Mint SIM проти Project Fi Порівняння дешевих планів передачі даних для вашого телефону Android

Альтернативні оператори, також відомі як оператори мобільних віртуальних мереж (MVNO), працюють у мережах чотирьох провідних операторів (AT&T, Verizon, T-Mobile та Sprint), але їх плани та послуги часто набагато більш конкурентоспроможні та привабливі. Одним з найновіших альтернативних операторів, який виходить на нагрітий мобільний ринок, називається Mint SIM, і ми раді побачити, як він працює проти Project Fi, оператора мобільної віртуальної мережі, керованого Google у стільникових мережах T-Mobile і Sprint.

БрендНайкращий передплачений планОсновні моментиЦіна
Телло"Чорна п’ятниця"
 • 4 Гб + необмежена кількість розмов та текстових повідомлень БЕЗКОШТОВНО
 • Ні контракту, ні зобов’язань
 • Оновіть або поновіть будь-коли
 • Перевірити ціну

  * Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

  Mint SIM - це контрактний оператор, який належить Ultra Mobile, оператору мобільних віртуальних мереж, що працює в стільниковій мережі T-Mobile у Сполучених Штатах з 2011 року. як дисконтний склад. Іншими словами, чим більше ви купуєте, тим менше ви платите.

  Що відрізняє Project Fi від інших альтернативних операторів - це поєднання локальних мереж Wi-Fi та стільникових мереж T-Mobile та Sprint для неперевершеної потужності та продуктивності сигналу. Однак це також суттєво обмежує кількість пристроїв, які працюють з Project Fi, оскільки пристрій повинен мати можливість автоматично визначати, яка мережа пропонує найкраще підключення, і плавно переключатися між доступними мережами.

  Почати роботу з Mint SIM просто. Зайдіть на офіційний веб-сайт, виберіть план і зачекайте, поки надійде ваша SIM-карта Mint. Зачекавши, отримайте свій старий номер рахунку та пароль від попередньої телефонної компанії.

  Коли ваша SIM-картка Mint надійде, перейдіть на сторінку Активувати на веб-сайті Mint SIM. Введіть 11-значний код активації, розташований на тильній стороні SIM-картки у верхньому правому куті, щоб активувати нову SIM-карту.

  Далі вам буде запропоновано вибрати або отримати новий номер, або передати існуючий номер. Якщо ви хочете уникнути надсилання текстових повідомлень усім людям у вашому списку контактів про те, що ви змінили оператора, безумовно, скористайтеся останнім варіантом. Тут вам буде запропоновано ввести старий номер облікового запису та пароль, які ми порадили вам підготувати раніше.

  Деякі перекази можуть зайняти до 24 годин, але більшість нових SIM-карток Mint повинні бути готові до використання лише за хвилини після активації. Також можливо, що не кожен телефон зможе автоматично отримувати потрібні налаштування APN з мережі. Якщо це трапиться з вами, можливо, вам доведеться ввести їх вручну. Інструкції можна знайти тут.

  Google Project Fi

  Щоб розпочати роботу з Project Fi, вам знадобиться лише адреса Gmail та домашня адреса у США. Зараз Google активує Project Fi лише для людей, які живуть за певними поштовими індексами. Послуга також працює не з усіма телефонами. Як зазначено на офіційній сторінці підтримки, для використання Project Fi вам потрібен Pixel XL, Pixel, Nexus 5X, Nexus 6P або Nexus 6 (версії для Північної Америки).

  Якщо ви відповідаєте всім цим вимогам, ви можете перейти на сторінку реєстрації та увійти зі своїм обліковим записом Google. Після того, як ви зайдете, вам буде запропоновано ввести деякі особисті дані та вибрати новий номер телефону. Крім того, ви можете ввести облікові дані, щоб передати свій існуючий номер телефону в Google.

  Потім виберіть план, завершіть процедуру реєстрації та зачекайте, поки надійде ваша SIM-карта Fi. Через кілька днів нова SIM-карта повинна бути біля вашого порогу, а в комплекті будуть інструкції щодо активації.

  Монетний двір SIM

  З Mint SIM немає контрактів, про які слід турбуватися. Mint SIM може запропонувати привабливі ціни не тому, що вони замикають вас і стягують плату за вихід, а тому, що продають свої плани оптом. Замість того, щоб платити за один місяць служби одночасно, ви платите за 3 місяці, 6 місяців або 12 місяців. Природно, що чим більше ви платите заздалегідь, тим більше заощаджуєте в довгостроковій перспективі. Тільки нові клієнти можуть придбати спеціальний 3-місячний промо- план за ціною лише 11,67 дол. США на місяць для найбільш доступного плану, 16,67 дол. США на місяць для середнього плану та 20,00 дол. США для великого плану.

  В іншому випадку невеликий план коштує 23,00 доларів на місяць, якщо ви платите протягом 3 місяців (69 доларів США загалом), 19,83 долари США на місяць, коли ви платите 6 місяців (119 доларів США загалом), і 16,58 доларів США на місяць, коли ви платите протягом 12 місяців (199 доларів США загалом). Він включає необмежену кількість розмов, текст, дані та 2 ГБ даних на місяць.

  План середньої ціною $ 33,00 в місяць при оплаті за 3 місяці ($ 99 за все), $ 28,17 в місяць при оплаті за 6 місяців ($ 169 за все), і $ 24,92 в місяць при оплаті за 12 місяців ($ 299 за все). Він включає необмежену кількість розмов, текст, дані та 5 ГБ даних на місяць.

