Samsung Galaxy S6 не надсилатиме текстові повідомлення та інші пов'язані з цим проблеми

Однією з головних причин, чому люди отримують смартфони, є легке спілкування з кимось. Наприклад, #Samsung #Galaxy # S6 - це один із таких смартфонів, який перевершує як обмін текстовими повідомленнями, так і дзвінки. Як колишній флагманський пристрій, який був випущений два роки тому, цей телефон все ще може працювати досить добре і є навіть кращим вибором у порівнянні з деякими останніми моделями середнього класу, що випускаються на ринку. Хоча багато людей використовують це як надійний щоденний драйвер, існують випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми вирішимо, що Galaxy S6 не надсилатиме текстові повідомлення та інші пов'язані з цим проблеми.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S6 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S6 не надсилатиме текстове повідомлення

Проблема: Привіт, у мене є Samsung S6, і останнім часом програма обміну текстовими повідомленнями за замовчуванням працює. Я спробував кілька речей, як очищення розділу кеш-пам’яті, м’які скидання тощо. Тому я отримую тексти чудово, але надсилання є липким. Він просто кружляє, як би довго я його не залишав. Це не надішле. Якщо я перезавантажую телефон, то отримую повідомлення про те, що його не надсилали. Чому це не надішле раптово? & що можна зробити, щоб це виправити? Дякую

Рішення: Перше, що вам потрібно зробити в цьому випадку, це переконатися, що у вас є активна передплата на обмін текстовими повідомленнями від вашого оператора. Ви можете зв’язатися з ними, щоб перевірити це. Також слід перевірити, чи не викликає проблему SIM-карта, вставивши SIM-карту в інший телефон. Якщо ви все ще не можете надіслати текстове повідомлення, навіть якщо у вас активна підписка на обмін текстовими повідомленнями, проблема може бути або в мережі, або на SIM-карті.

Після того, як ви усунули вищезазначені фактори як можливу причину проблеми, настав час усунути несправності телефону. Виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче, які необхідні для цього типу проблем. Переконайтеся, що проблема все ще виникає після виконання кроку, а потім перейдіть до наступного, якщо він все-таки відбувається.

  • Спробуйте очистити кеш і дані програми обміну текстовими повідомленнями з диспетчера програм.
  • Перевірте, чи проблема виникає в безпечному режимі. Якщо це не так, це може бути спричинено однією із завантажених вами програм. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
  • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення.
  • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

S6 Не вдається надіслати або отримати MMS

Проблема: У мене точно така ж проблема, як і у цієї людини. Однак я робив те, що було опубліковано, вибираючи різні мережеві режими, поки один не дозволить надсилати MMS-повідомлення - жоден не робить. Я отримую дзвінки, текстові повідомлення та дані та можу надсилати смайли. Але я не можу надсилати та отримувати повідомлення MMS.

“Проблема: я купив цей телефон розблокованим, раніше він був бездротовим телефоном Verizon. Я перевів перевізника на крикетний бездротовий зв'язок. Я плачу за найкращий план цвіркунів. Коли телефон активувався, у мене не було Інтернету. Я подзвонив їм, і вони сказали мені перевірити свій APN через ім'я облікового запису .. Нічого не встановлено. Я заповнив все, що вони мені сказали. Зараз у мене підключення до Інтернету, але це не дуже добре .. Все, що я намагався надсилати графічні повідомлення, і вони намагаються надіслати, але все, що я отримую, - це помилка mms. .. Я шукав скрізь, і все, що я знаходжу, це ті, що працюють з Apple iPhone ??? Чи можете ви допомогти мені ... Дякую ”

Рішення: Для того, щоб ваш телефон надсилав та отримував MMS, він повинен спочатку відповідати переліченим нижче умовам.

  • Ваш телефон повинен мати активну підписку на мобільні дані.
  • Перемикач мобільних даних повинен бути включений.
  • Ваш телефон повинен мати правильні налаштування точки доступу. Налаштування APN залежить від мережі, тому ви повинні переконатися, що параметри у вашому телефоні відповідають параметрам, які використовує ваш оператор.

Якщо ваш телефон відповідає переліченим вище умовам, але він все ще не може надіслати або отримати MMS, спробуйте очистити кеш-пам’ять та дані програми обміну текстовими повідомленнями від менеджера програм. Якщо це не працює, перевірте, чи можете ви надсилати та отримувати та MMS із безпечного режиму. Якщо це працює в безпечному режимі, проблему може спричинити завантажена вами програма. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.

