Galaxy S7 не встановлює оновлення Android, інші проблеми

Ось ще один список # проблем GalaxyS7. Як зазвичай, теми взяті з повідомлень, які ми отримували від наших читачів за останні кілька тижнів. Найближчим часом ми продовжуватимемо публікувати більше таких самих статей, тому продовжуйте дивитися.

s7

Тим часом, ось конкретні теми, які ми сьогодні висвітлюємо в цьому матеріалі:

 1. Додаток для обміну повідомленнями Galaxy S7 постійно замерзає
 2. Galaxy S7 не вмикається
 3. Galaxy S7 Edge не вмикається знову
 4. Galaxy S7 не встановлює оновлення Android
 5. Galaxy S7 не підключається автоматично до стільникової служби
 6. Камера Galaxy S7 не фокусується

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки, або ви можете встановити наш безкоштовний додаток із Google Play Store.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.


Проблема No1: Додаток для обміну повідомленнями Galaxy S7 постійно замерзає

Привіт, у мене проблема з програмою обміну повідомленнями Samsung. Я більше не можу надсилати текстові повідомлення одному контакту. Думаю, оскільки в розмові надто багато текстів. Я спробував видалити тексти по одному, і програма просто перестала працювати. Потім я спробував відразу видалити весь ланцюжок / розмову, але програма все одно зупинилася. Я хотів би знати, що мені робити, щоб позбутися цієї теми, оскільки я хотів би користуватися програмою обміну повідомленнями телефону, а не завантажувати програми обміну повідомленнями сторонніх виробників. Мій телефон - Samsung Galaxy S7. Я не повинен був переносити свої повідомлення на новий телефон ... сподіваюся, щось можна виправити. Дуже дякую. - Кет

Рішення: Привіт Кат. Програма обміну повідомленнями Samsung (припускаючи, що саме цю ви використовуєте зараз) може зберігати лише певну кількість потоків розмов. Врешті-решт це покаже проблеми з продуктивністю або може просто зависнути і вийти з ладу, якщо наблизиться до максимальної ємності. Щоб вирішити будь-яку проблему, яка у вас є на даний момент, перше, що ви хочете зробити, це видалити кеш програми обміну повідомленнями. Якщо проблема ізольована в кеш-пам'яті цього додатка, ця процедура повинна це виправити. Ось як це робиться:

 • Відкрийте меню Налаштування.
 • Торкніться Програми (деякі версії можуть відображати Програми або Менеджер програм).
 • Шукайте згаданий додаток вище та торкніться його.
 • Торкніться Зберігання.
 • Торкніться Очистити кеш.

Якщо стирання кешу програми обміну повідомленнями нічого не змінить, у вас немає іншого вибору, крім як також очистити дані програми. Це практично призведе до повторної інсталяції програми, а це означає, що ви втратите всі потоки розмов, але це може бути найефективнішим рішенням вашої проблеми прямо зараз.

Проблема No2: Galaxy S7 не вмикається

Привіт. Нещодавно я придбав Samsung Galaxy S7 і мав його лише кілька місяців без проблем. Сьогодні вранці я прокинувся і виявив, що телефон загинув. Я підключаю це, і нічого не відбувається. Він нічого не відображатиме і не заряджатиме. Однак він ненадовго показав екран оновлення із повідомленням «Завантаження не вимикати», коли я підключив його до зарядного пристрою. На жаль, у мене був поганий сервіс, тому, мабуть, далеко не дісталося, і я був змушений вимкнути свій автомобіль, щоб відвідувати роботу, тому цей екран негайно також вимкнувся. З тих пір я не міг повернути цей екран. Зараз телефон не реагує ні на що, в тому числі на спроби скинути всі налаштування та будь-яку зарядку. Це поводиться так, ніби в ньому навіть немає батареї.Я розумію, що, можливо, мені доведеться відправити його на ремонт, але я вирішив попросити про допомогу перед цим, щоб мені не довелося втрачати свій телефон протягом подальшого часу. Будемо вдячні за будь-яку допомогу чи пропозиції. Дякую. -Кріс

Рішення: Привіт Кріс. Цю проблему вже неодноразово розглядали в цьому блозі (і наша відповідь завжди однакова), тому цікаво, що ви все одно продовжуєте просити про допомогу. Якщо телефон не реагує на будь-які комбінації апаратних кнопок для завантаження в різних режимах, тоді ви взагалі нічого не можете зробити. Знайдіть спосіб якнайшвидше його відремонтувати або замінити, щоб мати якісний справний пристрій.