  Великий план по ціні $ 39,67 в місяць при оплаті за 3 місяці ($ 119 за все), $ 34,83 в місяць при оплаті за 6 місяців ($ 209 за все), і $ 33,25 в місяць при оплаті за 12 місяців ($ 399 за все). Він включає необмежену кількість розмов, текст, дані та 5 ГБ даних на місяць.

  Додаткові дані коштують 5 доларів за 500 МБ, 10 доларів за 1 ГБ та 20 доларів за 3 ГБ. Міжнародні дзвінки не включені в тарифні плани Mint SIM, але ви можете придбати кредити на міжнародні дзвінки за зниженими цінами.

  Проект Fi

  Project Fi пропонує лише єдиний базовий план , який включає необмежені дзвінки та текстові повідомлення з цілодобовою підтримкою за 20 доларів на місяць. Гігабайт даних коштуватиме вам 10 доларів, але Google щомісяця повертатиме вам за невикористані дані. І якщо у вас є інший пристрій, наприклад планшет, з якого ви отримуєте доступ лише до Інтернету, ви можете отримати SIM-карту, що містить лише дані, за ті самі 10 доларів за кожен використаний гігабайт даних.

  Якщо ви хочете поділитися своїм планом з іншою особою, це коштує 15 доларів на місяць для кожної людини, з якою ви ділитесь своїм планом, і ви можете додати до 5 осіб. Майте на увазі, що дані не передаються між рядками сімейного плану.

  Міжнародні дзвінки та текстові повідомлення можливі з більш ніж 135 пунктів призначення, де Project Fi охоплює, але за замовчуванням включені лише міжнародні тексти. Міжнародні стільникові дзвінки зазвичай коштують 0,20 дол. США за хвилину, але найкраще ознайомитися зі сторінкою міжнародних тарифів для отримання додаткової інформації.

  Монетний двір SIM

  Mint SIM працює лише в стільниковій мережі T-Mobile. Карту покриття T-Mobile ви можете побачити тут. Зверніть увагу, скільки областей охоплено майже повністю, тоді як інші ледве. Цей факт найбільше вплине на ваш досвід роботи з Mint SIM. Деякі користувачі повідомлятимуть про бездоганну ефективність, а інші відчаюватимуться і проклинатимуть послугу. Наша порада - уважно вивчити карту покриття та кинути шпильку на карту, щоб побачити детальну інформацію про покриття для вашого точного місцезнаходження. Якщо там не сказано, що прийом - «відмінний» або, принаймні, «хороший», уникайте Mint SIM.

  Ви можете жити в районі, який, згідно з картою покриття T-Mobile, має “справедливий сигнал” і знаєте клієнта T-Mobile або двох, хто не має нічого, окрім хороших речей, сказати про якість сигналу в місцевій зоні. Однак, оскільки Mint SIM відключає T-Mobile, трафік Mint SIM, швидше за все, не матиме того самого пріоритету, що й власний трафік T-Mobile, що призведе до зниження швидкості передачі даних та збільшення ймовірності відмови від дзвінків. Насправді, швидкість передачі даних обмежена 20 Мбіт / с, що для деяких може призвести до значного спаду.

  Проект Fi

  Окрім мережі T-Mobile, Project Fi також працює в мережі Sprint. Карту покриття Sprint ви можете побачити тут. У поєднанні два перевізники покривають більшу частину Сполучених Штатів. Але Google хотів зробити крок далі і зробити можливим дзвонити навіть із підземних будівель та дуже віддалених районів, не маючи нічого, крім локального сигналу Wi-Fi. Ось чому всі пристрої з підтримкою Project Fi автоматично перемикаються між дзвінками T-Mobile, Sprint та Wi-Fi на основі потужності сигналу. Перемикання настільки плавне, що ви навіть не помітите цього, коли це станеться.

  Монетний двір SIM

  Оскільки Mint SIM працює в мережі GSM T-Mobile, ви можете використовувати практично будь-який бажаний смартфон. На своєму веб-сайті Mint SIM продає кілька смартфонів Samsung - від наддоступного Samsung J3 до преміум-класу Samsung Galaxy S8. Гарнітури не знижуються, і іноді вони коштують навіть дорожче, ніж ви заплатили б за них на Amazon та інших місцях.

  Проект Fi

  Єдиними смартфонами, які зараз можна використовувати з Project Fi, є Pixel XL 2, Pixel 2, Pixel XL, Pixel, Nexus 5X, Nexus 6P та Nexus 6. Це також ті смартфони, які ви можете придбати в Google, перейшовши на Проект Fi. Ви можете платити за них щомісячно без відсоткової ставки, щоб розподілити загальну ціну на 24 місяці.

  Навіть без 3-місячної промо-угоди ціну на плани Mint SIM важко обіграти, і Project Fi навіть не наближається до неї. Якщо ви живете в районі з потужним покриттям T-Mobile і у вас немає проблем із оплатою кількох місяців обслуговування, Mint SIM, швидше за все, буде кращим вибором для вас, ніж Project Fi. З іншого боку, Project Fi чудово підходить для міжнародних мандрівників та тих, хто зацікавлений у придбанні одного із преміальних смартфонів Google.

  БрендНайкращий передплачений планОсновні моментиЦіна
  Телло"Чорна п’ятниця"
 • 4 Гб + необмежена кількість розмов та текстових повідомлень БЕЗКОШТОВНО
 • Ні контракту, ні зобов’язань
 • Оновіть або поновіть будь-коли
 • Перевірити ціну

  * Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

  Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.