Як виправити Galaxy S8 із постійними спливаючими вікнами [Посібник з усунення несправностей зловмисного програмного забезпечення Android]

Шкідливе програмне забезпечення чи зловмисне програмне забезпечення - це реальність, про яку не знають багато користувачів Android. Багато власників смартфонів загалом вважають віруси вірусами придатними лише для комп’ютерів. Справа в тому, що сьогодні навіть смартфони низького класу є крихітними комп’ютерами самі по собі, а отже, вони також можуть заражатися вірусами. Сьогоднішня тема зосереджена на вирішенні проблем з шкідливим програмним забезпеченням на # пристроях GalaxyS8. Ми намагаємось бути настільки загальними у своїх пропозиціях нижче, щоб будь-який користувач Android міг слідувати нашим пропозиціям у своєму власному пристрої, який не є S8. Сподіваємось, ця стаття вам стане в нагоді.

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.


Проблема, надіслана одним із членів нашої спільноти:

Приблизно 2 або 3 тижні я отримую рекламу, яка постійно з’являється на моєму екрані. В будь-який час. Коли я розблокую його або відкрию камеру чи будь-яку програму. Дратівливо стає постійно їх закривати.

Також мій гучність дзвінка. Я ввімкну його або вібрую, і це постійно вимикає. Я пропустив важливі телефонні дзвінки, оскільки мій телефон вимикає дзвінок. У мене це ніколи не вимикається. Він увімкнений або вібрує. Я увімкну його, і через кілька хвилин він знову вимкнеться. Не знаю, що робити. - Ешлі Ней

Небажані спливаючі вікна в Android

Шкідливе програмне забезпечення, яке зазвичай називають вірусами, в Android зростає з кожним роком. Не дивно, що дедалі більше пристроїв заражаються, навіть не знаючи про це. Зазвичай розробники вірусів не хочуть залишати за собою жодних слідів своєї підлої діяльності, тому головна їх мета - зробити якомога крадіжку своїх продуктів. Однак є й інші автори програм, які також можуть отримувати прибуток від додатків, які демонструють очевидні ознаки зараження шкідливим програмним забезпеченням. Якщо ви постійно переспрямовуєтесь на сторінку завантаження програми в магазині Google Play, або спливаюче вікно постійно показує випадково, чи активно ви користуєтеся телефоном, це явна ознака того, що ваш телефон заражений шкідливим програмним забезпеченням.Метою розробника додатка в цьому випадку є моніторинг свого додатка, просуваючи рекламу або перенаправляючи пристрій на додаток Play Store, щоб користувач був змушений встановити його, що потім призведе до грошової вигоди. Для того, щоб збільшити свої результати, рекламні компанії можуть застосовувати агресивні підходи, частіше форсуючи рекламу. Деякі з таких додатків можуть змусити рекламу на панелі сповіщень або затримати інші програми для автоматичного агресивного відображення оголошень. Окрім цих, додатки подібного характеру також схильні красти особисту інформацію користувача, деталі пристрою, а також звички перегляду користувачами.або захоплення інших програм для автоматичного агресивного показу оголошень. Окрім цих, додатки подібного характеру також схильні красти особисту інформацію користувача, деталі пристрою, а також звички перегляду користувачами.або захоплення інших програм для автоматичного агресивного показу оголошень. Окрім цих, додатки подібного характеру також схильні красти особисту інформацію користувача, деталі пристрою, а також звички перегляду користувачами.

До звичайних типів програм, завантажених шкідливим програмним забезпеченням, належать:

 • програми, які можуть персоналізувати телефони
 • розважальні програми
 • ігрові програми

Інша ваша проблема з постійним вимкненням гучності дзвінка також може бути спричинена поганою програмою, яку ви встановили. Якщо ви любите програми, які можуть змінити зовнішній вигляд вашого пристрою, такі як зміна шпалер, тем, звукових схем тощо, одна з них має бути поганою. Додатки, які можуть персоналізувати налаштування телефону, зазвичай можуть виконувати інші завдання, які, як правило, перевищують обмеження для більшості програм, тому розробник може робити інші дії після встановлення їх продукту. Наприклад, популярний додаток для шпалер років тому був закодований, щоб не тільки дозволяв користувачеві додавати нові шпалери на свій телефон, а й крав особисту інформацію та інформацію про пристрій, як унікальний ідентифікатор пристрою.