Для тих, хто відчуває ті самі симптоми на своєму телефоні, перегляньте цю статтю, щоб знайти рішення: Як виправити Samsung Galaxy S6, який не вмикається [Посібник з усунення несправностей] . Майте на увазі, що в останньому пункті цього матеріалу сказано: НАДІСЛАТИ ТЕЛЕФОН НА РЕМОНТ. Це означає, що якщо попередні рішення не спрацюють, ремонт (або заміна) повинен бути крайнім засобом. Це також означає, що ми нічого не можемо зробити для вас.

Проблема №3: ​​Galaxy S7 Edge не вмикається знову

Привіт, у мене є Samsung Galaxy S7 Edge. Я купив його в маленькому магазині, де продають телефони за 540 доларів. До двох днів тому телефон працював нормально. Я розблокував телефон, і він сказав, що "на жаль, Amazon зупинився", і я натиснув "ОК". Але через 5 секунд я отримував його знову і знову, поки я просто не перезапустив телефон. І тепер він взагалі не хоче завантажуватися, навіть після виконання кешу очищення. Він взагалі не хоче завантажуватися. чи можу я ще щось зробити? тепер цей телефон від Sprint, але його перевели на Metro PCS. Я думаю, що це було корінням, тому я не хочу виконувати генеральний скидання, тому що я можу зіпсувати корінь телефону, і це може не працювати знову з Metro PCS. Будь ласка, допоможіть. - Кевін

Рішення: Привіт Кевіне. Ви повинні знати, що рішення можливих проблем із програмним забезпеченням включає генеральний скидання або скидання до заводських. Якщо ви не хочете цього робити, поверніться до магазину, в якому ви придбали цей телефон, і попросіть заміни.

Проблема No4: Galaxy S7 не встановлює оновлення Android

Привіт! Весела неділя! У мене постійно виникають проблеми з оновленням та встановленням системних програмних оновлень програмного забезпечення, оскільки я отримав телефон. Мені важко завантажувати або встановлювати нові оновлення. Сьогодні мені було важко встановити його. Це просто не вдалося під час перезавантаження для встановлення, що зазвичай і відбувається. Я дізнався, що мені потрібно звільнити простір, систему кеш-пам’яті та переконатися, що у мене вистачає акумулятора для завантаження та продовження встановлення, але я дійшов до встановлення, і він аварійно завершує роботу. Потім я перейду до повторної інсталяції, і там буде сказано, що вона успішно встановлена, і ще раз перевірити наявність оновлень програмного забезпечення через 22 години; однак це суперечить повідомленню про невдале оновлення ...?!?

У мене було 3,33 ГБ місця, але я не намагався видалити більше програм, щоб створити більше місця. Це щось, з чим стикалися інші користувачі? Якщо так, то яке звукове рішення? Чи спробувати видалити більше програм? Я можу спробувати зачекати ще день або близько того, щоб отримати додаткову інформацію, але хотів дізнатись, якими були ваші думки з цього приводу. Щиро дякую, і я думаю, що у вас тут створений чудовий веб-сайт ... дуже корисний і простий у перегляді! 🙂 - Кеті

Рішення: Привіт Кеті. Зазначеного залишку пам’яті 3,3 ГБ (припускаючи, що ви говорите про основну пам’ять, а не про SD-карту) має бути більш ніж достатньо для будь-якого оновлення, яке потрібно вашому телефону. Ми стикалися з цією проблемою з попередніми телефонами Galaxy, тому це не щось нове. У нас недостатньо даних, щоб побачити закономірність, щоб точно визначити причину. Радимо спробувати скинути заводські налаштування та спробувати ще одне оновлення перед повторною інсталяцією програм. Це допоможе вам визначити, чи сторонній додаток заважає системі самостійно оновлюватись, або саме оновлення може бути зламане. Для довідки, це кроки щодо скидання до заводських налаштувань:

Крок 1: Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge.

