Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S9 заряджається дуже повільно [Посібник з усунення несправностей та поради щодо заряджання]

Хоча новим потужним смартфонам рідко трапляються проблеми з акумулятором, це не означає, що ці пристрої не зіткнуться з проблемами зарядки на ранній стадії. Існують деякі фактори, крім пошкодження апаратного забезпечення або пошкодження акумулятора, які можуть спричинити помилки зарядки, що виникають на вашому новому телефоні. І ці фактори, на які я маю на увазі, в основному пов’язані з програмним забезпеченням, такі як погані оновлення, помилки програмного забезпечення та неправдиві програми, щоб назвати декілька. Порушені джерела живлення або несумісна зарядка також є серед інших факторів, які слід враховувати. У цьому контексті я розгляну відповідне питання, особливо щодо нового Samsung Galaxy S9, який заряджається дуже повільно. Прочитайте далі, щоб отримати додаткові відомості про те, чому така проблема спричиняє це на початку, і які варіанти у вас є, щоб усунути основну причину та змусити телефон заряджатись нормально, як слід.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S9, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Усунення несправностей Galaxy S9, який заряджається дуже повільно

Перш ніж вирішувати проблеми з програмним забезпеченням, які могли б спричинити цю проблему, перевірте такі питання:

 • Використовуйте оригінальний зарядний пристрій Samsung або для зарядки телефону . Деякі сторонні зарядні пристрої просто несумісні з вашим пристроєм. Тож ваш телефон може заряджатись за допомогою них, але не так швидко, як оригінальний зарядний пристрій. Основними причинами цього є те, що вихідна напруга або потужність інших зарядних пристроїв може бути не такою, як у зарядного пристрою, що постачається Samsung. Ось чому настійно рекомендується використовувати лише оригінальний зарядний пристрій для вашого пристрою.
 • Переконайтесь, що джерело живлення працює. Іноді винне джерело живлення. Як рекомендується, використовуйте розетку як джерело. Незважаючи на те, що ви можете використовувати комп’ютерний порт чи іншу атрибутику живлення, як-от банки живлення, для зарядки пристрою, вихідна потужність від цих джерел не так сильно надається розетками. Якщо у вас немає іншого вибору, віддайте перевагу під час зарядки використовувати розетку, ніж комп’ютер або банки живлення.
 • Перевірте та не перешкоджайте пошкодженню зарядного обладнання . Деякі кабелі, навіть нові, можуть мати незначні або серйозні заводські дефекти. Можливо, що у вас є несправний зарядний пристрій, тож він може заряджати ваш телефон, але не так, як очікувалося. Якщо у вас є запасний сумісний зарядний пристрій, спробуйте використати цей зарядний пристрій і перевірте, працює він чи працює краще.
 • Не використовуйте телефон під час заряджання, якщо це можливо. Цілком нормально, що будь-який пристрій займає більше часу, щоб повністю зарядитися, коли ви використовуєте його під час зарядки. Коли ви користуєтесь телефоном, це означає, що процесор працює, і в процесі роботи процесор витрачає енергію. Чим важче використання, тим більше енергії споживає процесор. Немає потреби говорити, що для того, щоб ваш телефон досяг стовідсоткового рівня заряду, знадобиться більше часу.

Вирішення проблем із програмним забезпеченням, які могли спричинити зарядку вашого Samsung S9 дуже повільно. Ось ваші варіанти:

Перше рішення: Калібруйте акумулятор на телефоні.

Калібрування акумулятора рекомендується проводити принаймні 3 рази на місяць, щоб оптимізувати батарею пристрою. Калібрування акумулятора означає, що батареї можна повністю розрядитись від звичайного використання, а потім зарядити акумулятор, поки він не заповниться. Коли він повністю зарядиться, використовуйте телефон, як зазвичай, до повного розрядження акумулятора, а потім знову заряджайте телефон, доки акумулятор не заповниться. І тоді ви зможете користуватися своїм пристроєм, як зазвичай, потім. Спробуйте і подивіться, чи це допомагає.

Друге рішення: примусово перезавантажте Samsung S9, а потім перезарядіть його.

Багато випадків проблем із зарядкою на мобільних пристроях пояснюються програмними збоями, такими як зловмисні програми у фоновому режимі. Рекомендованим потенційним рішенням цього є перезапуск сили. З огляду на це, спробуйте змусити телефон закритись і перезапустити під час заряджання. Ось як це робиться:

 1. Підключіть пристрій до зарядного пристрою та розетки.
 2. Натисніть і утримуйте одночасно кнопки живлення та зменшення гучності протягом 45 секунд.
 3. Відпустіть обидві кнопки, коли з’явиться логотип Samsung.

Нехай ваш телефон заряджається, поки він не заповниться. Якщо ви помітили якісь покращення щодо тривалості заряджання, тоді ви добре. В іншому випадку вам доведеться спробувати інші варіанти.

Третє рішення: заряджайте телефон, перебуваючи в безпечному режимі.

