Galaxy S7 edge не може м’яко скинути, застрягши під час оновлення, стає абсолютно невідповідним

Застрягання під час оновлення є звичним явищем для багатьох пристроїв Android, зокрема в лінійці Samsung Galaxy. Ця стаття з усунення несправностей розглядає саме цю проблему на # GalaxyS7. Ми сподіваємось, що цей короткий посібник виявиться корисним

Сьогоднішня проблема: Galaxy S7 edge не скидає м’який скидання, застряг під час оновлення, стає абсолютно невідповідним

Привіт. У мене проблеми з моїм Samsung Galaxy S7 Edge. Це близько 15 місяців. Пару годин тому на моєму телефоні з’явилося повідомлення про те, що доступні оновлення. Я розпочав процес оновлення. Він завантажив вміст оновлення, а потім розпочав його встановлення. Це досягло 31%, а потім замерзло. Я плавно скидаю налаштування пристрою (імітація заряду батареї), натискаючи клавішу живлення та зменшуючи гучність. Він перезавантажується та починає встановлення знову. Це триває 2 години безперервно. Я спробував перезапуститись у безпечному режимі та режимі відновлення, і це не спрацює. Я навіть не можу просто його вимкнути. Він просто залишається на екрані 31%. Тому я не бачу, скільки часу роботи від батареї залишилось. У ньому немає карти micro SD. Це не так, як я можу зняти задню панель телефону і вийняти акумулятор, оскільки він не знімається.Ви знаєте, як я можу вимкнути телефон? Якщо у вас є спосіб це виправити, це було б чудово. Я вважаю Samsung в Австралії досить марним. Вони навіть не знають, як виправити власні телефони. Я сподіваюся, що ви, хлопці, можете допомогти. - Шеріл

Рішення: Привіт Шеріл. Ваш Galaxy S7 застряг або не реагує, тому так, головне, що потрібно зробити зараз, - це відключити живлення материнської плати. Для пристроїв зі знімними батареями відключення акумуляторної батареї повинно виконати цю роботу. У телефонах із незнімними акумуляторними батареями, як S7, потрібно виконати м’який скидання або натиснути комбінацію апаратних кнопок. Для вашої конкретної моделі це робиться натисканням та утриманням кнопок живлення та зменшення гучності, доки не з’явиться екран Maintenance Boot Mode (приблизно 10 секунд). Після того, як ви підняли режим завантаження технічного обслуговування вгору, ви можете вибрати Вимкнути живленняможливість вимкнути пристрій. Для перегляду доступних опцій ви можете використовувати кнопки гучності. За допомогою кнопки головного виберіть параметр.

Зачекайте, поки акумулятор розрядиться

Якщо те, що ви кажете вище, відповідає дійсності, що ваш S7 не реагує на команду м'якого скидання або нічого не відбувається, коли ви завантажуєте його в безпечний режим або режим відновлення, тоді єдиний варіант для вас - зачекати, поки акумулятор не розрядиться виснажені. Якщо ваш S7 був заряджений і у нього залишилось багато батареї, перш ніж він перестав реагувати, може знадобитися кілька днів, щоб повністю розрядити акумулятор.

Підзарядка протягом години

Після того, як телефон остаточно вимкнеться, переконайтеся, що заряджаєте його принаймні годину, перш ніж намагатись увімкнути його знову. Це забезпечить достатню потужність, перш ніж виконувати подальші дії з усунення несправностей.

Очистіть розділ кешу

Якщо телефон все ще буде проблематичним після зарядки і не ввімкнеться нормально, наступне, що ви можете зробити, це спробувати отримати доступ до режиму відновлення та стерти розділ кешу. Ось як:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Головне скидання

Наступний варіант логічного рішення, який ви можете зробити, якщо після очищення кеш-пам’яті нічого не відбувається, - це відновлення заводських налаштувань. Сподіваємось, цього разу ви зможете це зробити успішно.

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Перезавантажте завантажувач та / або прошивку

Більш різке та ризиковане рішення, яке ви можете спробувати, якщо всі вищезазначені пропозиції не спрацюють, - це перезавантаження завантажувача. Зазвичай це рішення для пристроїв Samsung, які стикаються з проблемами після втручання в програмне забезпечення. Завантажувач, також відомий як програмне забезпечення для відновлення, відповідає за підготовку необхідного обладнання, щоб можна було завантажити операційну систему Android. Іноді завантажувач може бути пошкоджений, тому повернення його до стану за замовчуванням може допомогти. Перепрошивка завантажувача в основному схожа на дії під час прошивки прошивки. Нижче наведено загальні кроки, як це зробити. Точні кроки можуть дещо відрізнятися для вашої конкретної моделі телефону, хоча обов’язково зверніться до інших керівництв. Пам’ятайте, перепрошивка за своєю суттю є ризикованою і потенційно може назавжди змусити ваш телефон. Робіть це на свій страх і ризик.

 1. Шукайте правильну прошивку для вашої моделі телефону та завантажте її. Переконайтеся, що вибрали правильний. Це має бути саме та сама прошивка, яка раніше працювала на вашому пристрої. Ми припускаємо, що ви десь перелічили версію прошивки. Якщо ви раніше цього не брали до відома, є ймовірність, що ви можете вибрати неправильний. Як ви вже зараз знаєте, використання неправильної прошивки може спричинити ускладнення, тому удачі вам у цьому.
 2. Скажімо зараз, що ви визначили правильну прошивку. Потім потрібно завантажити його на свій комп’ютер. Файл прошивки повинен містити купу файлів, таких як AP_, BL_, CSC_ тощо.
 3. Шукайте файл, який починається з мітки BL ; це повинен бути відповідний файл завантажувача для цієї прошивки. Визначивши файл завантажувача, скопіюйте його на робочий стіл комп’ютера або в будь-яку іншу папку, до якої ви можете легко отримати доступ.
 4. Виконайте подальшу процедуру блимання за допомогою програми Odin.
 5. У Odin натисніть на вкладку BL і переконайтеся, що використовуєте файл завантажувача, який ви визначили раніше.
 6. Тепер переконайтеся, що стан «Пристрій додано» та його «Ідентифікатор: поле COM» стали синіми, перш ніж натискати кнопку СТАРТ. Це ініціює блимання завантажувача вашого телефону.
 7. Після завершення процедури перезапустіть телефон.