Як виправити Fitbit Versa не вмикається | Немає проблем із живленням

Fitbit Versa - це один з найнадійніших трекерів здоров’я, який ви можете отримати сьогодні. Однак, як і будь-який інший пристрій, він іноді може вийти з ладу. У цьому дописі ми покажемо вам, що робити, якщо ваш Fitbit Versa не увімкнеться або не має проблем із живленням.

Як виправити Fitbit Versa не вмикається | Немає проблем із живленням

У вас проблеми з тим, що ваш Fitbit Versa не вмикається? Нижче наведені рішення, які потрібно спробувати, якщо ваш Fitbit Versa не ввімкнеться.

Fitbit Versa не вмикає виправлення №1: заряджайте Versa

Якщо ваш Fitbit Versa раптово не увімкнеться, можливо, його акумулятор може просто втратити живлення. На папері літій-полімерна батарея вашого Fitbit Versa може працювати до 4 днів без зарядки, але це не завжди так. Старіючи, акумулятор може тримати все менше заряду, скорочуючи загальний час використання. Якщо ви дуже любите свій пристрій, можливо, ви просто забули його зарядити. Якщо це не так, можливо, що батарея просто розрядилася. Літій-полімерні батареї не втрачають 100% енергії. Якщо все-таки це сталося, батарею потрібно замінити. За задумом літієва батарея насправді не втрачає всі потужності. Залишається незначна кількість енергії, щоб постійно живити ланцюг акумулятора до наступної зарядки. Повністю порожній акумулятор взагалі не заряджається. 

Отже, дуже можливо, що вам просто потрібно спочатку зарядити пристрій, щоб усунути проблему. Переконайтеся, що ви дозволяєте заряджати ваш Fitbit Versa принаймні 30 хвилин. Це має дати батареї достатньо часу для поповнення. Протягом цього часу не переривайте пристрій, намагаючись увімкнути його. 

Для початківців заряджати Fitbit Versa легко. Ось як:

 1. Підключіть зарядну підставку до порту USB на вашому комп'ютері або до настінного зарядного пристрою USB, сертифікованого UL.
 2. У зарядній підставці використовується пружинна скоба, щоб утримувати Versa на місці під час заряджання.
 3. Затисніть пружинний затиск і покладіть Versa в зарядну люльку. Штифти на зарядній підставці повинні вирівнюватися із золотими контактами на задній панелі годинника.
 4. З’єднання безпечне, коли на екрані з’являється відсоток зарядки.
 5. Поки годинник заряджається, торкніться екрана, щоб перевірити рівень заряду акумулятора. 

Fitbit Versa не вмикає виправлення №2: Переконайтеся, що зарядний пристрій працює

У деяких випадках Fitbit Versa може взагалі не ввімкнутись, якщо він не може зарядитися, оскільки зарядний пристрій пошкоджено. Якщо є видимі пошкодження кабелю, адаптера чи контактів, вам слід придбати новий аксесуар для зарядки. Так само, як і сам основний пристрій, зарядний кабель або його адаптер в кінці можуть зламатися. Якщо у вас інша версія Versa, спробуйте перевірити, чи працює поточний зарядний пристрій, зарядивши його. Якщо друга Versa також не заряджається, пора замінити зарядний пристрій новим.

Fitbit Versa не вмикає виправлення №3: перезапустіть пристрій

Ваш Fitbit Versa - це незначний комп'ютер, тому, як і будь-який комп'ютер, він може розвивати помилки з багатьох причин. Деякі помилки можуть перешкоджати завантаженню або перезапуску Versa, навіть якщо він заряджений. Обов’язково перезапустіть його, виконавши такі дії:

 1. Натисніть і утримуйте кнопки назад і знизу, поки на екрані не з’явиться логотип Fitbit. Для Fitbit Versa Lite Edition утримуйте кнопку назад 10 секунд.
 2. Відпустіть кнопки.
 3. Якщо ваш Fitbit Versa все ще не вмикається, вимкніть його та знову увімкніть.

Fitbit Versa не вмикає виправлення №4: повернення програмного забезпечення за замовчуванням

Якщо в цей момент нічого не зміниться, і ваш Fitbit Versa все одно не ввімкнеться, наступним кроком буде відновлення заводських налаштувань пристрою. Це видалить усі дані. На жаль, наразі їх резервної копії немає, оскільки для цього вам потрібно, щоб пристрій працював нормально. Це означає, що будь-які збережені дані, які не були синхронізовані з вашим обліковим записом Fitbit, будуть втрачені. 

Нижче наведено кроки для відновлення заводських налаштувань Fitbit Versa:

 1. На годиннику утримуйте всі три кнопки близько дванадцяти секунд. Це запускає апаратне перезавантаження з двома кнопками приблизно через вісім секунд.
 2. Коли з'явиться логотип Fitbit, а потім зникне, відпустіть нижню праву кнопку, а потім продовжуйте утримувати ліву та верхню праву кнопки, поки не відчуєте сильну вібрацію. Це означає, що було розпочато скидання до заводських налаштувань.
 3. Цей процес може зайняти кілька секунд, і врешті-решт з’являється логотип Fitbit, а пристрій завантажується та відображається на сторінці Fitbit.com/setup.
 4. Якщо ви не можете вчасно відпустити нижню праву кнопку або іншим чином не дотримуєтесь процедури точно, логотип Fitbit швидко з’являється і завантажується без скидання до заводських налаштувань.

Fitbit Versa не вмикає виправлення №5: Зверніться до служби підтримки Fitbit 

Якщо ваш Fitbit Versa все ще не вмикається після спроби скидання до заводських налаштувань, ви можете припустити, що проблема в апаратному забезпеченні або глибша причина для цього. У цій ситуації вам потрібно буде отримати допомогу від Fitbit, щоб вони могли її вивчити. Як кінцевий користувач, ви можете зробити так багато всього. Можливо, акумулятор вийшов з ладу і потребує заміни. Або може бути помилка плати або пошкодження, які не видно. Як би там не було, ви повинні дозволити професійному перевірити пристрій. Перегляньте варіанти контактів для Fitbit за цим посиланням: Підтримка Fitbit.


Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Twitter.