Як виправити програми Facebook і Messages, які виходять з ладу на Samsung Galaxy S7

 • Дізнайтеся, як виправити помилку "На жаль, #Facebook зупинився" на # Samsung Galaxy S7 (# GalaxyS7).
 • Що робити, якщо при спробі надіслати текстове повідомлення з’являється повідомлення про помилку “На жаль, повідомлення припинено”.
 • Дізнайтеся, як усунути неполадки програми, яка постійно замерзає або відстає.

Galaxy-S7-facebook-зупинено

У цьому дописі я розгляну дві ідентичні проблеми, хоча кожна з них стосується іншого додатка. Перша помилка - "На жаль, Facebook зупинився", а друга - та сама, що говорить про додаток Повідомлення.

Facebook вже поставляється попередньо встановленим у Galaxy S7, тому його неможливо видалити, але на відміну від програми Messages, він не глибоко вбудований у прошивку. Продовжуйте читати, щоб знати, як боротися з цими помилками.

Перш ніж іти далі, якщо у вас є інші проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей і спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших. Не соромтеся використовувати запропоновані нами рішення. Якщо вам потрібна подальша допомога, ви можете заповнити наш опитувальник проблем з Android і натиснути кнопку "Підтвердити", щоб зв’язатися з нами.

З : « Я володів Galaxy S5 і перейшов на Galaxy S7. Ніколи насправді не пошкодував про рішення, оскільки цей новий телефон швидкий і має чудовий зовнішній вигляд. Однак є одне питання, яке є таким наполегливим. Одного разу щойно з’явилось повідомлення про помилку, і я не знаю, що його спричинило. Там сказано: "На жаль, Facebook зупинився". Якби це був Galaxy S5, я мав би видалити та переінсталювати програму, але з Galaxy S7 я більше не можу цього робити. Що дає? Допоможи мені будь ласка. "

В : Так, це правильно. Facebook вже вбудований у прошивку Galaxy S7 (і Edge), тому його неможливо видалити. Однак є одна річ, яку ви можете виправити, і це, щоб очистити кеш і дані:

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми, а потім Менеджер програм.
 4. Проведіть пальцем до вкладки ВСЕ.
 5. Знайдіть і торкніться Facebook.
 6. Спочатку торкніться кнопки Примусове закриття.
 7. Потім торкніться Зберігання.
 8. Торкніться Очистити кеш, а потім Очистити дані, Видалити.

Якщо помилка просто з’явилася з нізвідки, можливо, це лише незначний збій у роботі програми, і якщо виконати наведені вище дії, це буде виправлено. Однак, якщо ця проблема виникла після оновлення пристрою, спробуйте стерти розділ кешу, якщо вищевказана процедура не спрацювала.

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Це має зробити це.

Запитання : “ Я думаю, що нещодавно було оновлення, але я не впевнений, що це стосувалося телефону чи лише деяких додатків. У будь-якому випадку, після оновлення я більше не можу надсилати текстові повідомлення, оскільки кожного разу, коли я відкриваю програму, з’являється помилка «На жаль, Повідомлення зупинилися», і немає інших опцій, окрім «ОК» та «ЗВІТ». Ви, хлопці, чули про цю проблему? Якщо так, то як ви можете це виправити? "

В : Так, насправді це поширена помилка. “Повідомлення” у помилці стосується власного додатка для обміну повідомленнями, який аварійно завершує роботу після його відкриття. Найчастіше очищення кешу та даних усуває проблему, але якщо вона не вдається, вам просто потрібно скинути налаштування телефону.

Очистити кеш і дані повідомлень

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми, а потім Менеджер програм.
 4. Проведіть пальцем до вкладки ВСЕ.
 5. Знайдіть і торкніться Повідомлення.
 6. Спочатку торкніться кнопки Примусове закриття.
 7. Потім торкніться Зберігання.
 8. Торкніться Очистити кеш, а потім Очистити дані, Видалити.

Скидання даних необхідне, якщо наведена вище процедура не буде працювати просто тому, що це попередньо встановлена ​​програма, яка аварійно завершує роботу. На відміну від програми Facebook, яка також була встановлена ​​попередньо, програма Messages вбудована у прошивку, тому необхідний скидання. Однак перед тим, як насправді це зробити, переконайтеся, що ви створили резервну копію даних та файлів, включаючи свої фотографії, музику тощо.

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.

ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.

 1. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 2. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.

ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.

 1. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 2. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 3. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 4. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 5. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

З : “ Деякі програми на моєму телефоні просто зависають, коли я їх відкриваю. Отже, мені потрібно перезавантажити телефон, щоб він знову запрацював, але тоді, коли я відкриваю той самий додаток, він знову зависає. Є також програми, які успішно відкриваються, але дуже повільно або відстають, і я не можу робити з ними те, що мені потрібно. У чому проблема мого телефону? "

В : Ваш телефон може страждати від загальної проблеми продуктивності, яка часто характеризується збоєм, зависанням або відставанням програм. Якщо це робить більше двох додатків, вам доведеться негайно виконувати процедури усунення несправностей мікропрограми, а не усунення неполадок кожної окремої програми. Необхідний скидання.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.