Якщо проблема не зникає на цьому етапі, вам потрібно виконати скидання до заводських налаштувань. Перед скиданням обов’язково зробіть резервну копію даних телефону.

S6 отримує MMS без теми

Проблема: Я отримав довге текстове повідомлення від користувача iphone. З новим оновленням мені пропонується натиснути «Переглянути всі», але коли я натиснув, там нічого немає. Без тексту. Просто каже, що його було надіслано у вигляді MMS, і говорить “Без теми”. Я спробував вимкнути, а потім знову увімкнути телефон. Чи є спосіб переглянути все текстове повідомлення?

Рішення: У цьому випадку вам потрібно спочатку зробити, щоб перевірити, чи ця проблема не спричинена збоєм у програмі обміну повідомленнями. Спробуйте спочатку очистити кеш-пам’ять та дані програми обміну повідомленнями з диспетчера програм. Після цього перейдіть до видалення розділу кешу телефону з режиму відновлення.

Після виконання перелічених вище дій видаліть отриманий MMS, а потім надішліть його вам знову.

Якщо проблема не зникає, спробуйте перевірити, чи не викликає цю проблему встановлена ​​вами програма, запустивши телефон у безпечному режимі. Знову надішліть MMS на ваш телефон. Якщо проблема не виникає в цьому режимі, це, швидше за все, спричинено програмою, яку ви завантажили, можливо, сторонньою програмою обміну повідомленнями. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.

S6 припинив отримання текстових повідомлень

Проблема: Мій телефон перестав отримувати текстові повідомлення як у програмі повідомлень за замовчуванням, так і в програмі Hangouts. Я можу надсилати повідомлення та телефонувати / приймати дзвінки, але за останні кілька днів я не отримував sms чи mms-повідомлення, незважаючи на кілька спроб. Я спробував кілька методів усунення несправностей, включаючи програмне скидання, і навіть скинув заводські налаштування без успіху.

Рішення: Якщо відновлення заводських налаштувань не вирішує проблему, можливо, це проблема мережі або SIM-картки. Спробуйте вставити SIm в інший телефон, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає. Якщо це сталося, проблема може бути спричинена мережевою активністю або несправною SIM-карткою. Якщо це так, вам потрібно зв’язатися зі своїм оператором.

Якщо проблема не виникає, коли вашу SIM-карту вставлено в інший телефон, це вже може бути проблемою, пов'язаною з апаратним забезпеченням. Рекомендую принести телефон у сервісний центр і перевірити, чи це так.

S6 Без текстового сповіщення з одного номера

Проблема: у мене є galaxy s6, проблема полягає в тому, що він постійно говорив мені перейти зі звичайного месенджера на месенджер facebook, а потім повертатися знову, коли я надсилаю текстові повідомлення, я вирішив цю проблему зараз, я думаю, але тепер, коли друзі надіслали мені повідомлення, він каже мені, що маю повідомлення, але коли мій партнер пише мені повідомлення, воно з'являється в повідомленні, але не говорить мені, що я маю повідомлення, воно робить це лише з номером ніхто інший

Рішення: Дуже ймовірно, що ви приглушили ланцюжок розмов цього конкретного контакту, з яким у вас проблема.

  • Відкрийте нитку текстових повідомлень користувача
  • Клацніть на стрілку вниз біля номера телефону вгорі ліворуч, щоб налаштування розмови мали відкритися
  • Змініть налаштування сповіщення

S6 Налаштування текстових повідомлень Відсутні деякі параметри

Проблема: Samsung galaxy S6 Відкриття текстового повідомлення в розділі «повідомлення» та натискання кнопки «більше» у верхньому правому куті, відображаються лише 3 варіанти - Видалити, Альбом та Швидкі відповіді. Це телефон на заміну. Попередній надав інші опції, які дозволяли переглядати контактні дані, додавати або видаляти одержувачів, номер блоку тощо. Останні оновлення були встановлені, але проблема не вирішена.

Рішення: Спробуйте очистити кеш-пам’ять та дані програми обміну текстовими повідомленнями з диспетчера програм. Якщо це не допомогло вирішити проблему, створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування. Якщо проблема все ще виникає після скидання, це, швидше за все, спричинено певним варіантом програмного забезпечення, на якому працює ваш телефон. Деякі оператори забороняють користувачеві телефону змінювати певні налаштування телефону, що відбувається зараз.