Що робити, якщо екран вашого Samsung Galaxy J7 починає мерехтіти [Посібник з усунення несправностей]

Що робить проблему мерехтіння екрана дещо складною, це той факт, що це може спричинити як проблема мікропрограми, так і апаратного забезпечення. Це трапляється не тільки з Samsung Galaxy J7, але і з пристроями, і найскладнішою частиною є визначення того, що його спричинило. Дізнавшись про причину, набагато легше буде її усунути, припустивши, що проблема насправді не в апаратному забезпеченні.

У цій публікації я вирішу цю проблему, оскільки J7 є предметом нашого пошуку та усунення несправностей. Ми спробуємо врахувати кожну можливість і виключити кожну з них, поки не з’ясуємо, що це спричинило. Отже, якщо ви є власником цього телефону і на даний момент у вас виникає помилка подібної проблеми, ви можете продовжити читати нижче, оскільки ця стаття може вам допомогти.

Нижче наведено дві проблеми, надіслані нашими читачами, і стосуються того, з чим ми тут маємо справу. Не поспішайте читати ці проблеми, щоб ви знали, як вони виникають у інших.

Перш ніж будь-що інше, якщо у вас є інші проблеми з вашим пристроєм, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy J7, оскільки ми вже розглядали кілька типових проблем з цим телефоном. Шанси на те, що вже існують рішення ваших проблем, тому просто витратьте час на пошук проблем, подібних до ваших. Якщо ви не можете знайти його або якщо вам потрібна подальша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android. Будь ласка, надайте нам якомога більше інформації, щоб нам було легше вирішити проблему. Не хвилюйтеся, оскільки ми пропонуємо цю послугу безкоштовно, тож все, що вам потрібно зробити, це надати нам достатньо інформації про проблему.

Екран Samsung Galaxy J7 починає мерехтіти без видимих ​​причин або причин

Знову ж таки, найскладнішою частиною цієї проблеми є визначення того, що спричинило мерехтіння, тому нам потрібно врахувати можливість того, що це просто спричинено додатком, тоді ми підемо за прошивкою. Що стосується апаратної проблеми, ми можемо з цим зробити так багато, оскільки цією частиною повинен займатись технік. Тепер, перш ніж переходити до кроків з усунення несправностей, спробуйте прочитати таку проблему, яку надіслав наш читач ...

Проблема : Привіт, хлопці. У мене є телефон J7, який я придбав 3 місяці тому, і хоча я насправді не стикався з серйозними проблемами з ним, були проблеми, які постійно повторювались, але я зміг їх виправити. Однак нещодавно з’явилася ще одна проблема, і цього разу вона дещо серйозна, і я справді переживаю, оскільки екран продовжує мерехтіти. Бувають випадки, коли телефон просто стає чорним, але через кілька секунд знову вмикається. Бувають також випадки, коли воно мерехтить протягом декількох секунд, перш ніж зникне. Я майже впевнений, що ця проблема не спричинена фізичною або водною пошкодженням, оскільки мій телефон не впав і не контактував з будь-якою формою рідини. Ось чому я справді переживаю, бо це може бути виробнича проблема. Чи можете ви мені допомогти? Дякую.

Вирішення проблем : Тепер, коли ви вже уявляєте, як ця проблема виникає у інших користувачів, настав час вирішити її, але нам також доведеться врахувати той факт, що у вас може бути багато файлів і даних, які зберігаються у вашому телефоні. Отже, ми спробуємо зробити безпечні процедури, перш ніж переходити до більш загального способу вирішення проблем, який може вплинути на ваші файли. Ось що вам потрібно зробити ...

Крок 1: Спостерігайте за екраном телефону, перебуваючи в безпечному режимі

Потрібно виключити ймовірність того, що проблемою є одна з встановлених вами програм. Отже, вам потрібно перезавантажити телефон у безпечному режимі, це середовище Android, яке тимчасово відключає всі сторонні програми. Якщо проблема викликана однією з програм, тоді, звичайно, проблема мерехтіння екрана буде вирішена в цьому режимі. Ось як запустити J7 у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення поруч з екраном із назвою пристрою.
 3. Коли на екрані з'явиться "SAMSUNG", відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з'явиться повідомлення "Безпечний режим".

Якщо припустити, що мерехтіння припиняється в цьому режимі, то вам потрібно знайти програму, яка може спричинити проблему, а потім спробувати оновити, скинути або навіть видалити її, лише щоб знати, чи проблема вирішена. Ось як ви робите ці речі у своєму телефоні ...

Як оновити програми на вашому Galaxy J7

 1. На будь-якому головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Торкніться Play Store.
 3. Торкніться клавіші меню, а потім - Мої програми. Щоб програми автоматично оновлювалися, торкніться клавіші меню, торкніться Налаштування, а потім торкніться Автооновлення програм, щоб встановити прапорець.
 4. Виберіть один із таких варіантів:
  • Натисніть Оновити [xx], щоб оновити всі програми доступними оновленнями.
  • Торкніться окремої програми, а потім натисніть Оновити, щоб оновити одну програму.

Як очистити кеш додатків та дані на Galaxy J7

 1. На будь-якому головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми.
 4. Торкніться Менеджер програм.
 5. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням або торкніться БІЛЬШЕ> Показати системні програми, щоб відобразити попередньо встановлені програми.
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Торкніться Очистити дані, а потім натисніть OK.
 8. Торкніться Очистити кеш.

Як видалити програми з вашого Galaxy J7

 1. На будь-якому головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми.
 4. Торкніться Менеджер програм.
 5. Торкніться потрібної програми
 6. Натисніть Видалити.
 7. Ще раз натисніть Видалити для підтвердження.