Деякі шкідливі програми можуть імітувати вигляд законних програм, щоб обдурити нічого не підозрюючих користувачів. Інші погані програми спочатку можуть бути легітимними програмами при першій їх установці, але після оновлення також встановлюється нове шкідливе програмне забезпечення.

Як усунути неполадки вашого S8, щоб виправити зараження шкідливим програмним забезпеченням

Майте на увазі, що розробники шкідливих програм можуть бути дуже креативними, коли мова заходить про програми. Вони зроблять нестандартні трюки, щоб встановити свої програми. Сьогоднішнє зловмисне програмне забезпечення Android поширюється іншими програмами, тому, якщо ви не обережні з тим, що встановлюєте, лише питання часу, коли ви заразите свій телефон.

Видаліть погану програму

Це перше, що ви повинні зробити. Це найпряміший спосіб атакувати проблему. Це може бути ефективним лише в тому випадку, якщо ви ідентифікували програму до того, як помітили ознаки зараження шкідливим програмним забезпеченням. Якщо ви пам’ятаєте останню встановлену програму, перш ніж помітити спливаючі вікна, спершу видаліть її та подивіться, що станеться. Якщо спливаючі вікна зупиняються, і телефон, здається, знову працює нормально, а гучність дзвінка нормалізується, то ви, мабуть, вилучили винуватця.

Якщо ви не можете згадати, яку останню програму ви встановили, радимо видалити всі нещодавно встановлені програми.

Встановіть антивірусні програми

Якщо телефон продовжує демонструвати ознаки зараження, а спливаючі вікна все ще присутні, спробуйте встановити надійні антивірусні програми з Google Play Store. (Деякі підроблені антивірусні програми можуть бути також доступні, тому будьте дуже вимогливі до цього). Є багато хороших антивірусних програм, які ви можете завантажити безкоштовно. Спробуйте якомога більше, щоб забезпечити використання різних систем для сканування пристрою. Деякі приклади - антивірусні програми, такі як AVG AntiVirus FREE для Android Security 2017, Avast Mobile Security - Antivirus & AppLock, Bitdefender Antivirus Free. Ви можете дослідити якомога більше.

ВАЖЛИВО: Ніколи не встановлюйте на свій телефон одночасно дві антивірусні програми. Не забудьте видалити один після тестування, щоб уникнути проблем. Наявність декількох антивірусних програм у системі може спричинити конфлікти та потенційно призвести до проблем, ніж рішення.

Виконайте скидання до заводських налаштувань

Це кардинальне рішення може знадобитися, якщо симптоми зараження шкідливим програмним забезпеченням зберігаються. Скидання до заводських налаштувань повертає всі налаштування програмного забезпечення за замовчуванням і стирає програми та дані користувачів. Це ефективний спосіб швидко усунути проблеми та збої. Перш ніж це зробити, обов’язково створіть резервну копію своїх особистих файлів, щоб уникнути їх втрати.

Є два способи скинути заводські налаштування в Android. Один - через Налаштування, а другий - завантаженням у режим відновлення. Ось кроки, як зробити кожен із них:

Як відновити заводські налаштування Galaxy S8 через Налаштування

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 3. Торкніться Налаштування.
 4. Торкніться Хмара та облікові записи.
 5. Торкніться Резервне копіювання та відновлення.
 6. За бажанням натисніть Резервне копіювання даних, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 7. Якщо потрібно, натисніть Відновити, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 8. Торкніться кнопки "Назад" у меню "Налаштування", а потім - "Загальне управління"> "Скинути"> "Скинути заводські дані"
 9. Торкніться Скинути пристрій.
 10. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть свої дані.
 11. Натисніть Продовжити.
 12. Торкніться Видалити все.

Як відновити заводські налаштування Galaxy S8 у режимі відновлення [також відомий як Загальне скидання]

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Пам’ятайте, майже всі зловмисні програми поширюються програмами. Якщо симптоми виникають після читання ваших програм, ви не робите належної роботи, належним чином перевіряючи свої програми. Це означає, що ви просто повторно впроваджуєте ту саму погану програму після скидання до заводських налаштувань.