Крок 2: Натисніть і утримуйте клавіші головного екрана та збільшення гучності, потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.

ПРИМІТКА. Не має значення, скільки часу ви натискаєте та утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.

Крок 3 : Коли на екрані з'явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші Home та Volume Up.

Крок 4 : Коли відображається логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30-30 секунд.

ПРИМІТКА. Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.

Крок 5 : За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".

Крок 6 : Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.

Крок 7 : Тепер виділіть опцію "Так - видалити всі дані користувача", використовуючи клавішу зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.

Крок 8 : Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.

Крок 9 : Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо після відновлення заводських налаштувань оновлення не вдасться продовжити, зверніться до джерела файлу оновлення для отримання додаткової допомоги. Якщо ви отримуєте оновлення через OTA, зв’яжіться зі службою технічної підтримки свого оператора. Якщо ви робите оновлення вручну, попросіть допомоги у розробника ПЗУ, який ви використовуєте.

Проблема №5: Galaxy S7 не підключається автоматично до стільникової служби

У мене є Samsung S7 на Verizon. У мене вдома немає послуг, тому у нас є мережевий розширювач Verizon. Спочатку у мого телефону не було проблем із підключенням до розширювача мережі, і коли я виходив з дому та потрапляв туди, де є мобільний сервіс, мій телефон автоматично підключався. Зараз протягом останніх кількох місяців, коли я приїжджаю додому, більшість часу мені доводиться перезавантажувати телефон. коли він повертається, він підключається до розширювача мережі.

Також більшу частину часу, коли я потрапляю в діапазон послуг стільникового зв'язку, він також не підключається і просто заявляє про пошук послуги. Знову ж таки, якщо я перезавантажу свій телефон - коли він повернеться, він буде підключений без проблем. На жаль, не знаю, що це за версія Android - на моєму телефоні вона має версію Android 6.0.1, але не вказує зефір. Ціну будь-які пропозиції. - Івонна

Рішення: Привіт Івон. Це явище спостерігалося на інших телефонах (як на Android, так і на iOS), тож, можливо, це не є проблемою з вашим пристроєм. Це може бути проблема, пов’язана з мережею, або збій операційної системи. Офіційного рішення цього питання немає, тому найкраще, що ви можете спробувати, - це усунення несправностей шляхом спроб та помилок. Перше, що ви хочете зробити, це стерти системний кеш. Ось як:

 • Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge.
 • Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 • Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 • Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 • Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 • Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо стирання розділу кешу нічого не змінить, не соромтеся скинути заводські налаштування. Зверніться до кроків вище.

Проблема №6: Камера Galaxy S7 не фокусується

Мені було цікаво, чи можете ви допомогти мені чи направити мене у правильному напрямку за допомогою мого Galaxy S7. У мене були проблеми з нефокусуванням камери. Раніше я це виправляв, постукуючи тильною стороною телефону по руці, однак це вже нічого не робить. Перше рішення, яке я знайшов, - це зняти чорний шматок об'єктива з камери та почистити об'єктив. Однак я думаю, що це той факт, що я торкаюся його і, можливо, щось розпушую, а не просто чистя. Це робить камеру чудовою, але десь від 10 хв до години пізніше вона вже не працює. Якщо я повторюю ті самі кроки, це знову працює. Я також спробував замінити чорну кришку та срібний шматок під нею, і це нічого не зробило. Я не знаю, чи знаєте ви, як би ви не знали, що не так, але я дуже ціную ваш час. - Rna2012

Рішення: Привіт, Rna2012. Це апаратна проблема, і її можна виправити лише заміною компонента або загальним ремонтом апаратного забезпечення. Зверніться до компанії Samsung для ремонту, а ще краще - заміни.

Наш блог не надає підтримки щодо усунення несправностей апаратного забезпечення, діагностики та ремонту. Якщо ви цього очікуєте від нас, ми шкодуємо вас розчарувати.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.