Однак, якщо екран все ще мерехтить, перебуваючи в безпечному режимі, вам доведеться йти за прошивкою.

Крок 2: Спробуйте стерти розділ кешу, оскільки деякі кеші можуть бути пошкоджені

Тимчасові файли, створені системою, відомою як "кеш", відіграють справді велику роль у забезпеченні продуктивності вашого телефону на оптимальному рівні. Коли деякі з них пошкоджуються, можуть виникати такі ситуації, як мерехтіння екрана, збої програм, млявість тощо. На цьому кроці я проведу вас до запуску телефону в режимі відновлення, а потім до витирання розділу кешу.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Home, потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відобразиться екран з логотипом пристрою, відпустіть лише клавішу живлення
 4. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "так", і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 8. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо екран після очищення розділу кешу все ще мерехтить, то вам доведеться перейти до наступного кроку.

Крок 3: Створіть резервну копію файлів і даних, а потім скиньте налаштування Galaxy J7

Це виключить можливість того, що ця проблема виникла через проблему з мікропрограмою. Потрібно зробити це до того, як принести телефон у магазин і попросити технічного спеціаліста поглянути на нього. Поки проблема пов’язана з прошивкою, ця процедура може її виправити. Однак усі ваші файли та дані будуть видалені, тому вам потрібно зробити резервну копію речей, які ви не хочете втратити, оскільки після скидання ви не зможете їх відновити. Після резервного копіювання рекомендується вимкнути захист від заводських скидок, щоб після скидання ви не втратили доступ до пристрою.

Як вимкнути захист від скидання заводських налаштувань на Galaxy J7

Щоб вимкнути пристрій захисту від крадіжки, вам доведеться вийти зі свого ідентифікатора Google на пристрої та вибрати не входити за допомогою ідентифікатора Google у жодні служби Google. Після того, як ви ввійдете за допомогою ідентифікатора Google до будь-якої служби та встановите PIN-код, пароль або блокування відбитків пальців, ви автоматично вмикаєте протиугінні засоби. Щоб вийти зі свого ідентифікатора Google, виконайте такі дії:

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Облікові записи.
 4. Торкніться Google.
 5. Торкніться своєї електронної адреси ідентифікатора Google. Якщо у вас налаштовано кілька облікових записів, вам потрібно буде повторити ці кроки для кожного облікового запису.
 6. Натисніть Більше.
 7. Торкніться Видалити обліковий запис.
 8. Торкніться ВИДАЛИТИ РАХУНОК.

Як зробити основний скидання вашого Samsung Galaxy J7

Припускаючи, що ви вже створили резервну копію своїх файлів і даних і вимкнули FRP, виконайте ці дії, щоб перезавантажити телефон у режимі відновлення та виконати генеральний скидання.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Home, потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відобразиться екран з логотипом пристрою, відпустіть лише клавішу живлення
 4. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо проблема все-таки виникає після скидання, принесіть телефон до магазину, і нехай технік вирішить проблему за вас, оскільки це може мати щось спільне з апаратним забезпеченням.

Екран Galaxy J7 почав мерехтіти після примусового оновлення мікропрограми

Незважаючи на те, що наш читач позитивно сказав, що ця проблема почала відбуватися після оновлення, ми все ще не можемо сказати, що насправді це оновлення зіпсувало телефон. Спробуйте прочитати проблему нижче, а потім перейдіть до процедури усунення несправностей ...

Проблема : Привіт, хлопець-дроїд. Нещодавно я придбав новий телефон J7 як оновлення свого J5. У будь-якому випадку, я постійно отримую проблему мерехтіння екрана. Ви знаєте, коли на екрані з’являється якась статика і мерехтить і вимикається. З нею нічого суттєвого не сталося, крім примусового оновлення, але я не дуже впевнений, чи саме це спричиняє цю проблему. Якщо у вас є ідея, як це виправити, будь ласка, допоможіть мені.

Виправлення неполадок : В основному ця проблема така ж, як і проблема, яку ми вирішували в попередній проблемі, але різниця полягає в тому, що проблема могла виникнути після оновлення. Отже, це одне врахування, яке ми маємо взяти до уваги, і з урахуванням сказаного, ось що я пропоную вам зробити:

Крок 1: Запустіть телефон у режимі відновлення та витріть розділ кешу

Це дуже важлива процедура, оскільки завжди існує ймовірність того, що нещодавнє оновлення пошкодило деякі кеші, які використовує система. Видалення розділу кеш-пам'яті однозначно видалить усі системні кеші, але вони будуть замінені під час перезавантаження після їх видалення.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Home, потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відобразиться екран з логотипом пристрою, відпустіть лише клавішу живлення
 4. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "так", і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 8. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Крок 2: Резервне копіювання файлів і скидання даних телефону

Пропоную спробувати завантажити телефон у безпечному режимі спочатку перед скиданням, щоб лише знати, чи мерехтіння виправлено. Якщо ситуація залишається незмінною, створіть резервну копію файлів і даних, а потім скиньте налаштування пристрою.

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Натисніть Резервне копіювання та скидання.
 4. За бажанням натисніть Резервне копіювання даних, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 5. Якщо потрібно, натисніть Відновити, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 6. Торкніться Скидання заводських налаштувань.
 7. Торкніться Скинути пристрій.
 8. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть свій PIN-код або пароль.
 9. Натисніть Продовжити.
 10. Торкніться Видалити все.

Якщо проблема все-таки виникає після цього, пора принести телефон у магазин.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.