5 найкращих чохлів для акумуляторів Galaxy S9 у 2020 році

Ви багато користуєтесь телефоном і занадто швидко, здавалося б, занадто швидко розряджаєтеся? Це трапляється багато, особливо якщо ви залежате від телефону для роботи та гри. І тоді, якщо ви позаду, майже немає можливості зарядити його або, принаймні, зарядити. Це ставить вас у липку ситуацію, але, на щастя, ще не вся надія втрачена. Якщо ви не проти додати трохи товщини до свого Galaxy S9, корпус акумулятора міг би вам добре допомогти, забезпечивши вас великою кількістю додаткового соку, щоб ваш Galaxy S9 протримався добре протягом дня та ночі.

Огляд: 5 найкращих чохлів для акумуляторів Galaxy S9 у 2020 році

  • Чохол для акумулятора Elebase Galaxy S9, зовнішній зарядний пристрій для акумулятора Наш найкращий вибір
  • Чохол для зарядки акумулятора Galaxy S9, ZeroLemon Slim Power
  • Чохол для зарядки акумулятора Galaxy S9, ZeroLemon ZeroShock 8000mAh
ПродуктБрендІм'яЦіна
ElebaseЧохол для акумулятора Elebase Galaxy S9, зовнішній зарядний пристрій для акумулятораПеревірте ціну на Amazon
ЗЕРОЛЕМОНЧохол для зарядки акумулятора Galaxy S9, ZeroLemon Slim PowerПеревірте ціну на Amazon
ЗЕРОЛЕМОНЧохол для зарядки акумулятора Galaxy S9, ZeroLemon ZeroShock 8000mAhПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Отже, який чохол для акумулятора слід вибрати для Galaxy S9? Якщо ви продовжите, ми покажемо вам найкращі чохли для акумуляторів, які ви можете вибрати для Galaxy S9. Ось наші найкращі вибори.

Кращий чохол для акумулятора Galaxy S9

1. Зарядний чохол Elebase Galaxy S9

Першим у нашому списку є зарядний чохол Elebase Galaxy S9, який є досить тонким у тому, що стосується корпусів для зарядки акумулятора, і він забезпечує достатній захист. Усередині корпусу навіть є м’який шар з мікрофібри, щоб захистити скло вашого смартфона від косметичних пошкоджень. Він має масивний акумулятор на 4700 мАг, тому ви зможете принаймні один раз зарядити свій Galaxy S9 від мертвого до повного, а потім зарядити його трохи більше. Жорстка пластикова оболонка та підняті рамки гарантують, що ваш футляр буде захищений від стихій. Купуйте на Amazon

2. Корпус акумулятора ZeroLemon Galaxy S9

Якщо ви не хочете чогось занадто товстого, але все ж бажаєте переваг зарядки акумулятора, ZeroLemon чудово справляється з футляром для акумулятора Galaxy S9 - у ньому є акумулятор на 4700 мАг, який зарядить ваш Galaxy S9 за щіпка. Що стосується корпусів акумуляторів, він відносно тонкий. Однак він все одно забезпечить вас належним захистом, пропонуючи гумову кришку ТПУ, щоб запобігти удару, а потім зовнішню тверду оболонку акумулятора як додатковий шар захисту. Натисніть кнопку на задній панелі, щоб розпочати зарядку від самого чохла. Купуйте на Amazon

3. Міцний чохол для зарядки ZeroLemon

Ви шукаєте всебічний надійний захист із зарядними можливостями? Тоді дивіться не далі, ніж надійний футляр для зарядки ZeroLemon. Цей футляр досить товстий, але запропонує вам захист, як ніхто інший. На відміну від багатьох випадків, які пропонують безекранний дизайн, ZeroLemon каже, що цей чохол навіть захистить цей інноваційний вигнутий дисплей. Вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що викинете це та зламайте свій Galaxy S9. На додачу до цього, надійний чохол для зарядки ZeroLemon має масивний акумулятор на 8000 мАг, який дозволить постійно заряджати телефон. Почніть розряджати акумулятор і натисніть кнопку на задній панелі, щоб розпочати зарядку від корпусу. Купуйте на Amazon

4. Корпус акумулятора DCASE Galaxy S9 Plus

Далі - корпус акумулятора DCASE Galaxy S9 Plus. У цьому списку ми в основному перелічуємо чохли для акумуляторів для Galaxy S9, але для користувачів Galaxy S9 Plus ви не можете помилитися з DCASE. У ньому є масивна акумуляторна батарея потужністю 5200 мАг. Мало того, але він пропонує універсальний захист для вашого Galaxy S9 Plus. Його міцна зовнішня оболонка захистить вас від крапель, тоді як підняті рамки захистять екран вашого телефону від поверхонь, запобігаючи будь-яким косметичним пошкодженням.

5. Чохол для акумулятора Alpatronix Galaxy S9

Alpatronix робить ідеальний чохол для акумулятора Galaxy S9. У ньому є акумулятор на 4000 мАг, який дозволить зарядити ваш Galaxy S9, коли у вас почне закінчуватися сік. Сам чохол запропонує вам чудовий захист, але одна з унікальних речей у корпусі акумулятора Alpatronix Galaxy S9 полягає в тому, що він підтримує бездротову зарядку через Qi. Більшість технологій бездротової зарядки не працюють з корпусами акумуляторів, як-от опції ZeroLemon, наведені нижче, але Alpatronix буде чудово працювати з ним. Користуватися самим чохлом просто - зніміть верхню частину корпусу, посуньте Galaxy S9 у сам корпус через порт USB-C, знову надіньте верхню частину, і ви готові до катання!

Найкращий вирок справи акумулятора Galaxy S9

Як бачите, ви можете дуже легко постійно заряджати свій Galaxy S9 або Galaxy S9 Plus за допомогою одного з цих чудових футлярів для зарядки. Хлопніть один із них на своєму телефоні, і ви будете заряджатися до ночі і, можливо, навіть протягом наступного дня, звичайно, залежно від вашого використання.
ПродуктБрендІм'яЦіна
ElebaseЧохол для акумулятора Elebase Galaxy S9, зовнішній зарядний пристрій для акумулятораПеревірте ціну на Amazon
ЗЕРОЛЕМОНЧохол для зарядки акумулятора Galaxy S9, ZeroLemon Slim PowerПеревірте ціну на Amazon
ЗЕРОЛЕМОНЧохол для зарядки акумулятора Galaxy S9, ZeroLemon ZeroShock 8000mAhПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.