Як перемістити програми на SD-карту | Хлопець-дроїд

Перемістити програми з внутрішньої пам’яті телефону на карту microSD просто просто, особливо якщо у вас є найкраща програма для переміщення програм на SD-карту. Насправді, можливо, вам доведеться лише кілька разів торкнутися екрана, щоб перемістити програму у зовнішнє сховище. Але справа в тому, що не всі телефони та програми підтримують цю функцію. Звичайно, це можуть робити лише смартфони зі слотом для карт microSD, а що стосується деяких додатків, лише частина їх файлів даних може бути фактично переміщена у зовнішнє сховище, і серед найпоширеніших причин є те, що деякі карти SD є насправді повільний і може вплинути на продуктивність програми.

У цьому дописі я розповім вам про переміщення додатків на SD-карту за умови, що ваш телефон підтримує цю функцію. Продовжуйте читати, оскільки ця коротка стаття може допомогти вам так чи інакше.

Перемістіть програми на SD-карту за допомогою Диспетчера програм

Перш за все, переконайтеся, що ви правильно встановили SD-карту на телефоні, а потім відформатуйте її, щоб вона стала придатною для використання. Якщо ви використовуєте використану картку, переконайтеся, що ви зробили резервну копію файлів у ній, оскільки ви ніколи не зможете отримати їх після їх видалення. Після підготовки настав час перенести деякі програми.

 1. Перейдіть до Налаштування на телефоні.
 2. Торкніться Програми або Програми.
 3. Тепер виберіть програму, яку ви хочете перенести на карту microSD.
 4. Торкніться Зберігання.
 5. Торкніться Змінити, якщо ви бачите кнопку з таким іменем. Якщо такої немає, це означає, що програму не можна перемістити на карту microSD. Одним з найкращих прикладів є Spotify, який вимагає перебування у внутрішній пам’яті телефону, але у вас буде можливість всередині програми змінити розташування завантажених композицій.
 6. Нарешті, натисніть Перемістити.

Залежно від розміру програми, а також кількості файлів, які потрібно перемістити, цей процес може зайняти хвилину чи дві, тому просто почекайте, поки процес закінчиться. Якщо ви хочете повернути програму назад у внутрішню пам’ять, виконайте ту ж процедуру та натисніть «Змінити», щоб змінити місце.

Перемістіть програми на придатне для зберігання місце

Прийнятне сховище або система Flex було вперше представлено в Android Marshmallow, але не всі виробники були задоволені цим, оскільки це перешкоджає створенню телефонів із більшою ємністю, які часто пропонуються за вищими цінами, ніж телефони з телефонами лише на 16 або 32 Гб. Хоча більшість виробників телефонів включають цю функцію у свої пристрої, популярні бренди, такі як Samsung та LG, видалили її зі своїх флагманських пристроїв.

Завдяки цій функції ваша карта microSD дійсно стане розширюваним сховищем, оскільки після виконання наведених нижче дій ваш телефон сприйме її як розширення внутрішньої пам’яті. Отже, ваш телефон, що має лише 16 ГБ пам’яті, може мати можливість встановлювати додаткові програми далеко за межі цього, якщо ви встановили зовнішній запам'ятовуючий пристрій великої ємності. Ось як це робиться ...

 1. Перейдіть до Налаштування на телефоні.
 2. Торкніться Зберігання.
 3. Виберіть свою SD-карту.
 4. Торкніться кнопки меню у верхньому правому куті.
 5. Виберіть Налаштування сховища.
 6. Торкніться Формат як внутрішній.
 7. Торкніться Стерти та форматувати. Якщо ви коли-небудь зберігали деякі файли на SD-карті, скопіюйте або перемістіть їх на комп’ютер або телефон, перш ніж виконувати цю процедуру, оскільки після цієї процедури ви не зможете отримати їх.
 8. Вам буде запропоновано перемістити деякі файли у розширене сховище, і якщо ви хочете це зробити, натисніть Перемістити зараз.
 9. Пристрій повідомить вам, скільки часу триватиме процес, і після закінчення натисніть Готово.

Потім система буде використовувати картку як внутрішню пам’ять після цієї процедури. І це майже все! Я сподіваюся, що ця стаття може допомогти вам так чи інакше.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій щодо найкращого додатка для переміщення додатків на sd-карту, тому сміливо звертайтесь до нас, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.