Перепрошивка мікропрограми [необов’язково]

Перепрошивка прошивки може досягти того ж рівня ефективності, що і скидання до заводських налаштувань. Якщо ви це вже робили раніше, це вирішувати вам, чи будете ви робити це замість скидання до заводських налаштувань. Це, очевидно, складніше і ризикованіше, тому навіть не намагайтеся, якщо ви не впевнені, що робити.

Ми рекомендуємо цю опцію лише для більш досвідчених користувачів Android.

Як уникнути поганих додатків у майбутньому

Майте на увазі, що антивірусні програми не можуть замінити пильність. Що стосується додатків, то безпечне використання - найкращий підхід до запобігання зараженню шкідливим програмним забезпеченням.

Завантажуйте програми лише з надійних сайтів

Отримання програм із законних магазинів додатків - це один із простих способів мінімізувати зараження шкідливим програмним забезпеченням. Такі сайти, як Google Play Store, Samsung, Amazon та інші великі компанії, що розміщують додатки, такі як ваш оператор, мають практику безпеки, щоб перешкоджати розробникам шкідливих програм використовувати їх службу. Google Play Store, наприклад, відстежує та сканує програми. У деяких випадках шкідливі програми все ще можуть ухилятися від своєї безпеки та сканування, тому вам все одно слід пильно стежити за тим, яку програму додати.

Не встановлюйте піратські або зламані програми

Програми, розміщені в сторонніх магазинах додатків, іноді є копіями оригінальних і можуть містити деякі шкідливі коди, які можуть дозволити інсталювати більше поганих програм у майбутньому. Насправді, більшість заражень Android сьогодні походять від зламаних або піратських програм, оскільки все більше злочинців використовують їх для розповсюдження вірусів. Максимально уникайте веб-сайтів для завантаження сторонніх розробників. Щоб нагадати собі, що не слід встановлювати програми з можливих сторонніх джерел, вимкніть параметр Невідомі джерела в меню Налаштування> Блокування екрана та безпека. Якщо вимкнути цю опцію, телефон не повинен завантажувати програми з веб-сайтів, які не належать Google або не від Samsung.

Будьте підозрілими

Що стосується захисту вашої особистої інформації та запобігання зараженню шкідливим програмним забезпеченням сьогодні, підозрілий спосіб мислення, безумовно, допоможе. Не просто брати додаток за номіналом. Перш ніж встановлювати незнайомий додаток, подібний до гри, обов’язково перевірте відгуки інших користувачів і запустіть пошук у Google. Якщо це поганий додаток, інші користувачі, швидше за все, десь розміщували негативні відгуки про нього.

Переконайтеся, що розробнику програми можна довіряти

Як зазначалося вище, спочатку інші програми можуть представляти себе законними програмами. Після того, як ви їх оновите, нова версія може включати бекдор, який може дозволити іншим поганим програмам заходити. Після цього ваша особиста інформація є чесною грою. Багато шкідливих програм все ще створено для крадіжки, щоб зібрати достатньо інформації, яка може принести користь розробнику. Ось чому дуже важливо, щоб ви встановлювали лише продукти від виробників додатків, які, як відомо, цінують конфіденційність та безпеку. Будучи авантюристом не завжди платить. Пам’ятайте, що після того, як вашу особисту інформацію було вкрадено, повернути її неможливо.

Чим менше програми, тим краще

Програми - це життєва сила смартфонів. Без них ми знову використовуємо прості німі телефони, які дозволяють нам лише телефонувати, писати тексти та час від часу грати в ігри. Нудно, чи не так?

Ну так. Безумовно, це нудно, якщо ми не можемо використати весь потенціал потужного апаратного забезпечення, такого як Galaxy S8, але важливими і спокусливими вони можуть бути, додатки також можуть бути джерелом серйозних проблем із безпекою та конфіденційністю. Якщо ви хочете прогулятися по дикій стороні, переконайтесь, що ви дотримуєтесь необхідних запобіжних заходів, як зазначено вище.

Загалом, чим менше програм ви встановлюєте, тим краще для вас. Це не тільки зменшить ризики зараження шкідливим програмним забезпеченням, але й спростить роботу системи, зокрема акумулятора, в довгостроковій перспективі. Це також зводить до мінімуму можливість розвитку помилок та збоїв.

Дотримуйтесь кількох необхідних програм, наскільки це можливо. Якщо у вас немає абсолютно ніякого життя, окрім того, щоб проводити весь свій час за телефоном, краще уникайте непотрібних додатків.