5 найкращих джойстиків для Android в 2020 році

Ви коли-небудь пробували пограти в гру для Android, яка вимагає багато тонкощів і точності? Можливо, гоночна гра чи гра вуличного винищувача? У ці ігри важко грати лише одним дотиком, але доступне обладнання, щоб зробити ваш ігровий досвід настільки більш гладким. За допомогою джойстика Android, який легко підключається до вашого пристрою Android за допомогою Bluetooth або за допомогою сенсорного екрану, ви можете легко підвищити рівень своєї майстерності та точність у деяких класиках, які набувають цієї додаткової витонченості.

Огляд: 5 найкращих джойстиків для Android у 2020 році

  • GameSir F1 Grip Game Controller Mobile Joystick Gamepad Наш головний вибір
  • Бездротовий ігровий контролер Android, висувний телескопічний контролер PUBG джойстик геймпад
  • GameSir C2 Arcade Fightstick Fight Stick Джойстик
ПродуктБрендІм'яЦіна
GameSirGameSir F1 Grip Game Controller Мобільний джойстик ГеймпадПеревірте ціну на Amazon
ДакіБездротовий ігровий контролер Android, висувний телескопічний контролер PUBG джойстик геймпадПеревірте ціну на Amazon
GameSirGameSir C2 Arcade Fightstick Fight Stick ДжойстикПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Якщо ви будете слідувати нижче, ми покажемо вам найкращі джойстики Android для вашого смартфона. Ось наші улюблені вибори.

Кращий джойстик для Android

1. GameSir F1 Grip

Якщо ви не великий шанувальник повномасштабних налаштувань бойових ключок GameSir, то вам може сподобатися нижній профіль GameSir F1 Grip. GameSir F1 Grip - це, по суті, контролер, який блокується з обох сторін ваших телефонів. На лівій частині контролера є приєднуваний джойстик, який використовує переваги сенсорних сигналів вашого сенсорного екрану для переміщення персонажів. Це дає вам набагато точніші фільми не тільки в іграх вуличних винищувачів, але і в іграх PUBG, таких як Fortnite. Ви можете попрощатися з незграбними рухами дотику за допомогою GameSir F1 Grip. Оскільки джойстик знімний, він може працювати з будь-якої сторони контролера з тієї сторони, на якій ваша рука є найбільш домінуючою. Рукоятка на самому контролері зручна, полегшуючи довші ігрові сесії.

Купуйте на Amazon

2. Контролер Daqi з підключеним джойстиком

Ще одним чудовим варіантом є контролер Daqi з підключеним джойстиком. Це трохи дорожче, ніж GameSir F1 Grip, але в ньому кращі матеріали, щоб зробити контролер зручнішим та якіснішим. Цей контролер працює з Android 4.4 та новіших версій і підключається до вашого телефону за допомогою Bluetooth - це повноцінний геймпад, тому ви отримуєте чотири кнопки, дві аналогові палички, багатонаправлену панель та кілька інших кнопок для доступу до налаштувань. Він постачається зі знімним джойстиком, який ви можете розмістити на геймпаді, коли граєте в ігри, які цього потребують, наприклад у Fortnite або іграх у стилі League of Legends.

Купуйте на Amazon

3. GameSir C2

Якщо ви шукаєте остаточну аркадну настройку, не дивіться далі, ніж налаштування GameSir C2 для бойових стиків - це ваша класична настройка на 8 кнопок + джойстик для того, щоб продовжувати бій у цих класичних аркадних іграх а-ля Tekken або навіть Mortal Kombat . Це буде працювати з вашими Xbox One, PlayStation 4, ПК з Windows, а також Android. Він має кабель micro-USB, який постачається для підключення до телефону Android. Завантажте свою улюблену гру вуличного винищувача, і ви готові до рок-н-ролу. Однією з акуратних речей цієї установки для боротьби є те, що вона має настроювану передню панель - не подобається мистецтво або дизайн, з яким вона поставляється? Не біда - ви можете налаштувати передню панель відповідно до своїх дизайнів і знову закріпити її! Купуйте на Amazon

4. Джойстик inDomit Fling

Якщо ви шукаєте швидкого вирішення проблеми з джойстиком, тоді джойстик inDomit Fling допоможе вам дешево використовувати джойстик. Цей джойстик може всмоктувати ваш екран, а потім скористатися перевагами сенсорного сенсорного екрану, щоб забезпечити вам більш точні рухи, ніж будь-коли міг зробити ваш палець. Це акуратний маленький інструмент, оскільки вам не доведеться турбуватися про батареї або з'єднання Bluetooth - приєднайте його до смартфона і йдіть. Цей також буде працювати з пристроями Android.

5. ElementalDigital HandGrip

Нарешті, але, звичайно, не менш важливе, ми маємо ElementalDigital HandGrip. Якщо ви шукаєте спосіб додати величезні джойстики до свого пристрою Android, не дивіться далі, ніж цей акуратний пристрій. Ця система ігрового контролера тримається на вашому смартфоні зручними ручками та великими аналоговими паличками на основі всмоктування. Присоски можуть підключатися до обох сторін вашого пристрою Android, що дозволяє точніше керувати рухами, а також рухами в сторони. У цьому сенсі він більше розроблений для шутера від першої особи, але ви також можете видалити правильну аналогову палицю, якщо вам потрібно зробити щось, для чого потрібен лише один, наприклад, вуличний винищувач або гра PUBG.

Кращий вердикт джойстика для Android

Джойстики Android можуть надати вам набагато більше контролю над своїм персонажем, незалежно від того, гоните ви або б’єтесь з другом у грі на вуличних винищувачах. Ми вважаємо їх особливо корисними для тих ігор у стилі PUBG, де просто важко пересуватися одним пальцем.

ПродуктБрендІм'яЦіна
GameSirGameSir F1 Grip Game Controller Мобільний джойстик ГеймпадПеревірте ціну на Amazon
ДакіБездротовий ігровий контролер Android, висувний телескопічний контролер PUBG джойстик геймпадПеревірте ціну на Amazon
GameSirGameSir C2 Arcade Fightstick Fight Stick ДжойстикПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.