Як виправити контролер комутатора Nintendo не вмикається 2020 рік

Що стосується консольних ігор, контролери, як правило, ломаються першими, особливо якщо ви не дбаєте про них належним чином. Хоча контролери Joy-Con, як правило, довговічні і можуть витримувати роки побиття, вони все одно можуть знизитися з ряду причин. У цій статті ми покажемо вам, як виправити контролер Nintendo Switch, який не вмикається. 

Які причини, чому контролер Nintendo Switch перестає реагувати або не вмикається?

Деякі користувачі можуть помітити, що їх комутатор Nintendo може зависнути або перестати відповідати, якщо використовувати його занадто довго. Якщо така подія трапляється рідко, це може бути пов’язано з помилкою програмного забезпечення, яка може зникнути сама собою. Те саме може статися з Joy-Cons.

Як і комп’ютер, ваші контролери комутаторів можуть стикатися з помилками, які можуть призвести до помилок, які система не може вирішити. Якщо це трапиться, вам просто доведеться перезапустити консоль і переконатися, що контролери теж заряджені. Проблеми з живленням контролера на комутаторі Nintendo зазвичай не є серйозними.

У деяких випадках контролер Nintendo Switch, можливо, розрядив акумулятор до певного рівня, який він може відмовити в запуску відразу. Можливо, вам доведеться залишити зарядний пристрій на кілька хвилин, щоб увімкнути систему.

У більш важких випадках причиною може бути погане обладнання. Якщо ваш комутатор або супровідні контролери фізично пошкоджені або піддаються дії таких елементів, як тепло або вода, вони можуть не ввімкнутись взагалі. У цій ситуації, можливо, вам доведеться дозволити професіоналу перевірити консоль та контролери, чи можна їх відремонтувати.

Взагалі, контролер Nintendo Switch, який не вмикається постійно, є рідкісним випадком, за винятком випадків, коли виникає несправність обладнання, наприклад, розряджена батарея або зламаний компонент.

Як виправити контролер Nintendo Switch Joy-Con, який не вмикається

Якщо ваш контролер Nintendo Switch не вмикається або, здається, він регулярно перестає реагувати, вам потрібно буде виконати деякі дії з усунення несправностей, щоб дізнатися причину. Нижче наведені кроки, які ви повинні зробити.

 1. Цикл живлення зарядного адаптера.

  Якщо ваш контролер Joy-Con не вмикається або, здається, зовсім не заряджається, перше, що ви хотіли б зробити, це перевірити, чи працюють аксесуари для зарядки. Ось що ви повинні зробити:

  - Від'єднайте адаптер змінного струму від обох кінців приблизно на хвилину. Це означає від'єднання кабелю живлення від док-станції або консолі та від настінної розетки.

  -Коли ви від’єднали кабель від док-станції або консолі, швидко проведіть візуальну перевірку, чи є на кабелі чи док-станції видимі ознаки пошкодження. 

  Якщо у вас проблема лише із зарядкою одного контролера, ви можете припустити, що ваші зарядні аксесуари працюють нормально. Перейдіть до наступного рішення, якщо впевнені, що док-станція та адаптер змінного струму справні.

 2. Від'єднайте та повторно синхронізуйте контролер Joy-Con.

  Перевіривши аксесуари для зарядки, не намагайтеся заряджатись відразу. Натомість ви хочете повторно синхронізувати свої Joy-Cons з комутатором Nintendo. Це ефективний спосіб виправити проблеми з поєднанням контролера. 

  Виконайте наступні кроки, щоб повторно синхронізувати контролер Joy-Con з комутатором Nintendo:

  -Від'єднайте контролер Joy-Con від консолі.

  -Натисніть один раз кнопку SYNC на контролері Joy-Con. Перевірте зображення нижче, щоб знати, де знаходиться кнопка синхронізації. Якщо у вас виникли проблеми з двома контролерами, повторно синхронізуйте їх обидва.

 3. Заряджайте консоль у режимі сну.

  Якщо ваш контролер Joy-Con все ще не вмикається або не заряджається, спробуйте зарядити його, поки консоль перебуває в режимі сну. Ви можете зробити це, безпосередньо підключивши консоль до адаптера змінного струму, або коли вона закріплена.

 4. Використовуйте зарядний пристрій Joy-Con.

  Якщо у вас є зарядний пристрій Joy-Con, спробуйте використовувати його для заряджання контролерів. Майте на увазі, що звичайний Joy-Con, зображений нижче, не має порту USB, тому його не можна використовувати для зарядки контролерів. Якщо це те, що у вас є, можливо, ви захочете інвестувати в спеціальний зарядний пристрій Joy-Con, як показано нижче.

  ПРИМІТКА . Отримання нового зарядного пристрою Joy-Con не гарантує, що він зафіксує ваш контролер комутатора, який не вмикається. Якщо вам не потрібен зарядний пристрій, не інвестуйте в нього. Можливо, вам доведеться зберегти гроші, замість того, щоб отримати новий контролер, на випадок, якщо у вас є апаратна проблема.

Що робити, якщо контролер Switch Joy-Con все ще не вмикається або не заряджається?

Якщо вищевказані рішення не допомогли, можливо, проблема апаратного забезпечення із задіяним контролером / контролерами. Якщо поблизу є магазин Nintendo, до якого ви можете дістатися, спробуйте привезти туди аксесуари, щоб перевірити. В іншому випадку подумайте про те, щоб відправити їх на ремонт або замінити.

Пропоновані показники:

 • Прості кроки для використання контролера PS4 на комутаторі Nintendo | У 2020 році
 • Найкращі карти захоплення для запису ігрового процесу Nintendo Switch
 • Як отримати NAT типу A на комутаторі Nintendo | Переадресація портів
 • Як виправити комутатор Nintendo Wifi продовжує відключати | Легкі рішення

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.