Різниця між Galaxy Tab A та E

Отже, ви хочете взяти бюджетний планшет, але ви також не хочете вкладати гроші в те, що не прослужить вам пристойної кількості часу. Це вирізає багато брендів, але загалом Samsung є гарним, щоб дотримуватися для цих цілей. У цьому випадку або Samsung Galaxy Tab E, або Samsung Galaxy Tab A є прекрасним вибором. Перший, безумовно, бюджетний планшет низького класу, тоді як другий є пристойним варіантом середнього класу. Позитивом є те, що будь-який з них також не розбиває банк.

ПродуктБрендІм'яЦіна
Samsung ElectronicsSamsung Galaxy Tab A SM-T580NZKAXAR 10,1-дюймовий 16 ГБ, планшетПеревірте ціну на Amazon
Samsung ElectronicsSamsung Galaxy Tab E 16 ГБ 9,6-дюймовий планшет SM-T560Перевірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Який з них ви обираєте? У чому різниця між Galaxy Tab A і E? Чи справді один кращий за інший? Виконайте вказівки нижче, і ми допоможемо вам зрозуміти всі основні моменти між ними, які вам потрібно знати.

Давайте зануримось прямо у різницю між Galaxy Tab A та E

Різниця між Galaxy Tab A та E

1) Samsung Galaxy Tab A

Samsung Galaxy Tab A є першим у нашому списку і легко випереджає Galaxy Tab E з точки зору обладнання. Якщо вам потрібен планшет, який не тільки буде довго служити, але матиме великий акумулятор і досить пристойний пакет обробки, Galaxy Tab A буде на вашому шляху. Він може обробляти вимогливі ігри та навіть деякі найвибагливіші програми для продуктивності та презентацій.

Ось що ви отримуєте щодо апаратного забезпечення:

  • 10,1-дюймовий дисплей WUXGA
  • Восьмиядерний процесор Exynos 1,6 ГГц
  • 16 ГБ внутрішньої пам’яті
  • 2 Гб оперативної пам'яті
  • Підтримка Bluetooth
  • Великий акумулятор, який може витримувати до 13 годин прямого відтворення відео, або пряме відтворення музики до 187 годин.

Якщо вам потрібно більше місця для зберігання, ніж те, що пропонується на рідному рівні, є слот MicroSD, який ви можете використовувати, щоб розширити його до 200 ГБ.

Немає великих відмінностей між Galaxy Tab A та Galaxy Tab E з точки зору програмного забезпечення - що стосується програмного забезпечення, ви використовуєте ту саму операційну систему Android TouchWiz. Ви отримаєте доступ до всіх наворотів, що поставляються з Android, а також деяких добавок, включених Samsung, таких як Multi Window для кращих можливостей багатозадачності.

Крім того, є досить велика різниця з точки зору ціни. Galaxy Tab A трохи дорожчий, тоді як Galaxy Tab E набагато доступніший.

Придбайте зараз: Amazon

Різниця між Galaxy Tab A та E

2) Samsung Galaxy Tab E

Samsung Galaxy Tab E - це загальний досвід, який стосується апаратної сторони. Існує ряд відмінностей, таких як акумулятор нижчого класу, чотириядерний процесор над восьмиядерним процесором Tab A тощо. Тим не менш, Galaxy Tab E все ще не поганий пристрій - він не матиме жодних проблем з вашими повсякденними завданнями, такими як гра в медіа, перегляд Інтернету та випадкові гри.

Ось деякі характеристики всередині:

  • 9,6-дюймовий дисплей WUXGA
  • Чотириядерний процесор
  • 1,5 ГБ оперативної пам'яті
  • 16 Гб внутрішньої пам’яті

Час роботи акумулятора у Galaxy Tab E очевидно нижчий, але це тому, що ви не отримуєте майже таку велику ємність. Тим не менш, ви все одно повинні жити досить нормально - відтворення відео має тривати цілий день (близько восьми годин), а відтворення музики ще довше.

Програмне забезпечення приблизно таке ж, як і Galaxy Tab A - ви отримуєте всі чудовиська, які приносить на стіл Android 5.1 Lollipop, а також додаткові компоненти, що постачаються з TouchWiz, такі як Multi Window.

Знову ж таки, ще однією великою різницею між Galaxy Tab E і Galaxy Tab A є ціна - Galaxy Tab A коштуватиме вам близько 200 доларів, тоді як Galaxy Tab E - набагато скромніша ціна, залежно від того, звідки ви її зачепили.

Придбайте зараз: Amazon

Вирок щодо відмінностей між Galaxy Tab A та E

Як бачите, між Galaxy Tab A і Galaxy Tab E. є кілька досить великих відмінностей. Перший, безумовно, є планшетом середнього класу, який зможе впоратися з більшістю речей, які ви йому кидаєте, навіть з деякими з них вимогливі ігри на ринку. Galaxy Tab E легко доступний для нижчого класу, особливо з модернізованим процесором. Ви все одно зможете добре справлятися з щоденними завданнями - просто не чекайте довготривалої роботи від вкладки E.

Ви берете в руки один із цих пристроїв? Який? Повідомте нас у розділі коментарів нижче!

ПродуктБрендІм'яЦіна
Samsung ElectronicsSamsung Galaxy Tab A SM-T580NZKAXAR 10,1-дюймовий 16 ГБ, планшетПеревірте ціну на Amazon
Samsung ElectronicsSamsung Galaxy Tab E 16 ГБ 9,6-дюймовий планшет SM-T560Перевірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.