це було тому, що акумулятор повністю розрядився. Рано робити висновки.

Ще однією причиною, за якою я хочу, щоб ти м’яко скинув налаштування телефону, є можливість перевірити, чи правильно встановлено акумулятор на пристрої. Якщо роз'єми акумулятора не торкаються роз'ємів на задній панелі телефону, пристрій не заряджатиметься.

Тепер підключіть зарядний пристрій до розетки, а кабель до телефону, щоб перевірити, чи заряджається він, якщо не, перейдіть до наступного кроку.

Крок 2: Вирішення проблем із зарядним пристроєм

Це перше, що вам слід перевірити, якщо ваш телефон відмовляється заряджатись. Є кілька способів усунення несправностей зарядного пристрою. Спочатку спробуйте зарядити інші пристрої. Зарядний пристрій Galaxy S2 має універсальний роз'єм microUSB, тому він повинен працювати на будь-яких інших пристроях з портом microUSB. Якщо інші пристрої реагують на це, тоді від нього надходить струм.

Але якщо у вас немає інших пристроїв для тестування, або якщо вони теж не заряджаються, тоді відкладіть його на даний момент і перейдіть до пошуку несправностей USB-кабелю.

Крок 3: Виправлення неполадок із кабелем USB

Кабель з'єднує зарядний пристрій і телефон. Без нього неможливо проштовхнути струм в батарею телефону без використання зовнішнього зарядного пристрою.

Одним із способів усунення несправностей кабелю є підключення USB-роз’єму до комп’ютера. Хоча комп'ютери видають струм не так сильно, як оригінальний зарядний пристрій, телефон все одно повинен реагувати на нього. І якщо телефон увімкнено, він повинен запропонувати вибрати тип підключення, яке ви хочете за умови, що кабель працює.

Спробуйте використати інший USB-кабель, якщо це можливо, щоб перевірити, чи реагує телефон при підключенні до джерела живлення. Якщо пристрій реагує нормально, то оригінальний USB може мати обрив, що заважає струму надходити до телефону. У цьому випадку ви також виключили можливість, що це проблема зарядного пристрою.

Щоб перевірити, чи повністю працює USB-кабель, спробуйте використовувати його з іншими пристроями або для зарядки, або для передачі даних. Якщо він добре працює з іншими пристроями, то ми вже виключили половину проблеми. Тепер ми можемо зосередити увагу на телефоні.

Крок 4: Перевірте порт USB або службовий порт на телефоні

Ослаблений порт USB або утиліта може спричинити проблеми із заряджанням, оскільки він також заважає струму потрапляти до компонентів, що дозволяють заряджати. Легко перевірити, чи вільний порт; просто підключіть кабель і подивіться, чи він щільно зафіксується. Крім того, спробуйте просунути роз'єм до кінця, щоб переконатися, що він належним чином контактує з роз'ємами на телефоні.

Якщо роз'єм microUSB підходить прямо до порту, все ще можливо, що останній має проблеми. Його контакт з дошкою також може бути вільним і потребує повторної пайки. Підключення роз'єму та переміщення його вгору або вниз може виявити, якщо він розхитаний. Але це єдине, що на сьогоднішній день ви можете зробити з портом утиліти.

Крок 5: Спробуйте новий акумулятор

Якщо припустити, що зарядний пристрій та кабель USB працюють нормально, і немає проблем з портом USB, тоді вам слід піти за батареєю в цей момент. Ви можете скористатися тестером, щоб перевірити, чи видає акумулятор правильний струм і напругу чи взагалі виробляє електроенергію. Однак результати не гарантують, що акумулятор працює нормально. Справа в тому, що такий старий телефон, як Galaxy S2, вже може вимагати заміни акумулятора.

Найкраще зробити, щоб переконатися, що проблема не в акумуляторі - це спробувати інший або, ще краще, новий акумулятор. Ви можете позичити у друга, який має такий самий телефон, як ваш, або придбати новий. Я розумію, якщо ви вагаєтесь це зробити, враховуючи відсутність гарантії, що це проблема, але це невеликі інвестиції. Зрештою, якби не акумулятор мав проблеми, принаймні, у вас вже є запасний. Або ви можете просто надіслати телефон на перевірку та / або ремонт.

Крок 6: Попросіть техніка поглянути на ваш телефон

Якщо проблема виходить за межі розрядженого акумулятора або якщо ви дійсно не хочете купувати новий, тому що не впевнені, це проблема з акумулятором чи ні, тоді віднесіть свій телефон до ремонтної майстерні та попросіть технічного спеціаліста поглянути на це, щоб його можна було ретельно перевірити.

За проблеми з апаратним забезпеченням вас можуть попросити заплатити за компоненти. Однак, якби це була лише проблема з прошивкою, повторне прошивання прошивки може вирішити цю проблему, і вам не доведеться платити стільки.

Маєте проблеми з телефоном, який не заряджається?

Ми можемо допомогти вам усунути несправності. Ми вже опублікували посібники з усунення несправностей для таких пристроїв:

 • Samsung Galaxy S2
 • Samsung Galaxy S3
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy Note 2
 • Samsung Galaxy Note 3
 • Samsung Galaxy Note 4