Стосовно програм, пов’язаних із проблемами зарядки мобільних пристроїв, пов’язаними із програмним забезпеченням, зазвичай винні сторонні додатки, які стали неправдивими та невдалими. Якщо ви звикнете заряджати телефон, не вимикаючи його, є ймовірність, що ці неправдиві програми витрачають багато енергії, тому для заряджання акумулятора неодмінно знадобиться час. У цьому випадку ви можете спробувати завантажитися в безпечний режим, а потім зарядити телефон, працюючи в безпечному режимі. Усі сторонні програми тимчасово вимкнені в цьому режимі, тому вам було б легше визначити, чи викликають ці проблеми ці програми. Ось як завантажити Samsung S9 у безпечний режим:

 1. Повністю вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення за екраном назви моделі, що відображається на екрані.
 3. Відпустіть кнопку живлення, коли з’явиться логотип Samsung .
 4. Потім відразу після відпускання кнопки живлення натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, поки телефон не завершить перезапуск.
 6. Коли ви побачите значок безпечного режиму в нижньому лівому куті екрана, ви можете відпустити кнопку зменшення гучності.

На цьому етапі спробуйте зарядити телефон ще раз. Якщо він заряджається швидше в безпечному режимі, наступною вашою роботою буде видалення винуватця. Спробуйте придумати, який із завантажених програм є тригером, а потім видаліть підозрілі програми окремо. Якщо вам потрібна подальша допомога, ось як видалити програми на вашому Samsung S9:

 1. Відкрийте Apps лоток, проводячи на порожньому місці , з головного екрану.
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Торкніться Програми .
 4. Торкніться, щоб вибрати підозрілу програму, яку потрібно видалити / видалити.
 5. Натисніть Видалити .
 6. Потім натисніть OK для підтвердження.

Перезапустіть телефон, щоб застосувати останні зміни.

Четверте рішення: оновіть телефон до останньої доступної версії програмного забезпечення.

Оновлення програмного забезпечення містять виправлення помилок, у тому числі вирішення проблем із живленням та зарядкою. Тим не менш, спробуйте перевірити наявність доступного оновлення для вашого Samsung S9. Ось як:

 1. Відкрийте лоток програм , провевши пальцем угору по порожньому місці з головного екрана.
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Торкніться Оновлення програмного забезпечення.
 4. Виберіть опцію Завантажити оновлення вручну.
 5. Зачекайте, поки телефон перевірить наявні оновлення.
 6. Якщо оновлення доступне, торкніться ОК, а потім Пуск .
 7. Натисніть OK, коли з'явиться запит про повідомлення про перезапуск.

Зачекайте, поки телефон повністю не завантажиться, а потім використовуйте його, поки акумулятор не досягне рівня, який вимагає зарядки.

П’яте рішення: Скиньте всі налаштування.

Деякі налаштування, можливо, були налаштовані на використання великої потужності телефону. Якщо ви можете точно визначити, яка з ваших налаштувань винна, тоді ви можете повернути її безпосередньо. Але якщо це неможливо, ви можете замість цього скинути всі налаштування. Це скине всі налаштування на вашому пристрої, але не вплине на жодну з важливих даних, тому згодом не потрібно турбуватися про втрату даних. Ось як це робиться:

 1. Проведіть пальцем угору по порожньому місці з головного екрана, щоб відкрити панель програм .
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Натисніть Загальне управління.
 4. Прокрутіть до та торкніться Скинути .
 5. Виберіть опцію СКИДАННЯ НАЛАШТУВАНЬ .
 6. Торкніться Скинути налаштування.
 7. Якщо буде запропоновано, введіть PIN-код або пароль свого пристрою.
 8. Ще раз натисніть Скинути налаштування, щоб підтвердити дію.

Після завершення скидання налаштувань пристрій перезапуститься. На той час ви зможете продовжити початкове налаштування перед тим, як знову використовувати телефон.

Інші варіанти

Ви можете вибрати повне скидання системи, якщо проблема не зникне і ви твердо впевнені, що це проблема програмного забезпечення. Тільки не забудьте зробити резервну копію всіх своїх даних та особистої інформації, оскільки всі вони будуть видалені в процесі, коли ваш телефон буде відновлений до заводських значень за замовчуванням.

Зв’яжіться зі своїм оператором або службою підтримки Samsung, щоб отримати інші рекомендації та варіанти, якщо жоден із попередніх способів не зможе зарядити ваш Samsung Galaxy S9 швидше, як слід. Якщо на ваш пристрій все ще діє гарантія, ви повинні скористатися гарантією, будь то для обслуговування або ремонту.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як відновити заводські налаштування або головний скинути Samsung Galaxy S9 (прості кроки)
 • Як стерти розділ кешу на Samsung Galaxy S9 і які його переваги?
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S9 не розпізнається комп’ютером? [Посібник з усунення несправностей]
 • Як перезавантажити Samsung Galaxy S9 у безпечному режимі та видалити проблемні програми (прості кроки)
 • Як виправити Facebook, який постійно падає на Samsung Galaxy S9 (просте виправлення)