WeBoost проти Surecall Найкращий підсилювач домашнього сигналу

Вам важко отримати сигнал у своєму домі, навіть коли ви в мережі 4G, а не в Wi-Fi? Ця проблема занадто поширена, і вона не сприяє реальній роботі вдома або навіть простому спілкуванню з друзями. Це може спричинити кілька різних речей. Якщо ви занадто далеко від вишки стільникового зв'язку, ви можете втратити сигнал. Але, можливо, ви живете прямо біля однієї, але у вас вдома є випадкові мертві зони.

ПродуктБрендІм'яЦіна
SureCallSureCall Fusion4Home Omni / Panel, комплект для підсилення сигналу стільникового телефонуПеревірте ціну на Amazon
weBoostweBoost Connect 4G-X 471104 Підсилювач сигналу стільникового телефону для дому та офісуПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Як би там не було, втрата вашого сигналу може бути неприємною. Незалежно від того, намагаєтесь ви завантажити відео чи подкаст, або у вас сотні перерваних дзвінків, це не круто. Однак добре знати те, що є рішення. Це називається підсилювачем сигналу, і в основному ви встановите його десь у своєму будинку, і це допоможе посилити ваш мережевий сигнал, часто астрономічно. Отже, сьогодні ми порівнюємо два наших улюблених: Connect 4G-X від weBoost та Fusion4Home від Surecall. Який з них буде найкращим для вас?

weBoost Connect 4G-X

WeBoost - це звір, коли справа доходить до посилення вашого телефонного сигналу. Якщо ви коли-небудь спілкувались по телефону, вам доводилося знаходити місце з належним сигналом, а в кінцевому підсумку дзвінок відмовляється, коли ви стоїте на своєму дивані, ви захочете перевірити WeBoost. Цей енергозберігаючий виріб гарантує, що ви більше ніколи не відмовитесь.

Інша річ, яку ви повинні знати про WeBoost, - це те, що вона буде працювати з будь-яким вашим оператором зв'язку. Тож не має значення, чи є ви лоялистом AT&T, чи нещодавно ви перейшли на T-Mobile, цей підсилювач сигналу зміцнить ваш мобільний зв’язок будь-яким способом, як ви цього захочете.

Коли ви відкриєте свій пакет weBoost, у вас буде все необхідне для його встановлення у вашому домі. Немає необхідності замовляти додаткові деталі або щось подібне. weBoost готовий до налаштування та встановлення прямо з коробки. Ще одна чудова особливість - weBoost зберігає час автономної роботи вашого мобільного телефону до додаткових 2 годин розмови. Це саме по собі є справді фантастичною функцією, оскільки додає стільки цінності пристрою, який ви вже маєте і володієте, навіть не просто посилюючи сигнал.

Придбайте зараз: Amazon

Surecall Fusion4Home

Подібно до weBoost, підсилювач сигналу Fusion4Home від Surecall працюватиме з будь-яким носієм, яким ви користуєтесь. Ця фантастична система в найкоротші терміни допоможе вам досягти правильного шляху до посиленого сигналу. Це система, побудована з урахуванням вас на місії для вирішення будь-яких проблем із сигналами, з якими ви стикаєтесь у себе вдома або в офісі.

Покриття цього підсилювача становить до 3000 кв. Фунтів. Це ідеально підходить для більшості розмірів будинків та квартир, і це особливо здорово, якщо у вас є певна територія у вашому домі чи офісі, яка здається типовою "мертвою зоною". Ви, безсумнівно, захочете встановити цю систему в цій зоні або поблизу для найкращих результатів посилення сигналу. Підсилювач сигналу Surecall Fusion4Home - відмінна система з великою кількістю функцій. Подібно до weBoost, це також продовжить час роботи від акумулятора та зменшить втрачені дзвінки, але ви також отримаєте корисну схему, яка допоможе забезпечити безперебійний процес встановлення. Ваш комплект включатиме підсилювач Fusion4Home, блок живлення змінного струму, 50 футовий кабель RG-6, 20 футовий кабель SC-240, зовнішню антену Omni та внутрішню панельну антену.

Придбайте зараз: Amazon

Порівняння

І Connect 4G-X від weBoost, і Fusion4Home від Surecall - чудовий вибір для підсилювачів сигналу. Коли справа доходить до вибору між двома, один не все відрізняється від іншого тим, як він працює і працює. Найважливіше, що слід пам’ятати, це те, що незалежно від того, який із них ви оберете, вам, швидше за все, сподобається.

Однак, якщо ви справді задумалися про це, ми скажемо істотну різницю: ціну. Connect 4G-X (weBoost) коштує 899 доларів, тоді як Surecall - 499 доларів. Це приблизно приблизно 400 доларів різниці, яка може здатися досить величезною. Єдине, що ми сказали б про weBoost, це те, що, можливо, це кращий варіант, якщо у вас є будинок, який перевищує 3000 квадратних метрів, лише тому, що Fusion4Home не гарантує збільшення покриття за межами цього розміру.

Вирок

Що б ви не вибрали, ми впевнені, що ви будете насолоджуватися цим. Як weBoost, так і Surecall створили якісні системи, покликані зробити ваше життя трохи простішим та ефективнішим. Незалежно від того, маєте ви великий будинок чи маленьку міську квартиру, є щось для кожного, хто потребує посилення сигналу для свого мобільного телефону.

ПродуктБрендІм'яЦіна
SureCallSureCall Fusion4Home Omni / Panel, комплект для підсилення сигналу стільникового телефонуПеревірте ціну на Amazon
weBoostweBoost Connect 4G-X 471104 Підсилювач сигналу стільникового телефону для дому та офісуПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.