Як виправити сенсорний екран, що не реагує, на Samsung Galaxy S9

Найчастіше, коли ваш Samsung Galaxy S9 має сенсорний екран, який не реагує, це означає, що прошивка аварійно завершилась, і пристрій не реагує, і це може бути не екран, який не реагує, а весь телефон. Коли це трапляється, пристрій не реагує на натискання клавіш живлення або гучності. Коли ви телефонуєте за номером, ви можете почути з телефону, що телефонує, що він дзвонить, але ваш телефон ні.

У цій публікації я розповім вам про те, як змусити ваш Galaxy S9 знову реагувати на сенсорний екран, що не реагує, але виконую найпростішу, але дуже ефективну процедуру. Отже, якщо ви є одним із власників цього пристрою і на даний момент у вас виникає помилка через зазначену проблему, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може так чи інакше допомогти вам.

Але перед усім іншим, якщо у вас є інша проблема з телефоном, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали сотні проблем, про які повідомили власники. Шанси на те, що на нашому веб-сайті вже є рішення або, принаймні, є подібні проблеми, які ми вже виправили. Отже, спробуйте знайти такі, які схожі або пов’язані з вашою проблемою. Однак якщо вам потрібна подальша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Що робити, якщо ваш Galaxy S9 раптом перестав відповідати?

Ось речі, які ви повинні зробити, щоб спробувати усунути неполадки вашого Galaxy S9 за допомогою сенсорного екрана, що не реагує ...

Примусовий перезапуск або м’який скидання - це найефективніше рішення для вирішення цієї проблеми, оскільки, як я вже говорив раніше, це просто збій мікропрограми, і примусова перезавантаження або м’яке скидання може це виправити в найкоротші терміни. Просто натисніть і утримуйте одночасно клавіші зменшення гучності та живлення протягом 10 секунд або більше. Якщо телефон перезавантажується, то на цьому проблема закінчується, якщо, звичайно, проблема пов’язана з пошкодженим екраном.

Запустіть телефон у безпечному режимі - якщо телефон перезавантажився лише для того, щоб на екрані не реагував екран, як тільки він стане активним, тоді існує ймовірність, що це пов’язано з деякими програмами. У цьому випадку вам потрібно запустити телефон у безпечному режимі, щоб тимчасово вимкнути всі сторонні програми. Якщо екран реагує, коли телефон перебуває в безпечному режимі, це підтверджує нашу підозру та наступне, що ви повинні зробити, якщо з’ясуєте, хто з них винен, і видалите його. Однак, якщо він все ще не відповідає, спробуйте вирішити проблему з мікропрограмою. Ось як перезавантажити S9 у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі, що з’являється на екрані.
 3. Коли на екрані з’явиться SAMSUNG , відпустіть клавішу живлення .
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності .
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. Коли в нижньому лівому куті екрана з’явиться безпечний режим , відпустіть клавішу зменшення гучності .

Виконайте генеральний скидання на телефоні - якщо екран продовжує не реагувати навіть у безпечному режимі, тоді скидання - це ваша остання інстанція. Якщо проблема залишається і після цього, то можна сміливо стверджувати, що проблема в екрані. У такому випадку вам може знадобитися замінити екран, і це означає, що вам доведеться витратити трохи більше 200 доларів на вартість нової панелі дисплея та плату за обслуговування техніка, або ви можете зробити це самостійно. Але давайте не будемо випереджати себе, просто виконайте генеральний скидання і подивіться, що станеться перед тим, як відправити телефон на ремонт. Ось як скинути налаштування телефону за допомогою апаратних клавіш ...

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby , а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Я сподіваюся, що ця інструкція допомогла вам так чи інакше. Будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись цим дописом із друзями або людьми, які також можуть мати подібні проблеми. Дякуємо за читання!

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Помилка бездротової зарядки Galaxy S9, помилка "зарядка призупинена" постійно відображається [посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy S9 з проблемою мерехтіння екрана (прості кроки)
 • Як виправити Samsung Galaxy S9, який постійно замерзає та відстає (прості кроки)
 • Як виправити Galaxy S9, який самостійно вимикається і не вмикається знову [керівництво з усунення несправностей]
 • Як виправити Instagram, який постійно падає на Samsung Galaxy S9 (прості кроки)

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.